Jump to content

camper23

Forumowicze
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://csgonsdownload.blogspot.com/

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. https://osuszanie24olsztyn.pl/ Chodzi o to, że na stronie głównej chciałbym umieścić zwykły tekst, a nie wpis, który przekierowuję na inny link.
 2. Witam Jak mogę dodać tekst na stronie głównej, zamiast wpisu? Chodzi mi o to, żeby po naciśnięciu w ten post nie przenosiło do linku z wpisem.
 3. Z blogspotem jest tak że posty wchodzą w top 10 praktycznie po paru godzinach, by po jakimś czasie wylądowac poza top50. lepszym rozwiązaniem wydaje się jednak własna domena. Mam nadzieję,że tak nie będzie w moim przypadku, bo po 2 tygodniach już jestem dosyć wysoko ;0.
 4. Jeszcze jedno pytanie. Domyślam się,że subdomenę z blogspot łatwiej wybić w google niż nową domenę. Mam rację?
 5. Ok, już wszystko zrozumiałem. Dzięki, temat można zamknąć.
 6. Ok, ale ogólnie wpływają dobrze na pozycje w google, jeśli ten banner wisi na w miarę popularnej stronie?
 7. Czyli jeśli chodzi o pozycję w google, to banner pomaga tak samo jak odnośnik + większa ilość odwiedzin (bo jest bardziej widoczny). Dobrze zrozumiałem?
 8. Co ma większą wartość, banner na innej stronie głównej, który odsyła do mojego forum, czy może sam link również ze strony głównej. Czy te odnośniki w postaci obrazków są tak samo traktowane jak linki tekstowe?
 9. Nie jest to tak,że google trochę faworyzuje swoje blogi, dzięki czemu trudniej dostać bana ?
 10. Czy na domenę blogspot.com mozna dostać bana od google? Czy mam się nie martwić o filtr i mogę śmiało korzystać z systemu wymiany linków?
 11. To ile by mnie kosztowało pozycjonowanie 1 frazy np: seopilotem? Wiem,że jest ryzyko dostania bana od google, ale jak to wygląda przy blogu z blogspota? Dostał ktoś filtr na domenę z blogspotu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy