Divers93

Forumowicze
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

Ostatnio na profilu byli

564 wyświetleń profilu
 1. Miód (gryczany) a kac i ciśnienie

  Warto tylko uczulić fanów pyłków wszelakich żeby nie próbowali wciągać tego pszczelego.
 2. Fotel wygodny dla kręgosłupa

  Ja polecam klękosiad do pary z fotelem a do tego biurko regulowane i jeżeli parę razy podczas dnia pracy pozmieniamy pozycję to nie będzie negatywnych skutków ani stania ani klęczenia ani siedzenia
 3. Spiders web tworzy nową agencję

  Nie widzę w tym nic dziwnego, jako że teraz taki bełkot się sprzedaje.
 4. Kryptowaluty - ceny kart i laptopów

  Ja już raz się przejechałem na takich słowach jak bitcoin był po jakieś ~200zł. Zresztą ktoś wyżej już wspomniał że to fajne do inwestowania nie zbyt dużych sum na krótkie okresy (choć ja uzył bym raczej słowa granie a nie inwestycja)
 5. Kryptowaluty - ceny kart i laptopów

  Na tą chwilę te karty są papierowe, poza tym nie jestem przekonany czy ktoś się na nie zdecyduję bo ich założeniem jest bardzo krótka gwarancja (trochę mi to śmierdzi od strony prawnej) przy niewiele niższej cenie.
 6. Kryptowaluty - ceny kart i laptopów

  Jako ciekawostkę dodam że w akademikach z wytwarzania taniego alkoholu przerzucili się na kopanie walut jako że prąd "darmowy"
 7. 300zł to akurat wystarczy na comiesięczne raporty z braku działań + jakaś zrzutka z narzędzi typu accu może ahrefs. Jeżeli to mała firemka to może coś tam nawet skrobną typu parę linków z forum ale nie spodziewał bym się tutaj niczego.
 8. Jeden rabin powie tak inny rabin powie nie. Jeżeli pozycjonowanie fraz angielskich jest dla ciebie równoważne z polskimi to faktycznie warto zainteresować się domeną com zwłaszcza że to parę zł rocznie.
 9. Hej, Co do pierwszego pytania to nie będzie to miało wpływu na wyniki wyszukiwania. A co do drugiego to mocno zależy do czego ta strona ma służyć ale spotkać się można z wieloma rozwiązaniami jednak ja bym chyba się skłaniał ku zmianie języka na stronie, zawsze potem możesz podpiąć stronę z końcówką com.
 10. Może i łatwiej zdobyć filtr ale nikt tego ręcznie nie monitoruje. Tutaj ponawiam pytanie jak miało by działać ręczne monitorowanie takiej frazy?
 11. I wydaje ci się że fraza pozycjonowanie Warszawa jest frazą monitorowaną ręcznie :D? Jakby to miało działać twoim zdaniem?
 12. Usuwanie archiwum WebArchive

  No to będzie ciężko odtworzyć dawną stronę bo po pierwsze usunęli archiwum a po drugie jak robocik jeszcze raz się przeturla po twojej stronie to zrobi jej obecny zrzut a nie jakiś archiwalny sprzed x msc lub lat
 13. Nie tak samo nigdy nie zjadłem czegoś znalezionego na ziemi mimo że może smakować jak ptyś to istnieje spora szansa że będzie raczej ziemiste i stare.
 14. TURBO ASAP MACHINE 3000

  Ja już bez dodatków niestety ale i tak wziąłem 3 sztuki będzie super prezent na Wielkanoc.
 15. Podejrzany link do strony

  Naprawdę kogoś jeszcze dziwi hipokryzja ?