Jump to content

RadekKw

Forumowicze
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

1,081 profile views
 1. Swoją stronę (fotografia ślubna) "przepuszczam" przez CloudFlare. Nie jestem wybitnym specjalistą w tej dziedzinie, ale zyskałem dzięki temu zieloną kłódeczkę, czyli certyfikat. Poza tym czytałem, że to nawet przyspiesza działanie strony. dodatkowo usługa w podstawowej wersji, (która mi wystarcza) jest bezpłatna. Co do pozycjonowania to nie zauważyłem żadnej poprawy po tej operacji.
 2. Dzięki za ocenę. Nie pomyślałem z tym nofollow, zmienię to. Poradnik pomału rozbudowuję. Logo nie jest super, nie jest też najważniejsze. Na pozostałych stronach jest dobrze widoczne. Na razie przez jakichś czas zostanie. W przyszłości postaram się je zmienić. Jeszcze raz dzięki za wskazówki.
 3. Dzięki za opinię. Chyba rzeczywiście jest w tym dużo racji. Chociaż mam nadzieję, że jednak strona będzie się podobać młodym parom. Faktycznie jest dużo informacji. Chciałem po prostu, aby klienci mogli poza samym portfolio przeczytać o produktach i sprawdzić ceny oraz referencje.
 4. Masz a myśli to pierwsze zdjęcie z Rhododendron Park, czy więcej zdjęć?
 5. Zdjęcie wykonałem w Rhododendron Park - Kromlau i jest oczywiście prawdziwe, nawet obróbka była niewielka. Nie umieściłbym tego zdjęcia jako pierwsze, ale kilka osób mówiło mi, że jest przepiękne i powinienem wstawić je jako pierwsze, dlatego tak zrobiłem. Osobiście wybrałbym inne zdjęcie z mojego portfolio. Teraz widzę, że ta fotografia może się jednak nie podobać. Pomyślę nad zmianą. Dzięki za opinię.
 6. Dzięki za opinię. Wezmę te wskazówki pod uwagę.
 7. Zrobiłem samodzielnie stronę oraz zaprojektowałem logo. Strona ma przedstawiać moje portfolio i ofertę fotografii ślubnej. Czy jest czytelna? Czy zachęca do skorzystania z usługi? Proszę o ocenę. Będę wdzięczny za wszystkie uwagi, również te krytyczne. Z góry dziękuję.
 8. Cienie w fontach za pomocą css są obecnie często stosowane na stronach, chociażby fontawesome.io, więc myślałem, że to dobry pomysł. Jeśli chodzi o żółty kolor to kwestia gustu, ale widzę, że strona z Twojej stopki lh.pl ma dużo takiego samego żółtego koloru. Na obu tych stronach chyba ładnie współgra z niebieskim. Nr telefonu jest podany w sekcji kontakt a dodatkowo na pasku menu, więc jestem zdziwiony, że jest z tym problem. Sformułowanie "stworzymy" użyte zostało celowo przewrotnie i mam tu na myśli, że stworzę stronę razem z klientem. Bo sam deweloper strony nie stworzy, du
 9. A jak się sprawa ma z opacity: 0. Czy to jest tak samo traktowane?
 10. 8% to bardzo mało, zalecenia są znacznie większe. Joomla i ewentualnie szablon generuje pewnie sporo tagów html. Zakładam, że nie masz styli inline. Taka wada CMS'ów. To był jeden z powodów, przez który zrezygnowałem z Joomli. W przypadku prostych stron nie mam sensu korzystać z CMS'a. Notabene, teraz mam ok. 30%
 11. Zrobiłem sobie taką małą stronkę: fabryka-stron.net Jestem ciekawy Waszej oceny. Chciałem aby strona była mała, estetyczna, czytelna, responsywna, szybka. Będę wdzięczny za konstruktywną krytykę.
 12. Miałem strony na Joomli i miałem wiele razy włamania. Pytanie, czy rzeczywiście potrzebujesz dużego CMS. Do prostych stron nie jest potrzebne CMS. Z tego powodu zrezygnowałem z Joomli. Ciągłe ataki, aktualizacje, tysiące plików php. Obecnie robię proste strony w czystym html, css, js - żadnych problemów i aktualizacji i wbrew pozorom łatwiejsze do opanowania. Jeśli kiedyś będę potrzebował CMS, np. do bloga, możliwość edycji przez wielu użytkowników z różnymi uprawnieniami itd wtedy chyba zainteresuję się jednak WP. Ponoć jest bezpieczniejszy.
 13. Do sprawdzenie szybkości strony polecam darmowe narzędzie online: https://gtmetrix.com/
 14. Wg mnie strona jest piękna, profesjonalna, czytelna. Może służyć jako wzór. Brawo! Powinienem ją sobie zapisać aby czerpać z niej pomysły. Gratulacje.
 15. Ogólnie strona nie robi zbyt pozytywnego wrażenia. Dużo do poprawy w stylach. Strona wygląda jakby była stara. Niestety.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy