Ryś

Forumowicze
 • Zawartość

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jesteś pewien że dobrze podpiąłeś skrypt Analyticsa?
 2. Ryś

  Optymalizacja za pomocą wtyczek WP

  Tak naprawdę wystarczy sam WP Smush i Yoast. Resztę można zrobić ręcznie, i na pewno wyjdzie to korzystniej niż przy wtyczkach.
 3. Ryś

  Optymalizacja za pomocą wtyczek WP

  Im więcej wtyczek tym więcej zbędnego kodu i potencjalnych furtek dla hakerów. Ogranicz je do niezbędnego minimum.
 4. Chcesz się na frazę Allegro wbić?
 5. Nie wszystkie druga sprawa że Pinterest całkiem niedawno przeszedł z dofollow na nofollow.
 6. Nie chodzi mi o pośrednie zdobycie linków, tylko konkretnie o link wychodzący np. z Twittera. W wolnej chwili postaram się wygrzebać ten wpis, koleś wrzucał widok z Majestica gdzie miał ponad 80% linków właśnie z SM (łącznie około 15 różnych kanałów), do tego screeny z Ahrefsa jak mu regularnie rósł ruch i ilość fraz na topach. Widziałem że ktoś ostatnio poruszał temat na polskiej grupie SEO/SEM stąd naszła mnie myśl aby poznać Wasze zdanie na ten temat.
 7. Miałem na myśli portale typu Facebook, Twitter, Pinterest itd itp. Instagrama nie liczę, bo tutaj można tylko jeden link w biografii umieścić. W pozostałych można linkować w każdym poście.
 8. Ryś

  Budowanie zaplecza

  Nie traktuję ich jako zaplecza, bardziej jako serwisy zarobkowe z których ruch chciałbym wykorzystać. :)
 9. Witajcie SEO wyjadacze, chciałbym poznać Waszą opinię na temat przydatności mediów społecznościowych w kwestii pozycjonowania stron internetowych. Coraz częściej spotykam się ze stwierdzeniami, że media społecznościowe odgrywają z roku na rok większą rolę w ustalaniu rankingu. Co więcej, na jednej z zagranicznych grup na Facebooku, przemknął mi Case Study w którym facet linkował głównie z SM wynikiem czego miał spore wzrosty. Co o tym sądzicie, i jak się na to zapatrujecie?
 10. Ryś

  Budowanie zaplecza

  Mam też sklep internetowy, ale do niego chciałem kierować ruch poprzez bannery graficzne. Te portale to bardziej miejsca pod artykuły sponsorowane dla firm zewnętrznych, a w związku z tym że ruch rośnie, chcę je trochę wzmocnić.
 11. Ryś

  Budowanie zaplecza

  Jest sprawa. Mam 4-5 portali na których regularnie publikuję artykuły. Czy warto je linkować między sobą? I nie chodzi mi o czysty link w stopce czy sidebarze, ale o konkretny długi artykuł w którym umieszczam link z witryny A do witryny B. Czy ma to sens? Sporo czytałem o takich działaniach, ale zdania są bardzo podzielone, więc chciałbym też zaczerpnąć Waszej opinii.
 12. Okej Panowie, dziękuję za odpowiedzi. Czyli jak ktoś pisze że sprzedaje domenę z roku np. 2005 to znaczy że w tym roku została po raz pierwszy zarejestrowana?
 13. Witajcie, borykam się z pewną zagadką która dla Was jest zapewne dawno odkrytą tajemnicą. Tak więc chciałbym Was zapytać w jaki sposób Google ocenia wiek domeny? Co jest dla niego ważniejsze? Data utworzenia strony (czyli "Created on 2017-11-07), czy data jej rejestracji (czyli Registered Jul 26, 2012)?
 14. Ryś

  Spadki

  Nasze linki na tym blogu miały koło 4-5 miesięcy, ale sam blog koło 5 lat.
 15. Ryś

  Spadki

  Zauważyliśmy że padł na początku marca jeden z dobrych blogów który testował nasze produkty, było tam z 5-10 linków, ale w jego miejsce weszło kilka nowych. Czy to mogło mieć aż taki wpływ?