Jump to content

maleficent

Forumowicze
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

508 profile views
 1. Podłącze się pod temat skaczących pozycji. W moim przypadku chodzi o jedną stronę, w konkurencyjnej branży, ale nie erotycznej . W związku z dużą konkurencją nie spodziewam się tam aż tak dużych wahań pozycji. Pozycjonuję tam 24 frazy, ale tylko z trzema mam problem. Linkują one do różnych podstron. W okresie monitoringu na screenach poniżej nie były wprowadzane żadne zmiany optymalizacyjne. Ten "problem" trwa już kilka miesięcy. Nie mam pojęcia jaka może być tego przyczyna. Proszę o Wasze opinie.
 2. Otwórz przykładowy wpis. Przełącz na widok kodu. Odszukaj fragment dotyczący zdjęcia. Zobacz jaki masz podpis, opis, alt, itp. Jeśli jest on "stary" przed zmianami to znaczy, że musisz go edytować bezpośrednio w tym miejscu, we wpisie. Zmiana poprzez bibliotekę mediów nic nie da.
 3. Warto zaznaczyć, szczególnie początkującym, że aby Presta działała dobrze przy średniej i dużej liczbie produktów to należy zadbać o dobry hosting. W przeciwnym wypadku sklep będzie klapą.
 4. Jeśli zrobisz wystarczająco dużo poprawek to na pewno nie wyśledzi.
 5. Można by na ten temat długo debatować, np. skąd to się wzięło u dzieci, czy my też tak mieliśmy, czy winny temu jest zbyt szybki internet lub złe użytkowanie internetu (czyt. social media zamiast poszerzania wiedzy)? Ale na coś takiego to potrzebny nam jest inny temat o bardziej filozoficznym tytule ;). Myślę, że bot nie będzie w stanie napisać mocno wciągającego tekstu lub o złożonej/głębokiej strukturze. Komunikaty prasowe ok, ale artykuł, felieton, książka - nie ma szans. Zorientujemy się, że tego testu nie pisał człowiek i być może bardziej docenimy tych, którzy bardzo różnią się od botów.
 6. @M0drzew Szczerze mówiąc to wszystkie te problemy, które opisałeś biorą się z 1 rzeczy. Czasu. Młodzi chcą wszystko na szybko. Im dłużej coś trwa tym mniejsze ich zaangażowanie i więcej problemów. Jednak da się z niektórymi współpracować.
 7. Na jednej ze strony na WP używam: Anti-Malware Security and Brute-Force Firewall, na innej Themes Security. Ta druga wtyczka przysyła mi raz na czas e-maile: Site Lockout Notification "too many bad login attempts". Czyli coś się dzieje, coś działa.
 8. Używam tylko e-web. Kiedyś próbowałem czegoś innego, ale były to gorsze linki. Jednak w e-web strasznie wkurza mnie to, że nie działają pewne funkcje na koncie PRO i nikt nie odpowiada na zgłoszenia/nie rozwiązuje problemu
 9. Robię dokładnie to samo i też mocno spadają odrzucenia. Czasami dostaję zwrot od AdWords - domyślam się, że to za "nieuzasadnione kliknięcia". Kwoty idą w kilkanaście, czasami kilkadziesiąt złotych, co stanowi może z 1-2% ogólnego budżetu kampanii.
 10. Czy warto robić do naturalnych linków drugi poziom? Czy np. drugi poziom z SWL nie zaszkodzi temu linkowi docelowemu?
 11. maleficent

  Fachowcy.pl

  Dodałbym jeszcze do tego brak wiedzy na temat działalności spółki w którą inwestują/branży. Dziwi mnie tylko, że nie było reakcji/ostrzeżeń ze strony New Connect albo GPW.
 12. maleficent

  Fachowcy.pl

  Oficjalnie tak. Jeśli spółka upadła/została zlikwidowana to nie brzmi to najlepiej. Jednak jak dodamy do tego "sieć powiązań", "umorzenie długu jednej spółki wobec drugiej", "spółka na Cyprze", "sportowe Porsche" to wygląda to inaczej.
 13. maleficent

  Fachowcy.pl

  Myślę, że tym wejściem na giełdę ktoś zarobił kupę kasy. Zapewne rozeszła się dość szybko.
 14. Polecam WP Partner Watcher Wszystko zależy od tego z jakimi stronami się wymieniasz, ile ich jest i jaka jest ich rotacja. Umiar we wszystkim jest wskazany.
 15. ^To zdanie świetnie dopełnia tytuł artykułu. Załóżmy Facebooka, Twittera, Instagram, Pinterest, bo inni mają. To nic, że nie mamy co tam wrzucać. Albo wrzućmy jedno zdjęcie i ten sam content wszędzie, a co!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy