Ka_sia33

Forumowicze
 • Zawartość

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Ka_sia33

 1. Póki co będę to robić ręcznie, chciałabym żeby w miarę możliwości jak najmniej te blogi wyglądały jak zaplecze. Ale w miarę tworzenia coraz to kolejnych na pewno będę musiała znaleźć jakiś inny sposób. Też tak zawsze uważałam.
 2. Właśnie myślałam o tym, żeby postawić kilka darmowych blogów, a kilkanaście już na zakupionych domenach i hostingu. Chciałam się tylko zorientować czy darmowe w ogóle mają sens
 3. LITOŚCI - wynika z tego, że cokolwiek napisze się na tym forum to znajdzie się ktoś kto zamiast udzielić odpowiedzi, albo jej nie udzielić to się czepia. Może uzyskam od Ciebie informacje w sprawie poprawnej nomenklatury, bo czytając wątki na tym forum można dojść do wniosku, że nawet jednego bloga można traktować jako zaplecze. Dziękuje za konkretną odpowiedź!
 4. No bo te 2, 3 blogi są zapleczem, ale nie całą bazą zaplecz, którą zamierzam tworzyć. Litości Chodzi mi tylko o to, czy w ogóle ma sens tworzenie czegokolwiek pod zaplecze na subdomenie wordpressa.
 5. Nie mówię o stawianiu całej bazy zaplecz na subdomenie, a raczej 2, 3 blogach
 6. Co myślicie o stawianiu zaplecza na subdomenie wordpressa? Czy to w ogóle ma sens jeśli będą na nim publikowane regularnie treści i odpowiednio podlinkowane?
 7. Tak, o ile strona jest zaindeksowana. A chodzi mi o możliwość sprawdzenia każdej domeny, nawet jeśli dopiero powstała i nie zdążyła się jeszcze zaindeksować w Google.
 8. Czy istnieje jakaś witryna na której po wpisaniu adresu url swojej strony pokazuje nam ona ile mamy w sumie podstron? Nie chodzi mi o narzędzie, które trzeba zainstalować (jak np. Xenu), ale o stronę w internecie na której da się to sprawdzić.
 9. @Paq rozumiem, że trzeba tak zgłaszać każdą podstronę osobno? Nie ma możliwości wrzucenia całej domeny?
 10. Hej, tworzymy właśnie nową stronę, pod testowym urlem test.strona.pl. Niestety znacznik meta robots noindex, nofollow, został za późno dodany na stronie testowej i strona się zaindeksowała. Za jakiś tydzień planujemy podpięcie nowej strony pod obecną domenę strona.pl. Potrzebuje zatem, aby przed wdrożeniem, wyindeksować wyniki test.strona.pl bo treści będą się całkowicie dublikować. Jak w szybki sposób wyindeksować wyniki test.strona.pl?
 11. @okazwłoka czy parametry są odświeżane każdego dnia jeśli już dodamy sobie url?
 12. Myślę, że autor ma na myśli coś innego niż pokazanie zagnieżdżenia. Raczej chodzi mu o url typu http://www.super-akwarium.pl/akwarium-jak-prawidlowo-zalozyc-akwarium, który ewidentnie zalatuje spamem
 13. Raczej nie jest to dobry pomysł. Nie sądzę, żeby to jakoś zadziało na pozycje strony, a jak już wcześniej zostało powiedziane, zalatuje spamem, pozycjonowaniem "na siłę", plus nie jest przyjazne dla użytkowników. A przecież Google tak dużą uwagę przywiązuje do dobra użytkowników
 14. @okazwłoka chciałabym przetestować. wysłałam maila
 15. Hej, Potrzebuję sprawdzić TF i CF dla około 300 domen. Czy znacie jakieś narzędzie do tego? Przeszukałam forum i niektórzy polecali Clusterica. Posiadam Clusterica, ale rozumiem że muszę do niego podpiąć Majestica. Czy pakiet Silver wystarczy? W jaki sposób podpiąć Majestica? @dziki_rysio_997 pomożesz?