Jump to content

Lacki

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, zastanawiam się czy warto zainwestować w stronę którą pozycjonuje na dedykowany IP oraz płatne SSL do tej pory strona ma współdzielmy adres IP oraz darmowy SSL i tak się zastanawiam czy nie lepiej by było zainwestować na własny adres IP oraz płatny SSL myślicie że warto w to zainwestować parę groszy? może to mieś wpływ na pozycję ? Mam też pytanie odnoście serwisu gieldatekstow.pl kupuje tam artykułu na bloga myślicie że może mieś to jakiś negatywny wpływ na pozycję strony czy lepiej kupować indywidualne teksty u copywriterów ? Z góry dziękuję za poradę
 2. Witam Zastanawiam się nad dodaniem strony do kilku katalogów natrafiłem na multikod.info jakie macie zdanie czy opłaca się zakupić te kody czy może to mieć wpływ na pozycję strony w google ? oraz czy umieszczenie strony w tych katalogach nie potraktuje google tych wpisów jako spam ?
 3. Robię klientowi nową stronę i nie za bardzo już wiem czy w meta name wpisywać Keywords i słowa kluczowe ktoś mi ostatnio powiedział żeby nie wpisywać słów kluczowych bo google może zinterpretować stronę jako strona spamująca jak to jest w praktyce dodawać tą linijkę czy nie ? <meta name="Keywords" content="Słowa kluczowe">.
 4. Witam Czy można jakimś narzędziem sprawdzić na jakie słowa kluczowe konkurencja pozycjonuje swój serwis ?
 5. Co używanie do sprawdzania pozycji strony w google, istnieje może jakiś skrypt do zainstalowania na własnym serwerze ? Możecie coś polecić ?
 6. Acha to nie wiedziałem że umieszczenie adresu do strony w takim profilu jest wartościowe dla pozycji w google, dziękuję za informacje uzupełnię moje profile o link do strony.
 7. A co rozumiecie przez słowo profile ? Rozumię że zakłada się np profil na FB i z niego daje się linka na stronę tak ?
 8. Witam Chciał bym wrócić do tematu programy do dodawania wpisów we własnym zapleczu niestety DonLinkage nie sprawdził się u mnie a bardzo duże wymagania trzeba by mieć VPS co wiąże się z bardzo dużymi kosztami miesięcznymi sumie po zakupie dodał mi tylko parę wpisów po czym admin serwera zablokował go przeniosłem go na inny serwer którego wykupiłem pod donlinkage lecz podobnie wpisów nie dodaje a logowanie do programu trwa ostatnio mierzyłem 10 minut bo tak jest serwer obciążony wykonywaniem zadań z crona, w chwili obecnej używam go sprawdzania pozycji stron lecz też zawsze wyświetla że nie dokońca sobie z tym poradził ze względu na wolny serwer. Możecie coś innego zaproponować ?
 9. Witam Proszę o poradę jaki polecacie program lub system do automatycznego linkowania stron, potrzebuję coś takiego do linkowania zaplecza, używałem do tej pory addera i całkiem fajnie się spisywał jednak producent zrezygnował z dalszej pracy nad tym systemem i teraz szukam jakiejś alternatywy. Możecie coś polecić ?
 10. Witam Jak w temacie jak sprawdzić czy warto umieścić linka na innej stronie prowadzącego na moją, mam u kolegi możliwość umieszczenia linka a nie wiem czy warto kiedyś był pagerank teraz to już nie wiem czym się kierować przy wyborze stron na których mógłbym umieszczać linki do mojej strony aby poszła w górę w google.
 11. Witam Mam pytanie pozycjonuję stronę do której tworzę zaplecze i mam pytanie tworzę parę blogów na wodpresie czy koniecznie muszę je umieszczać na różnych serwerach czy wystarczy na jednym w którym pozmieniam IP na różne ? czy to wystarczy czy jednak proponujecie zakupić parę serwerów i na nich poumieszczać blogi ?
 12. Witam Mam pytanie pozycjonuję stronę do której tworzę zaplecze i mam pytanie tworzę parę blogów na wodpresie czy koniecznie muszę je umieszczać na różnych serwerach czy wystarczy na jednym w którym pozmieniam IP na różne ? czy to wystarczy czy jednak proponujecie zakupić parę serwerów i na nich poumieszczać blogi ?
 13. Witam chciał bym podlinkować swój sklep www i mam pytanko. Załóżmy że pozycjonuję frazę : "nazwa-produktu" www.strona.pl W google mam na 3 pozycji taki link www.strona.pl/nazwa-produktu.php do mojej strony wpisując nazwa-produktu Czy w linku dawać 1. <a href="www.strona.pl">nazwa-produktu</a> 2. <a href="www.strona.pl/nazwa-produktu.php">nazwa-produktu</a> Z góry dziękuję za poradę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy