RadekKw

Forumowicze
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

837 wyświetleń profilu
 1. RadekKw

  Najtańszy certyfikat SSL dla domeny

  Swoją stronę (fotografia ślubna) "przepuszczam" przez CloudFlare. Nie jestem wybitnym specjalistą w tej dziedzinie, ale zyskałem dzięki temu zieloną kłódeczkę, czyli certyfikat. Poza tym czytałem, że to nawet przyspiesza działanie strony. dodatkowo usługa w podstawowej wersji, (która mi wystarcza) jest bezpłatna. Co do pozycjonowania to nie zauważyłem żadnej poprawy po tej operacji.
 2. RadekKw

  Proszę o ocenę strony i logo.

  Dzięki za ocenę. Nie pomyślałem z tym nofollow, zmienię to. Poradnik pomału rozbudowuję. Logo nie jest super, nie jest też najważniejsze. Na pozostałych stronach jest dobrze widoczne. Na razie przez jakichś czas zostanie. W przyszłości postaram się je zmienić. Jeszcze raz dzięki za wskazówki.
 3. RadekKw

  Proszę o ocenę strony i logo.

  Dzięki za opinię. Chyba rzeczywiście jest w tym dużo racji. Chociaż mam nadzieję, że jednak strona będzie się podobać młodym parom. Faktycznie jest dużo informacji. Chciałem po prostu, aby klienci mogli poza samym portfolio przeczytać o produktach i sprawdzić ceny oraz referencje.
 4. RadekKw

  Proszę o ocenę strony i logo.

  Masz a myśli to pierwsze zdjęcie z Rhododendron Park, czy więcej zdjęć?
 5. RadekKw

  Proszę o ocenę strony i logo.

  Zdjęcie wykonałem w Rhododendron Park - Kromlau i jest oczywiście prawdziwe, nawet obróbka była niewielka. Nie umieściłbym tego zdjęcia jako pierwsze, ale kilka osób mówiło mi, że jest przepiękne i powinienem wstawić je jako pierwsze, dlatego tak zrobiłem. Osobiście wybrałbym inne zdjęcie z mojego portfolio. Teraz widzę, że ta fotografia może się jednak nie podobać. Pomyślę nad zmianą. Dzięki za opinię.
 6. RadekKw

  Proszę o ocenę strony i logo.

  Dzięki za opinię. Wezmę te wskazówki pod uwagę.
 7. Zrobiłem samodzielnie stronę oraz zaprojektowałem logo. Strona ma przedstawiać moje portfolio i ofertę fotografii ślubnej. Czy jest czytelna? Czy zachęca do skorzystania z usługi? Proszę o ocenę. Będę wdzięczny za wszystkie uwagi, również te krytyczne. Z góry dziękuję.
 8. RadekKw

  Strona do oceny

  Cienie w fontach za pomocą css są obecnie często stosowane na stronach, chociażby fontawesome.io, więc myślałem, że to dobry pomysł. Jeśli chodzi o żółty kolor to kwestia gustu, ale widzę, że strona z Twojej stopki lh.pl ma dużo takiego samego żółtego koloru. Na obu tych stronach chyba ładnie współgra z niebieskim. Nr telefonu jest podany w sekcji kontakt a dodatkowo na pasku menu, więc jestem zdziwiony, że jest z tym problem. Sformułowanie "stworzymy" użyte zostało celowo przewrotnie i mam tu na myśli, że stworzę stronę razem z klientem. Bo sam deweloper strony nie stworzy, dużo pracy jest po stronie klienta: przygotowanie materiałów itd. Tak czy inaczej dzięki za opinię.
 9. RadekKw

  display:none

  A jak się sprawa ma z opacity: 0. Czy to jest tak samo traktowane?
 10. RadekKw

  stosunek treści do kodu

  8% to bardzo mało, zalecenia są znacznie większe. Joomla i ewentualnie szablon generuje pewnie sporo tagów html. Zakładam, że nie masz styli inline. Taka wada CMS'ów. To był jeden z powodów, przez który zrezygnowałem z Joomli. W przypadku prostych stron nie mam sensu korzystać z CMS'a. Notabene, teraz mam ok. 30%
 11. RadekKw

  Strona do oceny

  Zrobiłem sobie taką małą stronkę: fabryka-stron.net Jestem ciekawy Waszej oceny. Chciałem aby strona była mała, estetyczna, czytelna, responsywna, szybka. Będę wdzięczny za konstruktywną krytykę.
 12. RadekKw

  Włam na stronę opartą na joomli

  Miałem strony na Joomli i miałem wiele razy włamania. Pytanie, czy rzeczywiście potrzebujesz dużego CMS. Do prostych stron nie jest potrzebne CMS. Z tego powodu zrezygnowałem z Joomli. Ciągłe ataki, aktualizacje, tysiące plików php. Obecnie robię proste strony w czystym html, css, js - żadnych problemów i aktualizacji i wbrew pozorom łatwiejsze do opanowania. Jeśli kiedyś będę potrzebował CMS, np. do bloga, możliwość edycji przez wielu użytkowników z różnymi uprawnieniami itd wtedy chyba zainteresuję się jednak WP. Ponoć jest bezpieczniejszy.
 13. Do sprawdzenie szybkości strony polecam darmowe narzędzie online: https://gtmetrix.com/
 14. RadekKw

  Strona do oceny

  Wg mnie strona jest piękna, profesjonalna, czytelna. Może służyć jako wzór. Brawo! Powinienem ją sobie zapisać aby czerpać z niej pomysły. Gratulacje.
 15. RadekKw

  Strona do oceny

  Ogólnie strona nie robi zbyt pozytywnego wrażenia. Dużo do poprawy w stylach. Strona wygląda jakby była stara. Niestety.