Jump to content

Blogero

Forumowicze
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

776 profile views
 1. Strony nie były przyjmowane do systemu z powodu niskiej jakości witryn dodawanych do Blogero. Część z nich została już usunięta, a nowe dobrej jakości witryny zostały już przyjęte do Blogero. Projekt jest nadal rozwijany i nie będzie porzucony. Pomysł z API jest bardzo dobry, aczkolwiek teraz nie jest jeszcze naszym priorytetem. Stron w systemie na dzień dzisiejszy jest około 1000, ale ta liczba może ulec zmianie w głównej mierze dlatego, iż część witryn nie jest satysfakcjonującej jakości.
 2. Zostały usunięte zdublikowane linki które mogły występować na podstronach stąd kilku dniowa przerwa w przyznawaniu nowych odsyłaczy. Teraz wszystko działa. Nie wiem skąd takie informacje. Pozatym statlink jest jedna z najlepszych platform jeśli chodzi o dobrej jakości linki. Zbyt krótko jest Pan w swl-ach. Gdybyśmy udostępnili listę na ktorej znajdują się Pana linki stworzylibyśmy realne zagrożenie dla systemu, ponieważ mniej uczciwa osoba mogła by zgłosić te blogi do Google i dostałby Pan filtry na swoją domenę. Kwestia bezpieczeństwa jest dla nas najważniejsza. Pracujemy dalej.
 3. Dziękujemy za wskazówkę. Problem rozwiązany. Blogero zablokowało również inne roboty - oto lista zablokowanych robotów: AhrefsBot, AppEngine-Google?, baiduspider, dotbot, Ezooms, ichiro, LexxeBot, megaindex, MJ12bot ( majestic), proximic, rogerbot, sistrix, sitebot, spbot, Yandex Jeżeli trzeba jeszcze jakieś zablokować - prosimy o informacje. Dziękujemy za wskazówke. Problem już jest rozwiązany. Przyznawarka nie przyznaje już tego samego linku w obrębie domeny. Problem dotyczył sytuacji w której pozycjoner tworzył kilka projektów dotyczących jednej domeny i zdarzyły się przypadki kiedy na jednej podstronie było kilka odsyłaczy do tego samego serwisu z różnym anchorem. Za kilka dni zostanie to wprowadzone ponieważ badamy jeszcze inne podobne przypadki związane przydzielaniem linków. Poprawiliśmy też dział "TRANSFERY" i dodaliśmy newsy w dziale "TWOJE KONTO". W planach mamy też poprawić komunikacje między Blogero a użytkownikiem. To znaczy wprowadzimy powiadomienia mailowe gdy transfery będą wygasać, gdy będzie istotny news lub gdy strona będzie nieosiągalna przez dłuższy czas. Na tapetę też idzie: 1. Historia usuniętych projektów i historia usuniętych ofert z giełdy 2. Autopromocja 3. Urlop 4. Kwestie problematyczne jeśli chodzi o techniczne rzeczy. Niebawem następne aktualizacje.
 4. Maksymalny limit linków na 1 domene to 1000 odsyłaczy. Dodaliśmy tą informacje przy każdej domenie w sekcji "SUMA LINKÓW". Niestety nie ma takiej możliwości. Użytkownik dostaje punkty tylko i wyłącznie wtedy kiedy zostanie wykupiony link. Inna polityka byłaby niekorzystna dla reklamodawców. Nasza nieobecność na forum była spowodowana świętami oraz pracami nad systemem. Wprowadziliśmy parę istotnych funkcjonalności: 1. Archiwum ( masowy wykaz parametrów wszystkich stron wraz z ich historią) 2. Zarządzanie grupami ( od strony pozycjonera oraz wydawcy) 3. Pracami nad tablica informacyjna w panelu użytkownika ( na dniach zostanie wprowadzona) 4. Kwestiami problematycznymi w algorytmie zarządzającym linkami. Promocja na testowanie systemu dobiegła końca. Punkty testowe straciły swoją ważność i już od teraz można testować system Blogero po uprzednim zakupieniu punktów - zapraszamy. Pracujemy nadal nad usprawnieniem i polepszeniem systemu.
 5. Domeny funkcjonalne traktowane są też jako domeny główne. Żeby mieć profil zweryfikowany dany użytkownik musi być zweryfikowany przez system jako osoba autentyczna oraz mieć jakikolwiek wkład w rozwój systemu. Ma to na celu zabezpieczenie systemu przed tworzeniem fikcyjnych subkont oraz wykorzystywaniu karencji na wypadek braku punktów. Punkty można zakupić na giełdzie. Należy wejść w ofertę ( WYŚWIETL SZCZEGÓŁY) i wysłać wiadomość do sprzedającego. Specjalnie dla Pana umieściliśmy też ten button bez uprzedniego wchodzenia w szczegóły oferty.
 6. Za 10 zł netto może Pan zakupić 100 punktów które na chwilę obecną wystarczą na ok. 330 linków ( średni koszt to 0.3 punkta za link) . Jeśli zakupi Pan linki o najwyższym DA wówczas tych linków będzie mniej. Takie serwisy są karane i generują o 60-70% mniej punktów dzięki czemu ma Pan tańsze linki. Cały czas pracujemy nad rozszerzaniem funkcjonalności systemu. Obiecaliśmy niedawno, że zostanie wprowadzona wewnętrzna poczta pozwalająca na komunikacje userów w systemie. Chcielibyśmy oznajmić, że poczta już działa i jest zintegrowana z giełdą punktów. Pracujemy także nad takimi funkcjonalnościami jak: autopromocja która ma na celu wzmocnienie zaplecza wydawców oraz sprawdzarka treści którą zintegrujemy z panelem użytkownika. Zapraszamy do przeprowadzania testów i do zakupu punktów. Niebawem następne aktualizacje.
 7. Witamy ponownie. Chcielibyśmy poinformować państwa o nowo dodanej funkcjonalności - Konto zweryfikowane. Konto takie przeznaczone jest dla użytkowników którzy są zweryfikowani przez system jako wiarygodni. Użytkownik taki może robić resseling punktów oraz widzieć częściowo na jakich adresach zostały przydzielone mu linki do pozycjonowania. Niebawem poinformujemy o następnych aktualizacjach.
 8. Dziękujemy. Błąd został naprawiony j.w - naprawione @Lars - W zakładce "Twoje strony" umieściliśmy taryfikator DA oraz mnożnik oceny jakości strony. @LeanderPL - Dziekujemy za wskazówkę. Informacje potraktowaliśmy na tyle poważnie, że jest ona umieszczona na samej górze serwisu Blogero, obok licznika domen. Jako właściciele platformy zamieściliśmy pierwsze oferty sprzedaży punktów. Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z oferta.
 9. Gdyby zdarzyła się awaria serwera to system wyświetla dalej linki, gdyż są one przechowywane lokalnie na serwerach wydawców. Oczywiście Blogero postawione jest na serwerze dedykowanym i robione są backupy. Natomiast jeśli zdarzyłby się włam to atakujący nie ma możliwości ataku na strony wydawców, ponieważ skrypty klienckie nie mają mechanizmu autoaktualizacji. Bezkompromisowo wybieramy bezpieczeństwo nad wygodę. Strony takie są przez BLOGERO karane w wysokości 10% za odsyłacz. Dlatego posiadając 5 odsyłaczy z innego SWL wydawca traci 50% punktów na stronę.
 10. @Kenaj - Jesteśmy wdzięczni za wyłapanie luki w systemie. Użyłeś najprawdopodobniej scrapeboxa i zarzuciłeś tak zwanego footprint-a w celu zharvestowania listy stron. Zabezpieczyliśmy już to. Pracujemy ciągle nad usprawnieniem systemu dlatego nie mieliśmy czasu na szybkie odpowiedzi. Wolimy czas spędzić nad projektem niż śledzić temat na forum. Obecnie pracujemy nad wewnętrzną pocztą która ma ułatwić komunikacje userów wewnątrz systemu. System jest w wersji BETA dlatego jest jeszcze wiele do zrobienia. Daliśmy wam do przetestowania aplikacje po to byśmy wspólnymi siłami stworzyli konkurencyjny SWL. Ten etap jest najlepszy do testów oraz do poprawienia błędów. Gdyby BLOGERO na wstępie było ukończonych projektem wówczas ciężej byłoby dokonać zmian których oczekujecie. A tak to na wczesnym etapie jesteśmy w stanie na bieżąco dostosowywać się do waszych wymogów. Za chwilę do zarejestrowanych użytkowników prześlemy pakiet 100 punktów do końca grudnia. Punkty w naszym systemie przeliczane są na podstawie innych wskaźników i taka ilość punktów wystarczy na ok 100 linków do testów. Więcej informacji - niebawem.
 11. Mi chodzi o multikonta, 2 razy zadałem pytanie w odpowiedz cisza, ignorowanie. Za chwilę stanie się czerwony i będzie zabawie. To konto zarejestrowane na forum PiO, pn. "Blogero" jest naszym jedynym kontem, jakie posiadamy. Zwracamy się w liczbie mnogiej, ponieważ w projekt zaangażowanych jest kilka osób, które do tej pory nie posiadają na tym forum żadnego konta. Prosimy osoby zainteresowane do sprawdzania platformy. Wyczuwamy dość gęstą atmosferę. Rozumiemy, kto w tej branży jest monopolistą, ale wydaje nam się, że konkurencja wyjdzie wszystkim na dobre. Ze względu na ograniczenia na tym forum spowodowane tym, że to jest nasze pierwsze konto, nie będzie możliwe dzisiaj odpowiadanie na dalsze pytania. W razie czego jesteśmy dyspozycyjni poprzez adres e-mail info[małpa]blogero.pl .
 12. Właścicielem projektu Blogero jest Krystian, ale nie jest on właścicielem spółki i nie zasiada w jej zarządzie, a "Blogero" nie jest nazwą spółki, tylko nazwą projektu (spółka figuruje pod inną nazwą). Na chwilę obecną uważamy za niepotrzebne ujawnianie danych członków zarządu. Co do imienia i nazwiska: te rubryki zostaną usunięte (na tę chwilę nie ma konieczności podawania prawdziwych danych). Do rejestracji będzie wymagany jedynie adres e-mail (do rejestracji i resetowania hasła), nazwa użytkownika (widoczna dla innych w przypadku transferów) i hasło.
 13. Dlatego musisz podać na stronie dane spółki nawet w organizacji. Informacje zawarte na stronie będą jeszcze aktualizowane, jednakże nie mamy potrzeby podawać danych o spółce na stronie internetowej (nie administrujemy danymi osobowymi użytkowników ani nie pobieramy żadnych opłat za usługi). Chcielibyśmy natomiast, aby użytkownicy we własnym zakresie sprawdzili działanie Blogero i przekonali się na własne oczy o skuteczności stosowania rozwiązań oferowanych na naszej platformie. Jeżeli występują niejasności w działaniu systemu, mamy głęboką nadzieję na zaczerpnięcie opinii i ewentualnych pomysłów na poprawę jakości użytkowania systemu.
 14. @studioczystosci: W najbliższych dniach będziemy kompletować pakiety punktów dla użytkowników, którzy wykażą chęci przetestowania systemu na własną rękę. Na dzień dzisiejszy system Blogero posiada ponad 1000 domen z unikalną treścią i z mocnymi parametrami (nie jest to powalająca ilość, ale to dopiero początek i ich liczba z czasem będzie się powiększać). Zapraszamy do rejestracji i do Podania ID w celu przyznania bonusowych punktów na przeprowadzenie testów. @MaxPan: Dokładnie. Sprzedaż bezpośrenia punktów pozycjonerskich nie jest naszym modelem biznesowym. Opieramy się o zasadę wydawca/reklamodawca znaną z innych SWL-i. @zgred, @SzlafRock: Właścicielem systemu jest Krystian Kusz. Blogero nie jest organizacją - jest spółką z o. o.
 15. Witam, Chciałbym Państwu zaprezentować nowy system SWL - Blogero.pl Jest on bardzo zbliżony technicznie do obecnych na polskim rynku systemów, jednak jest on oparty o zupełnie inne wskaźniki SEO. Co nas wyróżnia: ► Blogero przyjmuje tylko i wyłącznie strony o unikalnej treści. Dlatego postanowiliśmy stworzyć autorski algorytm, który codziennie sprawdza ich unikalność. Jesteśmy jedynym systemem, który opracował taki skrypt. Dzięki temu każdy przydzielony link będzie znajdował się na unikalnych podstronach. Jeżeli system wychwyci artykuł powielony, to nie przydziela linku na danej podstronie. ► System przydziela linki tylko na zaindeksowanych podstronach przez Google. ► Platforma oparta jest o globalny wskaźnik MOZ - Domain Autority, będący odpowiednikiem nieaktywnego już PageRank. Korzystamy tylko ze sprawdzonych globalnych wskaźników. ► Każda strona przed dodaniem do systemu jest wnikliwie badana i moderowana. ► Nie tworzymy spamu, zależy nam na unikalnych blogach tematycznych które mają odsyłacze tylko z Blogero. ► Premiujemy takie rzeczy jak: unikalne IP (+10%), rozpropagowanie linków na stronie ( + 5%), wysoka jakość (procent zależny od ilości gwiazdek) itp. Kim jesteśmy i dlaczego założyliśmy własny system? Jesteśmy ludźmi, którzy posiadają doświadczenie w zakresie systemów wymiany linków oraz wymaganą wiedzę i kapitał, będąc w tej branży praktycznie od początku. Naszym celem jest zaoferowanie pozycjonerom alternatywy dla obecnych SWL-i. Chcemy być zdrową konkurencją dla obecnych systemów, dzięki temu użytkownicy będą mieli większą swobodę działania. System cały czas się rozwija. Dodawane są nowe funkcjonalności, które mają usprawnić platformę i pomóc Wam w pozycjonowaniu oraz zarabianiu na własnym blogu. Zachęcamy do testów i do zgłaszania uwag, które pozwolą usprawnić system. Pozdrawiamy, Zespół Blogero.pl
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy