Ka_sia33

Forumowicze
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Ka_sia33

 1. @Paq rozumiem, że trzeba tak zgłaszać każdą podstronę osobno? Nie ma możliwości wrzucenia całej domeny?
 2. Hej, tworzymy właśnie nową stronę, pod testowym urlem test.strona.pl. Niestety znacznik meta robots noindex, nofollow, został za późno dodany na stronie testowej i strona się zaindeksowała. Za jakiś tydzień planujemy podpięcie nowej strony pod obecną domenę strona.pl. Potrzebuje zatem, aby przed wdrożeniem, wyindeksować wyniki test.strona.pl bo treści będą się całkowicie dublikować. Jak w szybki sposób wyindeksować wyniki test.strona.pl?
 3. @okazwłoka czy parametry są odświeżane każdego dnia jeśli już dodamy sobie url?
 4. Myślę, że autor ma na myśli coś innego niż pokazanie zagnieżdżenia. Raczej chodzi mu o url typu http://www.super-akwarium.pl/akwarium-jak-prawidlowo-zalozyc-akwarium, który ewidentnie zalatuje spamem
 5. Raczej nie jest to dobry pomysł. Nie sądzę, żeby to jakoś zadziało na pozycje strony, a jak już wcześniej zostało powiedziane, zalatuje spamem, pozycjonowaniem "na siłę", plus nie jest przyjazne dla użytkowników. A przecież Google tak dużą uwagę przywiązuje do dobra użytkowników
 6. @okazwłoka chciałabym przetestować. wysłałam maila
 7. Hej, Potrzebuję sprawdzić TF i CF dla około 300 domen. Czy znacie jakieś narzędzie do tego? Przeszukałam forum i niektórzy polecali Clusterica. Posiadam Clusterica, ale rozumiem że muszę do niego podpiąć Majestica. Czy pakiet Silver wystarczy? W jaki sposób podpiąć Majestica? @dziki_rysio_997 pomożesz?
 8. Hej, Chciałabym być mocno na bieżąco z tym co dzieje się w naszej branży. Jakie strony, blogi, itd. polecacie śledzić, aby być na bieżąco z wszystkimi nowinkami, plus rozwijać swoją wiedzę? Nie zależy mi na stronach z artykułami totalnie o podstawach. Poszukuje miejsc (stron polskich, ale też zagranicznych) z mocno merytorycznymi, średniozaawansowanymi/zaawansowanymi informacjami, poradami, przykładami.
 9. Jakiś czas temu (może z miesiąc temu) robiłam disavow dla pewnej strony - chodziło o usunięcie linku z jednej strony, która była bardzo słaba jakościowo, a mocno linkowała do mojej strony. Wszystko było w porządku, a dzisiaj zauważyłam, że w SC w zakładce Linki do Twojej witryny nie ma danych, wyświetla się: Źródła największej liczby linków - Brak danych Treść najczęściej wskazywana przez linki - Brak danych Co się stało, jeszcze w tamtym tygodniu wszystko było w porządku. Już wiem, prawdopodobnie update. Wątek do usunięcia.
 10. Na przestrzeni ostatnich dni zaobserwowałam gwałtowny spadek w stanie indeksowania w Search Console. Z czego to może wynikać? (Nie ma nic w ręcznych działaniach, nie obserwujemy spadku w pozycjach czy w ruchu na stronie)
 11. Jakieś dwa tygodnie temu zauważyłam w SC, że do mojej witryny prowadzi ponad 1000 linków z jednej domeny. Po sprawdzeniu okazało się, że linki mimo, że wyglądają inaczej, prowadzą do tej samej podstrony (screen w załączniku) w danej domenie. Nie wiem czy to jakiś błąd, czy o co chodzi. I owszem w jednym wątku, tym do którego prowadzą linki, był link do mojej witryny, jednak usunęłam go od razu jak to zauważyłam. Kiedy dane w SC się zaktualizują? O co w ogóle chodzi? Dlaczego generuje tak dużą liczbę linków do mojej witryny?
 12. Poszerzanie contentu na samej stronie jeśli to możliwe?
 13. Jak przeanalizować szybkość wczytywania się strony w historycznym okresie? Wiem, że w Google Analytics zbierane są w tym przypadku dane tylko dla 1% użytkowników i skoro nie modyfikowałam kodu to obecnie nic mi z takich danych. Chciałabym sprawdzić jak działa strona w czasie, gdy prowadzone są na niej prace, dodawane zdjęcia, opisy, produkty, itd. a jak się zachowuje, gdy jest pozostawiona, że tak powiem: sama sobie. Chciałabym porównać grudzień do stycznia, ale tak jak mówię dane z Analyticsa nie pomogą mi w tym przypadku. W jaki inny sposób mogłabym to przeanalizować? Logi serwera?
 14. Zastanawiam się, czy lepiej systematycznie zdobywać po jednym linku z różnych stron (lepszych i gorszych pod względem TF i CF, bo z czasem tych lepszych coraz bardziej brakuje), tym samym powiększać liczbę stron, które linkują do naszej witryny, czy lepszym rozwiązaniem jest zdobywaniu kilku linków tylko z tych lepszych jakościowo stron (o wysokim TF i CF). Pytam ponieważ mam coraz większy problem ze znalezieniem mocnych stron, na których można zdobyć linka i nie wiem czy nie lepiej byłoby skupić się na tych stronach na których link już do mojej strony jest, ale pozyskać na nich jeszcze kilka linków. Bo czy nie lepiej działa na pozycje to że Google zauważy że mocne strony do nas systematycznie linkują, niż to że linkują do nas nowe strony, ale byle jakie?
 15. Hej, Zastanawiam się na czym można lepiej wyjść jeśli chodzi o pozycjonowanie i ściąganie ruchu na stronę. Lepiej napisać jeden długi artykuł np. poradnik: obszerny, poruszający wiele kwestii, dostępny pod jednym linkiem i na niego próbować ściągać ruch, czy lepiej podzielić tą treść na części i publikować jako kilka artykułów, w którym każda kwestia zostanie poruszona osobno (wiadomo, będzie mniej treści) i próbować ściągać ruch na kilka podstron? Oczywiste jest, że kilka artykułów ma przewagę jeśli chodzi o liczbę odnośników wyświetlanych w Google.