Divers93

Forumowicze
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

Ostatnio na profilu byli

687 wyświetleń profilu
 1. Divers93

  Sukces Trivago

  @MaxPan zrzucanie takich durnych zachowań na obecną młodzież jest nie do końca fair sam jeszcze myślę że zaliczam się do takiej młodzieży (25 lat) a jest parę osób z którymi współpracowałem w ciągu mojej przygody z SEO które będąc starszymi ode mnie reprezentowały takie podejście. Zawsze wtedy ciesze się że stronka lmgtfy istnieje i ma się dobrze
 2. Divers93

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  Ja myślę że dzięki temu że w finale zobaczymy Francję z Chorwacją a nie z Anglią będzie ciekawiej, Chorwaci będą musieli się odkryć a to może spowodować sporą ilość bramek i fajne widowisko.
 3. Też mogę polecić sam korzystam ale faktycznie trzeba wydać te 300+ za msc.
 4. Divers93

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  O kurczę ciasno na podium z tego co widzę
 5. Cholerka temat się rozrósł, chodzi mi o publikacje przygotowanego artykułu.
 6. Cześć, Mam pytanie z jakich serwisów zagranicznych korzystacie (o ile w ogóle) do zlecania artykułów sponsorowanych anglojęzycznych. Do tej pory korzystałem z fatjoe i linkhouse ale chciałem jeszcze poszukać jakiś alternatyw naklepiej z polecenia. Z góry dzięki za pomoc
 7. Divers93

  Miód (gryczany) a kac i ciśnienie

  Warto tylko uczulić fanów pyłków wszelakich żeby nie próbowali wciągać tego pszczelego.
 8. Divers93

  Fotel wygodny dla kręgosłupa

  Ja polecam klękosiad do pary z fotelem a do tego biurko regulowane i jeżeli parę razy podczas dnia pracy pozmieniamy pozycję to nie będzie negatywnych skutków ani stania ani klęczenia ani siedzenia
 9. Divers93

  Spiders web tworzy nową agencję

  Nie widzę w tym nic dziwnego, jako że teraz taki bełkot się sprzedaje.
 10. Divers93

  Kryptowaluty - ceny kart i laptopów

  Ja już raz się przejechałem na takich słowach jak bitcoin był po jakieś ~200zł. Zresztą ktoś wyżej już wspomniał że to fajne do inwestowania nie zbyt dużych sum na krótkie okresy (choć ja uzył bym raczej słowa granie a nie inwestycja)
 11. Divers93

  Kryptowaluty - ceny kart i laptopów

  Na tą chwilę te karty są papierowe, poza tym nie jestem przekonany czy ktoś się na nie zdecyduję bo ich założeniem jest bardzo krótka gwarancja (trochę mi to śmierdzi od strony prawnej) przy niewiele niższej cenie.
 12. Divers93

  Kryptowaluty - ceny kart i laptopów

  Jako ciekawostkę dodam że w akademikach z wytwarzania taniego alkoholu przerzucili się na kopanie walut jako że prąd "darmowy"
 13. 300zł to akurat wystarczy na comiesięczne raporty z braku działań + jakaś zrzutka z narzędzi typu accu może ahrefs. Jeżeli to mała firemka to może coś tam nawet skrobną typu parę linków z forum ale nie spodziewał bym się tutaj niczego.
 14. Jeden rabin powie tak inny rabin powie nie. Jeżeli pozycjonowanie fraz angielskich jest dla ciebie równoważne z polskimi to faktycznie warto zainteresować się domeną com zwłaszcza że to parę zł rocznie.