Jump to content

Maxwell

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

476 profile views
 1. Zlecę pozycjonowanie sklepu w google.de. Poszukuję firmy/osoby którą się tego podejmie, ma doświadczenie i wyniki. Interesuje mnie dłuższa współpraca. Szczegóły do ustalenia przez PW lub 79 (at) interia.pl
 2. Oczywiście, że jestem jeleniem i się nie znam, gdybym się znał to sam by to sobie robił, a nie szukał firmy która to dla mnie zrobi. I 99% klientów to też jelenie. Niestety to, że jest tak wiele nierzetelnych firm, przekłada się na postrzeganie całej branży więc chyba nic dziwnego, że klienci nie chcą płacić z góry za takie usługi. Gdybym ja zapłacił z góry to efekt miałbym taki sam jak teraz, a do tego byłbym lżejszy o sakiewkę dukatów. Najgorsze, że nie mam żadnej pewności, że kolejna firma może być taka sama. Cóż, bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc. Będę się do nich odzywał i poproszę o raport z działań jakie wykonali przez te miesiące (tak jak radził jimmi). Jeśli dostanę, to tutaj wrzucę i może ocenicie jak to wygląda. A później będę próbował rozwiązać z nimi umowę, bo że z mojej strony ona nie ma już sensu w tej chwili to oczywiste, natomiast nie wiem po co oni mieliby również w niej dłużej tkwić skoro i tak nie zarabiają. Oczywiście miało być "że kolejna firma będzie lepsza" Na forum nie ma edycji postów? Bo nie widzę tej opcji.
 3. Po weekendzie będę rozmawiał, zobaczę co powiedzą. Szczerze mówiąc nie wiem jaki jest sens dla nich w tej chwili, wciąż mieć umowę ze mną skoro i tak na tym nie zarabiają i nie wygląda na to żeby mieli zarabiać skoro nie ma efektów. A co z tymi zmianami z algorytmem? Faktycznie były/są, trwa to tak długo i ma aż taki wpływ na zupełny brak wyników? Czy to tylko taka ściema dla laika?
 4. Oczywiście, że mam płacić dopiero jak będzie wynik. Zapisu o o rozwiązaniu umowy po takim okresie w przypadku braku wyników nie ma. Jestem prawnikiem więc czytam ze zrozumieniem co podpisuję, umowę w kilku punktach zmienialiśmy bo nie do końca mi odpowiadały proponowane zapisy. W takim razie będę musiał zwrócić się o szczegóły, co dokładnie zrobili przez te kilka miesięcy i ewentualnie napiszę tutaj jakie były działania (o ile były), bo ja nie będę w stanie ocenić czy zrobili dużo/mało i czy zgodnie ze sztuką. Jeszcze mi się przypomniało, że miesiąc temu pytałem z czego wynika ten zastój i dostałem odpowiedź, że google od września wprowadza wielkie zmiany w algorytmie, jest bałagan i dlatego na wyniki trzeba dłużej czekać. Prawda czy fałsz?
 5. Raporty tylko takie, że pokazujące pozycję, a raczej jej brak, danego dnia miesiąca. Jeśli masz na myśli raporty w takim sensie, że piszą jakie konkretnie działania wykonali każdego miesiąca, to nie. Nie wiem jaka jest praktyka i czy firmy w ten sposób się "spowiadają: klientom. Ale może w zaistniałej sytuacji zapytam o takie coś. Oczywiście, że jest za efekt. Jak widać na moim, i nie tylko moim, przykładzie, w tej branży jest ciężko o zaufanie. Podpisaliśmy taką umowę, więc oczekuję, że będą się wywiązywali z niej i pokażą co potrafią. Jeżeli mnie olewają i nie robią nic lub robią mało, to mogę domniemywać, że gdybym płacił z góry, również zostałbym olany, tylko że za pieniądze. Ja też prowadzę biznes i uważam, że albo coś się robi rzetelnie albo nie.
 6. Dlatego właśnie, jako laik, wolę płacić dopiero za efekty. Bo wszyscy pięknie opowiadają o swoich umiejętnościach i profesjonaliźmie tylko, że można je zweryfikować tak naprawdę dopiero jak zaczną działać. A tak tak jeszcze bym za to płacił bez efektów. Gdybym miał pewność co do jakości usług to nie ma problemu na inną formę rozliczenia, ale widzę, że w tej branży chyba nie mogę sobie pozwolić na zaufanie. Chętnie poczytam odpowiedzi innych userów na moje pytanie.
 7. Nie ponoszę, poza potencjalną stratą czasu, a jak wiadomo czas to także pieniądz. Czyli mam rozumieć, że po takim okresie czasu powinny być już widoczne jakieś wyniki?
 8. Żart z mojej strony bo to zbyt krótko żeby wejść do "100" czy żart ze strony firmy która pozycjonuje?
 9. Zleciłem pozycjonowanie swojej strony i chciałbym zapytać o wasze opinie na temat wyników. Pozycjonowanie jest na rynku francuskim, google.fr, trwa 5 miesięcy i żadna z fraz nie weszła do pierwszej "100". Strona ze sklepem była założona od nowa, bez żadnych działań i historii. Poszukiwalność fraz jakie są pozycjonowane to 2 500 i 12 000. I teraz pytanie- czy to jest normalny wynik po takim czasie, a raczej jego brak i tyle to trwa, czy też jest jakiś powód do niepokoju i powinienem myśleć o zmianie firmy na inną, bo ta sobie z tym nie radzi? Można to jakoś określić ile +/- potrwa osiągnięcie jakichkolwiek wyników? Nie spodziewam się, że po 3 miesiącach będę w Top10, ale nie wiem czy brak wejścia do "100" po blisko pół roku jest normalny. Ewentualnie czy w ogóle polskie firmy nie są w stanie pozycjonować zagranicą, z powodów braku zaplecze, problemu z językiem etc.
 10. Poszukuję osoby/firmy która zajmie się pozycjonowaniem mojego sklepu na rynku niemieckim, francuskim i włoskim (google.de/google.fr/google/it). Szukam kogoś kto ma już doświadczenie i wyniki w takim działaniu. Najchętniej wszystkie trzy rynki razem, ale może być także współpraca na jeden z tych rynków. Kontakt w celu omówienia szczegółów- PW (ale tu jako nowy, mam chyba ograniczone możliwości) lub mail [slim79(małpa)interia.pl]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy