Jump to content

krakmarek

Forumowicze
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Z opcjami przesyłka kurierska kurierska pobraniowa odbiór osobisty Doszedłem ładu, problem mam z paczkomatami.
 2. Witam, Zaktualizowałem wtyczkę Woocomerse i teraz żaden klient nie może złożyć zamówienia. W kasie przy próbie finalizacji zamówienia pojawia się komunikat: Do tej pory można było wybrać i wszystko funkcjonowało: przesyłka kurierska kurierska pobraniowa odbiór osobisty paczkomaty Nadal pojawiają się powyższe opcje ale z tym komunikatem i przez to nie można przejść do finalizacji zamówienia. Co się stało i jak rozwiązać ten problem.
 3. Dodaj i zobaczysz czy Ci zaakceptują Jakiś czas temu nie było z tym problemów, jednak nie wiem jak jest teraz.
 4. Co mam wpisać w tytule przelewu gdy chcę doładować konto w AdWords?
 5. Oczywiście czytam wszystkie uwagi i spostrzeżenia. Mamy jednak w firmie drobne zamieszanie. Jedna Pani na urlopie, druga L4 i trochę dodatkowych obowiązków mi przybyło i z tego powodubrakuje czasu do pracy nad stroną.
 6. Też ten sam typ, teksty niby unikalne kupiłem u niego na początku miesiąca jak się teraz okazuje pojawiają się również na innych stronach. Nie ma możliwości aby ktoś skopiował z mojego bloga i wrzucił u siebie bowiem zaplanowałem sobie publikację co kilka dni i jak teraz sprawdzam teksty, które miały dopiero pojawić się na stronie już są u kogoś innego. Kupiłem artykuły o tematyce finansowej.
 7. Heh tu się zgodzę Ale nie miał bym nic przeciwko aby każda (jeśli przyjmiemy, że po 6 miesiącach będę chciał sprzedać) w tym czasie coś dla mnie zarobiła.
 8. Chcę to traktować jako dodatkowe zajęcie, jeśli pomysł się sprawdzi to wtedy może poważniej podejdę do tematu. Nastawiam się głównie na późniejszą sprzedaż stron. Fajnie jednak by było, gdyby w czasie od "postawienia" strony do jej sprzedaży, zwrócił mi się koszt zakupu domeny/serwera, toteż wspomniałem o reklamie i pp.
 9. Na szybko zobrazowałem sprawę. Myślę, budować strony, których cele będzie pozyskanie użytkowników. Mam zamiar wrzucać na nie bardziej wartościowe artykuły, nie tylko unikalne ale takie, które zachęcą użytkowników do ponownej wizyty. Strony, które mają na "siebie zarobić" (reklama, pp) tak aby moja praca niebyła tylko stratą czasu.
 10. Przeglądałem temat z domenami, do którego link wrzuciłeś. Pytanie czy np. decydując się na wybór unixstorm.org, masternet.pl, hekko.pl nie będzie problemu z authinfo (łatwość, szybkość uzyskania kodu)? Jak wogóle wygląda popyt na tego typu usługi? Kupujecie gotowe zaplecza czy raczej skupiacie się na ich budowie?
 11. Tak wiem, jest temat gdzie mógłbym zadać poniższe pytania, proszę jednak o wyrozumiałość. Zastanawiam się nad tym, aby tworzyć zaplecza z myślą o ich późniejszej sprzedaży. Nie chodzi mi o postawienie stronki (na darmowej platformie blogowej/serwerze), podlinkowanie, wrzucenie kilku artykułów, poczekanie aż wszystko się zaindeksuje i wystawienie takiej strony na sprzedaż. Mam na myśli bardziej wartościowe strony a dokładniej: rejestracja domeny, kupno serwera, postawienie strony, systematyczne publikowanie unikalnych treści, linkowanie, sprzedaż takiej strony powiedzmy po 0,5-1 r
 12. Pomyślimy też nad tym W pierwszej kolejności zależy nam na uzupełnieniu oferty produktów.
 13. Dzięki za spostrzegawczość. Jeszcze dziś zostanie poprawione.
 14. Witam, Proszę o ocenę sklepu internetowego z galanterią skórzaną http://sklep.orsonero.pl/ Jakie jest Wasze pierwsze wrażenie i co zmienilibyście na stronie?
 15. np. tumblr.com, wordpress.com strony o tematyce gier i wszystko co z tematem związane, gry na komputer, konsole, przeglądarkowe....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy