Jump to content

Ernii

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Od pewnego czasu w statystykach mam wyświetlenia z dziwnych stron... Dzisiaj np. są to: zeenews.india.com, prayeramerica.us Jest tego więcej.. o co chodzi?
 2. Po prostu google i reklamodawcy chcą sobie z wydawców zrobić dojne krowy.. Google chce prowadzić biznes jak najmnijeszych kosztem, a reklamodawcy za nieudane kampanie obarczać wydawców.. wiec wymyślono te nieprawidlowe kliki i inne bzdety..
 3. Najciekawsze jest to, że u mnie cofają drogie kliknięcia, a te po parę groszy oczywiście zawsze są prawidłowe..
 4. A w soboty to ludzie nie klikają? W sobotę zawsze mam zastój, chociaż ruch spory.. Jakby ktoś przykręcił kurek.. Z google dostałem odpowiedzić, że w soboty ludzie są mało aktywni.. przeglądają, a nie klikają..
 5. Własnie. To jest dla mnie najciekawsze. Zawsze jak mam jakiś lepszy dzień, to następny jest do kitu..
 6. A gdzie jest napisane, ze strona robiona jest pod zarobki?
 7. Rozumiem. Według Google miało to znacząco podnieść zarobki, a jest odwrotnie.
 8. Zmieniłem szablon na responsywny, by strony lepiej wyświetlały się na urządzeniach mobilnych i tym samym zwiększyć ruch... i rzeczywiscie ilosć użytkowników mobilnych znacząco poszła w góre, czas przebywania na stronie też, współczynnik odruceń zmalał, ale zarobki z adsense mocno spadły. CTR, RPM poleciały masakrycznie w dół.. z urządzeń mobilnych nie ma ani jednego koiknięcia.. Mobilni nie klikają w reklamy, czy jak?
 9. Za łamanie ustawy antymonopolwej. Zaniżali pozycje konkurencji w wyszuiwaniu..
 10. 6 mln euro kary trzeba z czegośc zapłacić...Rombią na stawkach, że hej..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy