Jump to content

ands

Forumowicze
 • Content Count

  16
 • Joined

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

474 profile views
 1. I tak warto dodawać nowe treści na zaplecza co jakiś czas. Wtedy taka strona "żyje". Co googiel może również brać po uwagę.
 2. ands

  Fachowcy.pl

  4 nowych klientów miesięcznie we wrześniu, mają rozmach ;-) Tego trupa już nic nie ożywi a KNF jak zwykle zaspało. "Według danych pochodzących z systemów sprzedaży na dzień 1 października 2018 r. liczba klientów Spółki korzystających z abonamentowych usług obecności w Internecie wyniosła 2.149. We wrześniu 2018 r. liczba nowo podpisanych umów abonamentowych wyniosła 4."
 3. Jak według użytkowników platformy wypada jakość tłumaczeń? Trzeba trafić na co lepszych tłumaczy, czy jest w miarę stały poziom? Darmowe 100 złotych na testy platformy. - Czy ta promocja jest nadal aktualna?
 4. Szybkość wczytywania kuleje. Zmienił bym też podpisy pod zdjęciami, ponieważ to Zdjęcia_biznesowe_003 wygląda mało profesjonalnie. Poza tym szablon ładny i czytelny.
 5. Prosto i czytelnie ale moim zdaniem do poprawy: - Na stronie głównej te pogrubienia co kilka słów wyglądają mało profesjonalnie. - Większość ludzi to wzrokowcy, przydały by się jakieś grafiki w dziale Porady.
 6. Jedno z for gdzie pomagam adminowi ma taką sytuację. W wynikach są zarówno przyjazne adresy url jak i takie dla części tematów: domena.pl/viewtopic.php?f=5&t=317 Google samo wybrało które pokazywać a pozycje nie spadły, więc nie przejmował bym się. Jeżeli forum ma dużo unikatowej treści samo się obroni.
 7. Nie możesz zrobić do tego podstrony w stylu Mapa strony i tam umieścić? Taką stronę możesz zgłosić jako mapę w GWT i dla algo powinno to być ok.
 8. Nie sadzę, jeżeli będzie tam przekierowanie. Pozycje mogą spaść czasowo po takiej zmianie.
 9. Zwykle mają mocne zaplecze i setki linków przychodzących, taka branża... nie tylko unikalność tekstu ma tutaj znaczenie.
 10. Właśnie kosmicznymi cenami szybko mnie przekonali do porzucenia ich hostingu w przeszłości.
 11. Najtańszy hosting u nich też podrożał. Jeśli tak dalej pójdzie uciekam bo pady serwera i zamulanie strony już mnie denerwują.
 12. Witam. Mam następujący dylemat. Na jakieś stare konto google bez adwords dostałem kupon na reklamę 375zł jeżeli wydam 375 zł. Problem w tym że to stare porzucone konto, zaś na nowszym, właściwym koncie google (gmail, gwt, adwords, analytics) nic takiego nie dostałem. Minęło już dawno 14 dni na właściwym koncie więc nie mogę skorzystać z promocji. Czy mogę założyć nowe konto AdWords i na nim wykorzystać kod kuponu dla strony która jeszcze nie była w adwords nigdy? Chcę tylko zrobić pierwszą testową kampanię aby ocenić skuteczność. Jeżeli tak to czy mogę na to nowe konto adwords podpiąć tę stronę z innego konta google?
 13. ands

  Witam

  Witam serdecznie, trafiłem tutaj po przeczytaniu wpisu na blogu o seo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy