wujekuba

Forumowicze
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O wujekuba

Ostatnio na profilu byli

411 wyświetleń profilu
 1. Możecie się znać bardzo dobrze na pozycjonowaniu, nie zaprzeczam temu. Mimo wszystko nikt się nie wypowiedział na temat linkowania zewnętrznego z głową. Najlepiej napisać, że to jest bez sensu itd., kiedy fakty robią swoje, nie podniesiecie swojej strony na pierwsze pozycje z rzędu wysokiej konkurencji, ale mimo wszystko robot Google pozytywnie popatrzy na witrynę i trochę ją podniesie.
 2. Ponieważ forum jest od pomagania innym, więc i ja pomyślałem, iż taką pomoc otrzymam. Nie potrzebuję żadnego forum.
 3. Ale słuchaj, jeśli jest forum o POZYCJONOWANIU (podkreślam), to przecież takie coś jak "linkowanie zewnętrzne" raczej nie jest to obce, a wręcz przeciwnie.. Już nawet źródło podałem, odnośnik do artykuły: http://www.blog.gdaq.pl/2016/06/16-eksperymentow-seo-ktore-zmienia-twoj-sposob-myslenia-o-seo-na-zawsze/#9Linkowanie_do_innych_stron_mozepodniesc_pozycje_Twojej_strony Podpunkt 9. Powtarzam się no, ale cóż. W linku powyżej macie opisane, że faktycznie linkowanie zewnętrzne w jakimś tam sposób i stopniu POMAGA. Według mnie to raczej, powinniście trochę doczytać, zanim wypowiecie się bez żadnej wiedzy..
 4. Lepiej testować samemu, masz rację. Bez sensu jest udzielanie się na forum na którym nikt nic nie wie. Moją ideologią nie jest linkowanie zewnętrzne, ponieważ przy zbyt konkurencyjnych frazach nigdy na sam szczyt nie dojdziemy. Linkowanie zewnętrzne ma nam tylko pomóc, bo pomaga, tak jak np. linkowanie wewnętrzne, które również pomaga się tam trochę powybijać w Google! Być może waszą ideologią jest to, że poprzez linkowanie zewnętrzne się spada na ostatnie pozycje (bo tak mi się wydaje, że tak jest), no to nie mamy rzeczywiście o czym tutaj rozmawiać. Zadałem wam 3 pytania, na które myślałem, że mi odpowiecie lub coś przynajmniej zasugerujecie, niestety grubo się myliłem.
 5. Stare zaplecze również linkowałem pamiętam, więc backlinki były tam. Tutaj również linkowałem nowe zaplecze, niestety już bez linkowania zewnętrznego. A może to poprzez linkowanie od konkurencji na moją stronę, ponieważ również tak robiłem. Hmm..?
 6. Jesteście dla mnie śmieszni.
 7. http://www.blog.gdaq.pl/2016/06/16-eksperymentow-seo-ktore-zmienia-twoj-sposob-myslenia-o-seo-na-zawsze/#9Linkowanie_do_innych_stron_mozepodniesc_pozycje_Twojej_strony Podpunkt 9. Poza tym wiem to z własnego doświadczenia, gdyż przypadkowo na pewnym innym moim zapleczu musiałem dodawać link do konkurencyjnej strony, ponieważ powiedzmy tego dotyczyła i zawsze byłem na pierwszej stronie z większością moich postów, dopiero teraz się kapnąłem, że to przez to linkowanie zewnętrzne, ponieważ nic innego tam nie robiłem.. A na nowym zapleczu bez linkowania zewnętrznego jestem na dalszych pozycjach, więc, hmm..? Dodatkowo powiem ci, że solidnie mam zlinkowane nowe zaplecze i z efektami słabiutko.. Nie wiem, czy wy tutaj na forum na pozycjonowaniu się znacie, czy po prostu udajecie, że się coś znacie.. Nie chcę was tutaj obrażać, ale przecież z tego co oglądałem na YouTube to nawet pozycjonerzy mówią o tym, że linkowanie zewnętrzne pomaga..
 8. 1. Nie nic z tych rzeczy.. Jest to powiedzmy zwykły blog, wiem co mam na myśli i nie zepsuje tym mojego zaplecza 2. Jeśli przyniesie to lepsze rezultaty niż odnośnik w obrazku, to czemu by nie? Uwierz mi, mi to nie przeszkadza. Mi chodzi wyłącznie o zrobienie tego pod dobre SEO.
 9. Witam was wszystkich bardzo serdecznie! Ponieważ jak wiadomo linkowanie zewnętrzne do konkurencyjnych stron daje bardzo dużo w pozycjonowaniu naszej strony. I teraz co do tego mam kilka pytań, a mianowicie: 1. Czy warto dodawać linki do konkurencyjnych stron w samym nagłówku/headerze/menu strony? 2. Czy dużo daje linkowanie zewnętrzne poprzez odnośnik w obrazku w poście, czy lepiej dać odnośnik w H1-H6? 3. Jeśli chodzi o linkowanie zewnętrzne, to warto dodawać zawsze ok. 5 linków do konkurencyjnych stron, czy tutaj raczej kierujemy się metodą więcej = lepiej, jeśli tak to ile waszym zdaniem wystarczy odnośników zewnętrznych? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam!
 10. Witam serdecznie! Gdy wpisuje site:mojastrona.pl w google, aby sprawdzić ilość zaindeksowanych stron, to Google wyświetla: Około 1 340 wyników (0,22 s), lecz po przeliczeniu wyników okazuje się, że posiadam o wiele mniej zaindeksowanych stron, nawet mniej niż 500. Czemu wierzyć? I jak najlepiej sprawdzać (czym dokładnie) ilość zaindeksowanych stron w Google? Pozdrawiam!
 11. Witam! Korzystam z wordpress'a i pluginu do statystyk "Visitors Traffic Real Time Statistics" i mam wejście z whois.domaintools.com, nie wiem skąd.. Czy ktoś próbował tylko sprawdzić moją domenę, czy możliwe jest, że ta strona sama szukała informacji o mojej domenie/serwerze i sama wygenerowała to wejście, jak to z tym jest? Jestem niezmiernie ciekawy. Proszę o odpowiedź! Jeśli zły dział, to proszę o przeniesienie, ponieważ sam nie wiedziałem, gdzie ten temat wcisnąć..
 12. Witam serdecznie! Czy jeśli domena na wysoki page rank, to czy jeśli utworzę subdomenę, to czy automatycznie ten page rank będzie miała również subdomena którą utworzyłem? Jeśli chodzi o poprzedni temat, to proszę o usunięcie go, ponieważ strona w ogóle się nie ładuje..
 13. Witam serdecznie! Jeśli domena będzie miała wysoki page rank, to czy jeśli utworzę subdomenę, to ta subdomena automatycznie będzie miała page rank domeny?
 14. Aha, rozumiem! Dziękuję za rzetelną odpowiedź!
 15. Witam! Na wordkom.pl jest darmowa domena do której można przypiąć sobie strony, ale musi być końcówka "wk2.pl" i czy pozycjonowanie strony z taką końcówką ma jakieś znaczenie, czy identycznie się pozycjonuje w Google jak strona ze zwykła końcówką ".pl"? Proszę o odpowiedź, będę wdzięczny!