WhiteN

Forumowicze
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral
 1. Edycja CSS widgetu m2m

  Dzięki wielkie dla Sagitario za pomoc, przybliżył mi mniej więcej działanie css. Temat do archiwum.
 2. Edycja CSS widgetu m2m

  Wysłałem pw wraz z linkiem do strony.
 3. Edycja CSS widgetu m2m

 4. Edycja CSS widgetu m2m

  Witam Potrzebuje pomocy przy edycji multi-widgetu z programu partnerskiego m2m, tak by wkomponował się on w moją stronę. Nie znam się kompletnie na CSS, trochę pogrzebałem to zamiast zmienic tylko widget to zmieniło mi się css strony Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł albo przybliżył mniej więcej jak edytować. Kod wygląda tak:
 5. jquery okienko z losowym tekstem

  Sam zrobiłem, do zamknięcia
 6. jquery okienko z losowym tekstem

  Nie mogę edytować to napisz tutaj. Otóż mam taki skrypt ale nie wiem co dalej z nim zrobic <script> $(function(){ $('.select-target').on('submit',function(e){ e.preventDefault(); window.location.href = $('#theme').val() return false; }); function callGet(){ $.get( "/ajax/live.php?c=/", function( msg ) { showMsg(msg); }); } function showMsg(msg){ $('.fixed-call').html(msg); setTimeout(function() { $(".fixed-call").animate({bottom: "0px"}, {queue: false, duration: 500}); },0); setTimeout(function() { $(".fixed-call").animate({bottom: "-200px"}, {queue: false, duration: 500}); },8000+(Math.random()*3000)); setTimeout(callGet,22000+(Math.random()*11900)); } setTimeout(callGet,8000+(Math.random()*4000)); function callOnline(){ $.get( "/ajax/online.php", function( msg ) { $('.usersO').html(msg); }); } setInterval(callOnline, 10000) }); </script>
 7. Witam Potrzebuje jakiegoś ładnego skryptu, który co kilka sekund wyświetla okienko z losowym tekstem w prawym dolnym rogu. Szukałem i nie znalazłem, a nie znam sie za bardzo na jquery, java itp. itd. by przerabiać. Byłbym wdzięczny za pomoc, postawie browara
 8. Indexacja zaplecza

  No chyba, że konkurencja. Okej, to tyle. Dzięki za pomoc.
 9. Indexacja zaplecza

  Ok, dzięki. A jakie jest prawdopodobieństwo, ze google rozpozna że tekst to sieczka nawet z zawartymi słowami kluczowymi? I uzna, że blog jest nic nie wart?
 10. Indexacja zaplecza

  To jeszcze przy okazji, jeśli tekst na blogu zapleczowym to sieczka to ma to jakiś negatywny wpływ na główną stronę (tą którą linkuję z bloga zapleczowego)?
 11. Indexacja zaplecza

  Wiem, że podlinkować ale ja pytam o indexacje, czy można indexować blogi z jednego IP?
 12. Witam Mam trochę wątpliwości dot. indexowania zaplecza blogowego, więc tak. Jeśli zrobię kilka darmowych blogów blogger, wordpress itd. to mogę normalnie je indexować w "google submit url" czy nie bardzo? Google nie wykryje tego samogo IP wrzucającego kilka blogów? Czy lepiej nie indexować tylko pingować te blogi? Może podacie jakieś stronki które mogą pomóc? Dodam, że korzystam póki co z darmowych rozwiązań. Jeszcze prosił bym o porady jak sprawdzić czy tekst na stronie jest unikatowy? Dzięki!
 13. Pozycjonowanie subdomeny

  Landingpage jest zrobiony w html5 ale juz jest dobrze blog wgrany w katalogu /blog Dzięki wszystkim.
 14. Pozycjonowanie subdomeny

  Okej, dzięki. A i jeszcze mam pytanie jak wrzucic wordpresa do podkatalogu landingpage (strona.pl/blog) tak by była cała strona główna tego bloga? Chyba wiecie o co chodzi? bo jak robie folder, wrzucam tam wordpressa wchodzę w strona.pl/blog to niby działa ale jest błąd i nie wyświetla wpisów.