wujekuba

Forumowicze
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

1,079 profile views
 1. wujekuba

  Zbyt częste pojawianie się w tekście danego słowa.

  W takim razie, dzięki za odpowiedzi, będę bardziej na to uważał po prostu
 2. wujekuba

  Zbyt częste pojawianie się w tekście danego słowa.

  Rozumiem. Ale też słyszałem o czymś takim, że gdy na stronie w postach często występuje fraza o jej tematyce (u nas to "gry", "gra"), to Google wie o jaką tematykę/kategorię dokładnie chodzi. Dzięki temu jesteśmy na tych poszczególnych frazach np. "GTA 5 Recenzja" gdzieś wyżej, ale czy to prawda, nie wiem..
 3. Witam serdecznie! Jeśli zły dział to prosiłbym o przeniesienie. Posiadam pewną stronę z grami, gdzie piszę recenzje gier. Przy pisaniu nowej recenzji zawsze w tekście pojawiają się słowa kluczowe typu "GTA 5 recenzja" itd. (zależy o jakiej grze piszę). Oczywiście posiadam wordpressa i korzystam z wtyczki o nazwie Yoast SEO , gdzie tą frazę wpisuję i wiem ile tych słów muszę użyć (np. "GTA 5 recenzja"), aby nie było ich za mało ani za dużo co do ilości treści artykułu. A co jeśli pojawia się fraza "gry" lub "gra" na poziomie ok. 3-4% w jednym wpisie? Czy to ma jakiś negatywny skutek dla pozycjonowania, jeśli nie pozycjonuje na te frazy danego artykułu? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam!
 4. Witam! Kupię listę polskich for o wysokich wskaźnikach typu DA, PA, CF, TF z możliwością dodania linka głównie w sygnaturze już po rejestracji. Kontakt E-Mail: wujekubar@gmail.com
 5. wujekuba

  Link w profilu oraz indexer

  Słuchajcie dodaje linki do tego indexera black-star.link. Linki dodałem ponad 72 godziny temu. Posiadam pakiet PRO (5 000 linków na miesiąc), a więc: Ale niestety nadal nie ma tych profili w Google, które utworzyłem i dodałem do tego indeksera. Sprawdziłem 10 pierwszy linków wpisując w Google site:adres (bez "http://" oraz "https://"). Może ja je źle wkleiłem? Sami sprawdźcie: Oczywiście od razu sprawdzałem link, czy można go otworzyć w innej przeglądarce, ponieważ zdarza się tak, że trzeba być zalogowanym, aby zobaczyć profil danego użytkownika na stronie. Takie strony omijałem i nie dodawałem do indeksera. Dodając do indeksera linki nie dodawałem żadnych do nich symboli w stylu przecinek, czy kropka.
 6. Witam! Zastanawia mnie jeden fakt.. Że jeśli wybierzemy zakres dat (od jej powstania) i naszą stronę: To wyświetli nam się o wiele mniej wyników niż gdybyśmy nie dawali zakresu dat, czemu?
 7. wujekuba

  Link w profilu oraz indexer

  OK, tylko czy mogę sobie pozwolić na to, aby linki do swoich profili wrzucać ciągle do jednego indexera, aby to wyglądało "naturalnie"?
 8. wujekuba

  Link w profilu oraz indexer

  Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie, aby to wyglądało "naturalnie", to mogę sobie pozwolić na to, aby linki do swoich profili wrzucać ciągle do jednego indexera np. rankindexer.win?
 9. wujekuba

  Link w profilu oraz indexer

  Dzięki Zastanawiałem się nad tym, ponieważ ciekawiło mnie, gdzie może być link do profilu w jakimś serwisie/portalu.., przecież Google go nie widzi. Co innego jest na forach..
 10. Witam serdecznie! Czy warto linkować w ten sposób, że w serwisach/portalach internetowych umieszczać link do swojej strony internetowej, a następnie linki do swoich profili, które utworzyliśmy dodać do indexera, aby mieć pewność, że Google spojrzy na te profile? Wtedy wydaje mi się, że była, by większa skuteczność takiego linkowania. Chociaż jaka jest wasza opinia na ten temat?
 11. wujekuba

  Linkowanie zewnętrzne.

  Możecie się znać bardzo dobrze na pozycjonowaniu, nie zaprzeczam temu. Mimo wszystko nikt się nie wypowiedział na temat linkowania zewnętrznego z głową. Najlepiej napisać, że to jest bez sensu itd., kiedy fakty robią swoje, nie podniesiecie swojej strony na pierwsze pozycje z rzędu wysokiej konkurencji, ale mimo wszystko robot Google pozytywnie popatrzy na witrynę i trochę ją podniesie.
 12. wujekuba

  Linkowanie zewnętrzne.

  Ponieważ forum jest od pomagania innym, więc i ja pomyślałem, iż taką pomoc otrzymam. Nie potrzebuję żadnego forum.
 13. wujekuba

  Linkowanie zewnętrzne.

  Ale słuchaj, jeśli jest forum o POZYCJONOWANIU (podkreślam), to przecież takie coś jak "linkowanie zewnętrzne" raczej nie jest to obce, a wręcz przeciwnie.. Już nawet źródło podałem, odnośnik do artykuły: http://www.blog.gdaq.pl/2016/06/16-eksperymentow-seo-ktore-zmienia-twoj-sposob-myslenia-o-seo-na-zawsze/#9Linkowanie_do_innych_stron_mozepodniesc_pozycje_Twojej_strony Podpunkt 9. Powtarzam się no, ale cóż. W linku powyżej macie opisane, że faktycznie linkowanie zewnętrzne w jakimś tam sposób i stopniu POMAGA. Według mnie to raczej, powinniście trochę doczytać, zanim wypowiecie się bez żadnej wiedzy..
 14. wujekuba

  Linkowanie zewnętrzne.

  Lepiej testować samemu, masz rację. Bez sensu jest udzielanie się na forum na którym nikt nic nie wie. Moją ideologią nie jest linkowanie zewnętrzne, ponieważ przy zbyt konkurencyjnych frazach nigdy na sam szczyt nie dojdziemy. Linkowanie zewnętrzne ma nam tylko pomóc, bo pomaga, tak jak np. linkowanie wewnętrzne, które również pomaga się tam trochę powybijać w Google! Być może waszą ideologią jest to, że poprzez linkowanie zewnętrzne się spada na ostatnie pozycje (bo tak mi się wydaje, że tak jest), no to nie mamy rzeczywiście o czym tutaj rozmawiać. Zadałem wam 3 pytania, na które myślałem, że mi odpowiecie lub coś przynajmniej zasugerujecie, niestety grubo się myliłem.
 15. wujekuba

  Linkowanie zewnętrzne.

  Stare zaplecze również linkowałem pamiętam, więc backlinki były tam. Tutaj również linkowałem nowe zaplecze, niestety już bez linkowania zewnętrznego. A może to poprzez linkowanie od konkurencji na moją stronę, ponieważ również tak robiłem. Hmm..?