Jump to content

biutifulilola

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by biutifulilola

 1. Bo wiesz więcej o funkcjonowaniu poprawnym witryn niż student samego kierunku. A w samej ankiecie jest link do strony.
 2. Potrzebuję pomocy w zebraniu odpowiedzi nt wyglądu i działaniu strony w ankiecie https:// goo.gl/ykPFu5. Pierwsza część dotyczy jednak kierunku studiów, ale te odpowiedzi mnie nie interesują, ale promotor nalegał. Część druga dotyczy już witryny kierunku studiów i to właśnie przyda mi się pomoc osób które wiedzą co nieco o tym jak powiiny wyglądać i funkcjonować popranie witryny. Dzięki za każdą odpowiedź. PS. W pierwszym pytaniu należy zaznaczyć, że jest lub było się studentem LM, bo druga odpowiedź zakończy ankietę.
 3. Nie sadze by miej popularna platforma dawała większe możliwości niż BARDZO popularny CMS WP. Zastanów co się dzieje jak nie zaktualizujesz wtyczek czy szablonów. 22% włamań jest z tego powodu. Gorzej, że 8% występuje z powodu ustawienia hasła admin admin. https://wpsmackdown.com/wordpress-hack-statistics-2013/ Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka
 4. Z fb też jest problemem że zjada wyświetlenia z yt. Tu jest nawet przykład na którym bardzo widać przebicie. Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka
 5. Jeśli jeszcze nie zacząłeś prowadzić swojej strony, możesz też rozważyć korzystanie z cmsu Umbraco. Nie jest tak popularny jak wp. Ale chyba daje większe możliwości. Nie ma w prawdzie możliwości prowadzenia strony na ich domenie, ale sam proces wygrania cms na serwer nie wydawał się skomplikowany, raptem parę kliknięć.
 6. O odbieraniu kierunku studiów Logistyka Mediów, jako marki w internecie. Dlatego będę badała sentymenty, tylko nie wiem jak zrafinować ewentualne uzyskane dane.
 7. Promotor z tygodnia na tydzień zmienia zdanie i nie daje żadnej merytorycznej odpowiedzi na to co powinno się znaleźć w pracy, ani nawet jak powinna wyglądać jej struktury. Zważywszy, że jest to forum dla osób, które zawodowo zajmują się SEO liczyłam na jakieś racjonalne odpowiedzi.
 8. Pomocy w sformułowaniu sensownego tematu i ewentualnej struktury prac, z uwzględnieniem wykorzystania badania sentymentów w rozdziale 3.
 9. Podejście numer 4 do pisania postu. Windows też jest przeciwko mojemu pisania pracy, bo właśnie lapek mi jedzie do serwisu, bo bsod są śmieszne. Ale nie o tym. Kończę zaraz studia, logistykę mediów na UW, kierunek uber bez sensu, a co za tym idzie tez promotor nie udany. Za dwa miesiące, max, powinnam mieć oddaną pracę, a na tym etapie nie mam nawet tytułu. Mam za to takie na jakie może się zgodzi promotor, ale za tydzień za seminarium mu się pewnie zmieni. Będą brzmieć tak: 1. LM jako marka w internecie. 2.Budowanie marki studiów internecie - przypadek LM. 3.Narzędzia SEM w budowan
 10. W sumie zarejestrowałam się po to aby uzyskać pomoc w pisaniu licencjatu, w którym zajmowałby się w jakimś stopniu tematyka seo i sem, ale forum jest przeciwko i nie mogę napisać sensownego posta w pogaduszkach o co mi konkretnie chodzi, bo nawet jak nie ma linków, to okazuje się że są i mi wywala posta. Ale jakby ktoś miał dobre uwagi jeśli chodzi o tematykę prac naukowych, to byłoby fajnie jakby się nimi podzielił . PS. Umarł mi tez laptop, więc i tak jest pod górkę. Ale mam jeszcze maszynę do pisania, tak dla hipsterki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy