Jump to content

asseq

Forumowicze
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by asseq

 1. Dnia 15.01.2018 o 08:07, wordhea napisał:

  no i muszę Wam powiedzieć że kolejne $ znikają z konta w webe, niedługo wszystko jakaś czarna dziura wessie haha

  wycofuję się z tego programu i usuwam wszystkie kreacje

  ech, szkoda tylko było mojego zachodu

  czy są jakieś programy afiliacyjne na których rzeczywiście można cokolwiek zarobić a kliknięcia i prowizje nie będą w tajemniczych okolicznościach znikać? i najchętniej bez stron o pożyczkach - nie pasuje mi to zupełnie do profilu działalności...

  Sporo masz w Tradedoubler i Convertiser, jednak w Webe masz właśnie dużo mniejszych sklepów z róznymi pierdołami, tu raczej większe sklepy z wyrobioną marką. Jeszcze Zanox, ale z nimi nie współpracowałem 

 2. @Dralik rozumiem, mówię tutaj skrótami myślowymi - po prostu sprawdziłem czy mój pomysł ma rację bytu i okazuje się, że tak - dlatego chcę tak na prawdę ruszyć z projektem. 

  Generalnie to bym chciał świadczyć usługi seo - a przy tym rozwijać poboczną rzecz - że tak powiem byłbym swoim klientem :D:D 

   

  Dzięki za wypowiedzi, przemyślę wszystko, ułożę w jaką logiczną całość, porozmawiam w urzędzie i zobaczymy co z tego tortu uda się ugrać ;-) 

   

 3. @Dralik no tak, ale koszt pozycjonowania to w głównej mierze content i pozyskiwanie linków zewnętrznych - oczywiście wszystko w uproszczeniu, ale w pewnych warunkach jest to niezbędne i nieuniknione - kwestia taka czy udałoby się to uargumentować komisji... Bo jak nie, to chyba nie ma sensu pchać się w firmę bez konkretnego planu. Nie planuje na ten moment rzucanie wszystkiego i rozkręcanie biznesu - chcę dzięki dotacji rozkręcić mój portal (obecnie zarabia na ten zus), ale przy odpowiednim nakładzie pracy i inwestycji myślę, że na spokojnie robiłby średnią krajową - do tego właśnie przydały by mi się pieniądze by kupić treści na bloga, pomóc SEO w postaci linków zewnętrznych, postawienie jakiś zaplecz - ale to wszystko generuje koszta. A kupić teraz aparat i inny sprzęt, za rok sprzedać i wtedy zainwestować w portal dla mnie odpada - dostaję pieniądze na rozwój działalności i tak też bym to chciał zrobić. 

  @lukaszbyra ciekawe czy ktoś miał styczność na takie dofinansowanie w takiej bądź podobnej branży 

   @Herkules  dzięki 

 4. Hej, zakładał ktoś z Was ostatnio własną działalność gospodarczą i otrzymał dotację? Myślę o tym od jakiegoś czasu, jednak warunki jakie trzeba spełnić i głosy ludzi którzy brali dotację nie napawa optymizmem. Chciałbym do tego uczciwie podejść i wykorzystać te pieniądze na rozwój mojej strony. Chciałbym pracować b2b + rozwijać po godzinach mój projekt i płynnie na niego przejść, jednak warunek taki jak obowiązek wydania dotacji w ciągu miesiąca nie pomaga. Jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby dla mnie doładowanie wirtualnych portfeli jak Whitepress czy seotxt, zakup oprogramowania jak Semstorm tylko czy takie coś przejdzie? Nie chcę kupować sprzętu by po za rok sprzedać jak robią  niektórzy, bo chcę by faktycznie ta dotacja mogła mi pomóc. Ktoś spotkał się z tym tematem i udzieliłby mi paru porad? 

 5. wie ktoś czy są jeszcze dostępne kody w promocji 200 zł za wydanie 100? chciałem przetestować adwordsa, ale widzę, że się trochę zmieniło, gdzieś wyczytałem, że obecnie można dostać jak współpracuje się ze specjalistą z certyfikatem. Ktoś ma info jak to wygląda? 

 6. @MaxPan, ok, mam kilka na oku, ale czy nie będzie żadnej różnicy od zakupu niemieckiego hostingu? Nie ma żadnych przekierować na polskie ip i tym podobnych rzeczy?  Będzie to 1 do 1 w przypadku zakupu takiego hostingu w polskiej firmie co w niemieckiej?

 7. Mam mały dylemat, pozycjonuję stronę główną na pewną dosyć konkurencyjną frazę, jest top10, no ale chcę więcej :) I tutaj mam pytanie, ta strona posiada sporo podstron czy upychając tam (oczywiście w miarę rozsądku) moje słowo kluczowe jestem w stanie bardziej pomóc stronie głównej zyskać wyższe pozycje czy prędzej dojdzie do kanibalizacji słów kluczowych? 

 8. Posiadam średnie zaplecze, parę wejść z organica ma, kilkanaście unikalnych artykułów, wśród nich linki do głównej strony - takie było założenie tego zaplecza. I teraz mam pytanie, jak widzi to google, gdy w kolejnych artykułach będą pojawiać się kolejne linki do tej samej strony (podstrony konkretniej). Będzie każdy link traktować na równi z taką samą mocą jak za pierwszym razem zalinkowałem czy już to nie będzie to samo?  :) na logikę wychodzi mi ta druga opcja. I jeszcze co w wypadku linkowania innych podstron głównego serwisu. 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy