Jump to content

Lacki

Forumowicze
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lacki

 1. Takie rozwiązanie nie wchodzi w grę hotel pod tą nazwą funkcjonuje już prawie 150 lat, więc tradycja w nowoczesnym wyremontowanym wydaniu, nazwy nie powstrzymały wojny a ma ją zatrzymać google które nie daje możliwości aktualizacji starych nieaktualnych opinii ?
 2. Witam Mam pytanie może ktoś miał taki problem i podzielił by się rozwiązaniem, nasz klient zakupił w tym roku hotel w którym przeprowadził gruntowny remont dodał basen itp. klientowi bardzo zależy na jak najlepszej jakości obsłudze i satysfakcji klientów lecz pod adresem w google mapa wyświetlają się negatywne opinie które były wpisywane podczas urzędowania poprzednich właścicieli i które w chwili obecnej nie odzwierciedlają prawdy czy istnieje jakaś możliwość napisania do google aby wyzerowali opinie nowy właściciel zaczął by z czystą kartą i sam wypracował by opinie klientów o obiekcie ? Czy istnieje taka możliwość oraz jak ja wdrożyć ?
 3. Witam chciał bym dodać do tła w fanpage animacji lecz na przycisku jest tylko możliwość dodania zdjęcie orientujecie się może jak uruchomić aby na Krzyśku zmiany zdjęcie była również możliwość dodania filmu ?
 4. Mam pytanie mam zrobione tak że jak umieszczam zdjęcie na stronie serwisu w portfolio automatycznie to zdjęcie wyświetla się na 15 innych stronach zawleczonych czy to może powodować osłabienie głównego serwisu? myślicie że lepiej by było umieszczać zdjęcia z portfolio tylko na jednej stronie głównej co mogło by pozytywnie wpływać na jej unikalność w sieci ? Zastanawiam się co robię źle ponieważ stronę często aktualizuję i zero efektu strona na najważniejsza frazę jest bardzo nie stabilna raz jest na 8 w kolejne dni na 12 - 15 i tak skacze .
 5. Dzięki za odpowiedź a jak weryfikujesz jakość linków czy są wartościowe czy nie ?
 6. Witam Mam pytanie, mam stronę która jest linkowana na jedną najważniejszą frazę chciałem dodać parę innych fraz na dana stronę i zauważyłem że strona zaczęła spadać z głównego słowa kluczowego czy myślicie że to ma jakiś związek ? np. czy dana strona ma przydzieloną ilość słów kluczowych na które można ją wypozycjonować i dodając kolejne słowa ilość jest rozkładana na inne słowa kluczowe co osłabia główne kluczowe słowo na które strona jest pozycjonowana. Zresztą tak mi kiedyś powiedział pozycjoner nie uznałem tego za jakąś prawdopodobną wiadomość ale teraz się zastanawiam patrząc na moją stronę czy to faktycznie nie jest prawdą ? jakie jest wasze zdanie na ten temat staram się dodawać jedno nowe słowo kluczowe na dzień aby nie przesadzić.
 7. Witam Mam pytanie czy myślicie że katalogowanie w dalszym ciągu ma sens czy lepiej poświęcić czas na rozbudowanie strony ? np tutaj: http://reklamowka.net.pl Myślałem o dodaniu strony do paru katalogów bo ostatnio sporo spadła w pozycjach i co bym nie rozbił ma to negatywny wpływ na pozycje dziwi mnie to bo staram się stronę aktualizować na bierząco dodawać do katalogów ale strona ciągle traci na pozycjach gdzie konkurencja jest wyżej widzę że nic ze stroną nie robią i trzyma się ciągle na tej samej pozycji gdzie moja w której ciągle coś dodaje spada czy myślicie że lepiej by było zostawić i nic przez jakiś czas nie ruszać na stronie ? Myślałem że google woli strony w których coś się dzieje dodawana jest treść którą zamawiam na https://goodcontent.pl czyli treść jest unikalna. Możecie coś poradzić ? co robię żle lub zaproponować co zrobić aby ustabilizować pozycję strony.
 8. Dziękuje za odpowiedzi już wszystko wiem.
 9. Witam Mam pytanie, na stronie zauważyłem że używam skrótów i zacząłem się zastanawiać czy ma to jakieś znaczenie jak wygląda link do obrazka czy innej strony np. Aktualnie mam na stronie tak udrożone linki Wybór kategorii: <a href="produkt.php">Produkt</a> Czy nie lepiej było by używać całej ścieżki <a href="https://www.adresstrony.pl/produkt.pl">Produkt</a> A zdjęcia <img src="img/zdjecie.jpg"> Czy nie lepiej by było <img src="https://www.adresstrony.pl/img/zdjecie.jpg"> Czy używanie pełnej ścieżki jet lepsze np pod względem SEO ? Z góry dziękuję za poradę
 10. Witam Mam pytanie jak należy dodać zdjęcie do wyszukiwarki google w wyszukiwaniu grafika oraz czy te zdjęcia również się pozycjonuje ? Często zdarza się że klient szukając produktu wpisuje jego nazwę i klika w grafiki google wybiera produkt który najbardziej mu odpowiada jak dodać zdjęcia aby się wyświetlały oraz czy je się jakoś pozycjonuje np linkowaniem do zdjęcia ?
 11. Witam, zastanawiam się czy warto zainwestować w stronę którą pozycjonuje na dedykowany IP oraz płatne SSL do tej pory strona ma współdzielmy adres IP oraz darmowy SSL i tak się zastanawiam czy nie lepiej by było zainwestować na własny adres IP oraz płatny SSL myślicie że warto w to zainwestować parę groszy? może to mieś wpływ na pozycję ? Mam też pytanie odnoście serwisu gieldatekstow.pl kupuje tam artykułu na bloga myślicie że może mieś to jakiś negatywny wpływ na pozycję strony czy lepiej kupować indywidualne teksty u copywriterów ? Z góry dziękuję za poradę
 12. Witam Zastanawiam się nad dodaniem strony do kilku katalogów natrafiłem na multikod.info jakie macie zdanie czy opłaca się zakupić te kody czy może to mieć wpływ na pozycję strony w google ? oraz czy umieszczenie strony w tych katalogach nie potraktuje google tych wpisów jako spam ?
 13. Robię klientowi nową stronę i nie za bardzo już wiem czy w meta name wpisywać Keywords i słowa kluczowe ktoś mi ostatnio powiedział żeby nie wpisywać słów kluczowych bo google może zinterpretować stronę jako strona spamująca jak to jest w praktyce dodawać tą linijkę czy nie ? <meta name="Keywords" content="Słowa kluczowe">.
 14. Witam Czy można jakimś narzędziem sprawdzić na jakie słowa kluczowe konkurencja pozycjonuje swój serwis ?
 15. Co używanie do sprawdzania pozycji strony w google, istnieje może jakiś skrypt do zainstalowania na własnym serwerze ? Możecie coś polecić ?
 16. Acha to nie wiedziałem że umieszczenie adresu do strony w takim profilu jest wartościowe dla pozycji w google, dziękuję za informacje uzupełnię moje profile o link do strony.
 17. A co rozumiecie przez słowo profile ? Rozumię że zakłada się np profil na FB i z niego daje się linka na stronę tak ?
 18. Witam Chciał bym wrócić do tematu programy do dodawania wpisów we własnym zapleczu niestety DonLinkage nie sprawdził się u mnie a bardzo duże wymagania trzeba by mieć VPS co wiąże się z bardzo dużymi kosztami miesięcznymi sumie po zakupie dodał mi tylko parę wpisów po czym admin serwera zablokował go przeniosłem go na inny serwer którego wykupiłem pod donlinkage lecz podobnie wpisów nie dodaje a logowanie do programu trwa ostatnio mierzyłem 10 minut bo tak jest serwer obciążony wykonywaniem zadań z crona, w chwili obecnej używam go sprawdzania pozycji stron lecz też zawsze wyświetla że nie dokońca sobie z tym poradził ze względu na wolny serwer. Możecie coś innego zaproponować ?
 19. Witam Proszę o poradę jaki polecacie program lub system do automatycznego linkowania stron, potrzebuję coś takiego do linkowania zaplecza, używałem do tej pory addera i całkiem fajnie się spisywał jednak producent zrezygnował z dalszej pracy nad tym systemem i teraz szukam jakiejś alternatywy. Możecie coś polecić ?
 20. Witam Jak w temacie jak sprawdzić czy warto umieścić linka na innej stronie prowadzącego na moją, mam u kolegi możliwość umieszczenia linka a nie wiem czy warto kiedyś był pagerank teraz to już nie wiem czym się kierować przy wyborze stron na których mógłbym umieszczać linki do mojej strony aby poszła w górę w google.
 21. Witam Mam pytanie pozycjonuję stronę do której tworzę zaplecze i mam pytanie tworzę parę blogów na wodpresie czy koniecznie muszę je umieszczać na różnych serwerach czy wystarczy na jednym w którym pozmieniam IP na różne ? czy to wystarczy czy jednak proponujecie zakupić parę serwerów i na nich poumieszczać blogi ?
 22. Witam Mam pytanie pozycjonuję stronę do której tworzę zaplecze i mam pytanie tworzę parę blogów na wodpresie czy koniecznie muszę je umieszczać na różnych serwerach czy wystarczy na jednym w którym pozmieniam IP na różne ? czy to wystarczy czy jednak proponujecie zakupić parę serwerów i na nich poumieszczać blogi ?
 23. Witam chciał bym podlinkować swój sklep www i mam pytanko. Załóżmy że pozycjonuję frazę : "nazwa-produktu" www.strona.pl W google mam na 3 pozycji taki link www.strona.pl/nazwa-produktu.php do mojej strony wpisując nazwa-produktu Czy w linku dawać 1. <a href="www.strona.pl">nazwa-produktu</a> 2. <a href="www.strona.pl/nazwa-produktu.php">nazwa-produktu</a> Z góry dziękuję za poradę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy