Jump to content

pomidorkowy

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    1
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Hej, to mój drugi post ale od razu przejdę do rzeczy. Poszukuje programu (płatny/bezpłatny), który będzie mógł pisać komentarze, np losowo na stronach www które posiadają wtyczkę facebookową do komentowania. Fajnie by było, gdyby miał możliwość automatycznego przełączania profili facebookowych i odpowiadania na przed chwilą wystawiony komentarz przez poprzedni profil. Nie chce, żeby ten post został potraktowany jako reklama, ale przykłedem, gdzie zastosowane są komentarze fb jest np serwis wiedza bezużyteczna. Czy zna ktoś taki program, lub o zbliżonej funkcjonalności?
  2. Cześć! Michał z tej strony. Pozycjonowaniem i social media zajmuję się od dwóch miesięcy. Zajmuje to w zasadzie za dużo powiedziane bardziej nadal się uczę. Trafiłem tutaj przez kolegę z pracy i mam nadzieję, że dowiem się tu dużo ciekawych rzeczy!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy