Jump to content

Rychu

Forumowicze
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rychu

 1. Rychu

  do usunięcia

  DO usunięcia
 2. Witam Czy przekierowanie jak poniżej może wywołać duplicate content? <?php header("Location: http://nowadomena.pl/index.php"); die(); ?>
 3. Wykonałem zapytanie gcat logi/log-20170116* | cut -d'"' -f6 | sort | uniq -c | sort -nr | grep -v "Firefox|Opera|Chrome|MSIE" i uzyskałem taki wynik: 6824 Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; Trident/7.0; rv:11.0) like Gecko 3531 - 3401 Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; Trident/7.0; rv:11.0) like Gecko 2820 Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Trident/7.0; rv:11.0) like Gecko 2691 Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 10_2 like Mac OS X) AppleWebKit/602.1 .50 (KHTML, like Gecko) CriOS/55.0.2883.79 Mobile/14C92 Safari/602.1 2258 Mozilla/5.0 (compatible; MJ12bot/v1.4.7; http://mj12bot.com/)
 4. Witam Kiedyś na FB była opcja zapraszania do polubienia Fanpage za pomocą pliku tekstowego z adresami email. Czy teraz mając listę emaili możemy w jakiś sposób zaprosić ich do polubienia Fanpage? Czy FB za dużo tracił kasy na tym i przymusili do płatnych rozwiązań?
 5. Witam Potrzebuje wtyczki do Wordpressa która zrobi zakładkę FB z fanpage oraz żeby pod wpisami były komentarze z możliwością pisania z konta FB. Druga wtyczka to taka która by trochę w listingu wyróżniła popularne artykuły czy żeby można polecać przeczytaj ten artykuł itd. Ma ktoś jakieś propozycje? Niby wtyczka do FB to prosta sprawa ale szukałem sporo czasu i nie mogę za bardzo znaleźć.
 6. A czy od tego trzeba odprowadzać podatek jeśli by się już zarobiło? przez np. Fotolia
 7. Czyli która wymiana jest korzystna? I link EM to zwykłe przekierowanie?
 8. Znaczy się jest to bardziej A > B i B > A
 9. Witam Jak to jest przy obecnie ciągle zmieniającym się algorytmie Google czy warto jest się wymieniać linkami? Czy może wymiana linkami niesie za sobą jakieś zagrożenia np. jeżeli strona odsyłająca jest niskiej jakości. Bo spotkałem się z opinią że to nic nie daje a Google przestaje ogólnie pozycjonować.
 10. Kurcze widzę że adresów jest więcej i jest tego kilkaset. np. usercp2.php?action=addsubscription&tid=256&my_post_key=b2a029b119102a8583049aaff126014c usercp2.php?action=addsubscription&tid=287&my_post_key=b2a029b119102a8583049aaff126014c private.php?action=send&uid=6 Czyli google próbuje indeksować coś co raczej nie powinno być indeksowane i w dodatku uznaje to za błąd. Nie wiem co z tym zrobić.
 11. Witam Zastanawiam się czy linki w postach na Facebooku są widoczne w Google Search Console ponieważ mam jeden post na profilu FB gdzie jest podlinkowany do mojej strony, ma on kilkadziesiąt lajków i udostępnień i w Google Search Console nie widać żadnych linków przychodzących z FB. Oprócz tego strona FB też ma dodany adres witryny www itd. i tego też nie widać.
 12. Witam Ostatnio pojawiło się bardzo dużo błędów indeksowania i nie wiem czym to jest spowodowane i jak to może wpłynąć na pozycjonowanie. Czy można jakoś wskazać botowi by nie indeksował tego "ratethread.php?tid=180&rating=3&my_post_key=b2a029b119102a8583049aaff126014c"
 13. Czy da się jakoś sprawdzić czy po prawidłowym przekierowaniu już google to przeindeksowało?
 14. Witam Ostatnio w Google Search Console oznaczyłem artykuły za pomocą markera danych na stronie i nie wiem kiedy spodziewać się efektu . Czy ktoś ma przykład jak to wygląda w google jak już jest zaindeksowane i czy to daje jakiś efekt w pozycjonowaniu?
 15. Rozumiem ale czemu taka weryfikacja nie jest przy wypłacie tylko od razu ze startu gdzie nie mam pewności czy zarobie jakiekolwiek pieniądze. Chodzi mi że wysyłanie skanu dowodu jest niezbyt bezpieczne nie chodzi mi o to w jaki sposób oni przetwarzają ale chociażby ktoś się może włamać na ich serwer.
 16. A jaki jest inny duży poważny? Może z miejsca nie będą chcieli skanów.
 17. Rozumiem. Zarejestrowałem się na fotolia ale trochę obawiam się tego że przy rejestracji trzeba dać skan dowodu osobistego tym bardziej że nie mam pewności że zarobię tam chociażby 1zł. Czy istnieją serwisy bez potwierdzenia przy rejestracji tożsamości? Co innego jak już przychodzi wypłacić pieniądze to jakieś próbne przelewy czy skan, ale tak z samego początku to dla mnie trochę ryzykowne.
 18. Poczytałem trochę o tym i mam kilka praktycznych pytań. 1. Czy mogę wrzucać te same zdjęcia do kilku różnych serwisów? 2. Czy wrzucając zdjęcie do takich serwisów zrzekam się praw do niego? 3. Na co uważać korzystając z takich serwisów?
 19. Dziękuje za odpowiedź. Bo też myślę żeby na blogu było trochę contentu o przyrodzie itd. unikalny tekst. Muszę poczytać o tych bankach zdjęć.
 20. Tak tylko jak czytam to dotyczy znalezionych linków. "Jeśli Twoja preferowana domena to np. http://www.example.com, znalezione linki do http://example.com traktujemy tak samo. Więcej informacji na temat ustawiania preferowanej domeny."
 21. GWT? To znaczy aktualnie w Google Search Console?
 22. Dziękuje za odpowiedź. A jak już skonfiguruje się prawidłowo przekierowanie 301 to jak to potem jeszcze można odkręcić? Czy trzeba po prostu czekać aż Google zaindeksuje stronę i sprawdzi że już jest tylko jedna o tej samej treści.
 23. Witam Posiadam dużo zdjęć z lustrzanki krajobrazów i przyrody i teraz pytanie jak rozsądnie wykorzystać posiadane materiały by można na tym dodatkowo zarobić. Załóżmy że są wejścia na stronę i jest popularna to na czym można trochę dodatkowo zarobić na reklamach google adsense czy są jakieś inne sposoby? I jeżeli tworzy się stronę ze zdjęciami czy warto dodawać znaki wodne (żeby zabezpieczyć zdjęcia) czy lepiej nie bo raczej będzie to przeszkadzało gościom przeglądającym stronę? Chodzi mi o parę wskazówek i porad jak by warto to wszystko mądrze wykorzystać by nie było przypadku
 24. Witam Jak bardzo szkodliwe dla pozycjonowania może być duplicate content w ramach jednej witryny tzn. domena z www i bez www. Google uznaje takie strony jako dwie takie same zduplikowane strony czy uznaje to za złą konfigurację?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy