Jump to content

Deliryc

Forumowicze
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Deliryc

 • Birthday June 11

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.portalmmo.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław
 • Interests
  Startups

Recent Profile Visitors

234 profile views
 1. MyLead wygląda całkiem nieźle, widzę, że mają też dużo gierek, a to mój główny target
 2. Dzięki wielkie, przeanalizuję sobie temat. Tu była grubsza sprawa, dane były ściągane bezpośrednio z serwera - fachowa robota, dlatego stały monitoring jest dla mnie najskuteczniejszym rozwiązaniem.
 3. W wymienionej tematyce, która mnie interesuję, nic niestety polskiego nie znalazłem...
 4. Szukam jakieś dobrej sieci afiliacyjnej, która obsługuję programy związane z inwestycjami (m.in. kryptowaluty) oraz konkursy typu "Wygraj telefon / tablet / laptopa" etc. - ruch głównie z PL. Trafiłem na coś takiego: https://lead.network Pytanie, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą siecią? Da się na niej zarobić i czy wypłacają $$$ w miarę terminowo? Testowo wrzuciłem kilka linków, nazbierałem kilkadziesiąt przejść, ale zarobku na razie brak, tak więc pytanie jak to wygląda u Was?
 5. Też jestem zainteresowany tym sposobem, po ostatniej kradzieży prawie wszystkich tekstów z całego serwisu jestem nadmiernie przewrażliwiony na tym punkcie...
 6. Deliryc

  Korona Memy

  Nie mogłem się powstrzymać
 7. Swego czasu też potrzebowałem podobnego softu, poniżej jest dobre zestawienie najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku: https://www.trustradius.com/products/sprout-social/competitors
 8. Też jestem zdania, że warto "zainwestować", bo to tak naprawdę kosztuję grosze, a teraz robi się to już standardem. Dla mnie kolejnym powodem wdrożenia SSLa jest fakt, że pomimo ustawionego przekierowania 301, google usilnie indeksuję i wyświetla strony także z https, automatycznie - często przez to są zaindeksowane dwie wersje https i http 😕 Lepiej mieć od razu przekierowania na https i nie ma wtedy z tym problemu.
 9. Wszystko jest Myślę, że jedno z najprostszych darmowych narzędzi to: https://www.coderduck.com/link-analyzer-tool/output
 10. 7000 znaków to bardzo dużo, w zupełności wystarczy 2-3K, aby dobrze wypozycjonować stronę. Mam projekty, w których jest jeszcze mniej treści i też nie widzę problemu w pozycjonowaniu, tak więc można.
 11. Dzięki wielkie, właśnie czegoś podobnego szukałem
 12. Ogólnie najbardziej precyzyjne i miarodajne jest Google Keyword Planner, ale musisz prowadzić kampanię AdWords, aby z niego korzystać (chociaż są pewne wyjątki ) Jeśli nigdy nie korzystałeś z AdWordsów, to są jeszcze takie darmowe narzędzia, mniej lub bardziej precyzyjne: https://surferseo.com/keyword-surfer-extension/ + plugin dla przeglądarki chrome, oprócz ilości podpowiada, jakie dodatkowe frazy są popularne (tzw. długi ogon) https://neilpatel.com/ubersuggest/ (po kilku wyszukaniach trzeba się zarejestrować) Są też płatne i bardziej zaawansowane narzędzia, ale to już inna historia.
 13. Nie wiem, czy problem nadal występuję, ale swego czasu miałem podobnyą sytuację. Certyfikat SSL dla FB może być dowolny, ważne, aby nie wywoływał żadnego błędu i problemu ze zgodnością , co się u mnie pojawiło. Warto go sprawdzić tym narzędziem: whatsmychaincert.com i zobaczyć, czy wszytsko jest ok. U mnie poprawa blędu zgodności rozwiązało problem.
 14. Oprócz kursów jest też cały pakiet tarczy antykryzysowej, z którego skorzystałem https://www.senuto.com/pl/tarcza-antykryzysowa-senuto/ - duże obniżki cen, do 50% + różne gratisy.
 15. Potestowałem sobie narzędzie na swoich serwisach i wyniki z grubsza się zgadzają Jak dla mnie duży plus za prostotę, bo nie zawsze potrzebne są duże ilości danych a zawikłany interfejs może odstraszać. Tutaj jest co potrzeba. Jedyny minus to granica 50 tys. odwiedzin - jest wiele serwisów, które chciałbym sprawdzić, ale nie "łapią" się przez zbyt mały ruch - osobiście dla mnie małe serisy powiedzmy 10-50 tys. są także wartościowe. W związku z tym, czy planujecie obniżyć kryteria?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy