Jump to content

Zawik

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Troszkę zapomniałem o tym temacie, niedługo kupuję programik i lecim z tematem ^^ Dziękuję za udzielanie się w temacie!
 2. @MKucinski, @jimmi Dzięki, o takie odpowiedzi mi chodziło Hmm.. naturalnie.. Zakładam profil na forum, wchodzę do panelu użytkownka, umieszczam link w polu na witrynę oraz jak mogę to i w sygnaturce. Muszę obowiązkowo wypełniać pola typu "miejscowość", "data urodzenia", tak? Do tej pory tak robiłem, tylko że w sygnaturce miałem anchor frazy i link. Głównie celuje pod USA, ma to jakieś znaczenie jak będę dodawał linki na polskich forach?
 3. @jimmi, Dzięki, gdybym nie zadał pytania na tym forum to pewnie nadal bym dodawał linki, do których dostęp mają tylko zalogowani użytkownicy. --- Jeszcze zapytam przy okazji, żeby nie tworzyć drugiego tematu: Na pierwszy miesiąc pozycjonowania 20 linków na dzień wystarczy? Bo już 2 tygodnie pozycjonuje, średnia pozycja 15 keywordów wynosi 26.27, gdzie na początku wynosiła 43.29. Łączna ilość wyszukiwań wszystkich fraz wynosi coś koło ~20-30k/mies. Są frazy co mają po 1k/mies, a zdarzają się też po 5-6k. Dlatego też spytam, czy jeżeli dodaję teraz 20 linków to po jakim czasie zwiększy
 4. W zasadzie to nie chodzi mi o tematy, umieszczam linki tylko w profilach aby zmniejszyć ryzyko bana. Rozumiem, że phpBB to to samo co myBB, tak?
 5. Witam, Dodaje codziennie 20 linków na różne fora internetowe żeby wypozycjonować stronę. Jeżeli linki są widoczne tylko dla osób zarejstrowanych, to czy Google zaindeksuje te linki? Pozdrawiam.
 6. Dziękuję wszystkim za pomoc, problem rozwiązany.
 7. @Hagen, toć Ci mówię, że chcę zmienić nagłówek a nie tekst. Nie będę przecież w kokpicie dopisywał <h2>Kategorie<h2>, ponieważ to mi nic nie da. @jimmi, rzeczywiście, muszę w kliencie ftp poszukać odpowiedniego pliku odpowiadającego za widget w stopce. Dzięki Tylko teraz muszę ten plik znaleźć
 8. @Hagen Co mam w tych widgetach zrobić? Jedynie co to mogę tam pododawać je w kokpicie, nic więcej :/
 9. Witam, Wie ktoś jak można zmienić nagłówki na stronie głównej w szablonie LeetPress? Daję przykładową stronę. http://zawik.ayz.pl Chciałbym np. żeby na dole strony w słowie "Kategorie" był inny nagłówek. Jak to mam zrobić? Dziękuję za pomoc
 10. Zawik

  Mentor SEO

  A widzisz, ja taki cwany nie jestem :/ Dzięki
 11. Zawik

  Mentor SEO

  @SzlafRock Z optymalizacją sobie akurat poradziłem. Moja strona ma tematykę hacków do gier, a tych typu stron jest naprawdę dużo. Wiedzę chciałbym pozyskać od osoby, która zna się na tym, by mi to dokładnie wytłumaczyła, a nie, że wchodzę na jakąś stronę o pozycjonowaniu i wkuwam, ponieważ zbyt wiele by mi to nie dało.
 12. Zawik

  Mentor SEO

  Tylko, że nie wziąłem pod uwagę tego, że stron o tematyce takiej jak ja jest masę i bardzo trudno mi będzie tę stronę wypozycjonować z tak dużą konkurencją. Tym bardziej, że to jest moja pierwsza strona www.
 13. Zawik

  Mentor SEO

  Witam, Jestem nowy na forum. Poszukuję mentora, który objaśni mi krok po kroku co mam zrobić, aby moja strona była wysoko w pozycji Google. Próbowałem ją wypozycjonować 2 miesiące temu, lecz po pierwszym dniu się zniechęciłem. Dlatego też postanowiłem, że poszukam mentora który mi powie co i jak robić. Szybko się oswajam z tematem, z komputerami czy z cms'ami raczej problemów nie mam, ale seo to moja pięta Achillesa. Jeżeli chciałbyś mi pomóc to pisz do mnie na GG: 54452889, lub PW. Dziękuję Wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy