arturrajber

na dywaniku
 • Zawartość

  204
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

18 Good

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  żonglerka ryżem
 1. arturrajber

  WebTrendy audyty UX/UI

  https://www.screenmailer.com/v/uUq7mKahemcsCokto są dopiero testy :P
 2. Dodawanie do katalogów i 1000 postów... Tak BTW to nie ma się co dziwić, że po wątku zareagowali. Przy odpowiedniej optymalizacji (i kilku linkach) to można na PIO w topie siedzieć...szczególnie na opinia + "marka"..
 3. arturrajber

  Dlaczego nie robić zaplecza?

  Oj się nie denerwuj klasyczny Stonoga z "to jest dramat" zawsze pasuje @Beerbant to to już "lol content"
 4. arturrajber

  Dlaczego nie robić zaplecza?

  polityczny trolling
 5. arturrajber

  blogi o seo

  Idę na rekord skoczni! Tyle czasu żywe linki :O
 6. arturrajber

  blogi o seo

  Cześć! To jest dobry blog seo: http://www.inetsolutions.org/gsa-search-engine-ranker-ultimate-tutorial-and-genuine-review-seo-software-of-the-gods/ no i jeszcze ten do poczytania http://www.seobythesea.com/ pozdrawiam SJ
 7. arturrajber

  Studium przypadku

  Ta strona to niefachowym okiem jest. Zero linków temat konkurencyjny jak 100/50... Trzy lata? Sama domena nic nie...
 8. arturrajber

  Google nie jest wyszukiwarką według EU

  Bo to agencja reklamowa a nie wyszukiwarka.
 9. DO tego dochodzą brandy. Duża strona może być i 3 lub 4 miejscu i będzie miała większy CTR niż twoje strony np. znanylek. lub inne znane portale.
 10. arturrajber

  Zaplecze strony

  SEO to taka branża która przy dużej wiedzy(nie posiadam) może przynieść duży przychód pasywny. Pasywny to taki przy którym nic nie robisz a zarabiasz. Z kilku biznesów pasywnych rozwijasz jeszcze większy biznes pasywny. Przy dobrej koniunkturze i odporności na zmiany algorytmów stajesz się bogatym człowieczkiem. Kasa leci nic nie robisz. Z klasy średniej (muszą pracować by zarabiać) przechodzisz w klasę bogatszą (nie musisz nic robić a zarabiasz). Wtedy interesują Cię podatki od dochodów kapitałowych a nie jakieś PITy srity. Dlatego "... nikt normalny nie wykłada swoich testów publicznie.". Wyjątkami są momenty w którym mądrale konsultują się z mądralami dlatego warto czasem odwiedzać PIO.
 11. arturrajber

  Na co wydawane są budżety SEO

  Czytać to może i potrafią ale czy rozumieją. Szczególnie patrząc przez pryzmat tego gdzie są największe pieniądze w SEO ;P
 12. arturrajber

  Na co wydawane są budżety SEO

  Z Olsztyna wszystkie ładne. Z resztą na FB koleżanka wstawiła to na jakiejś grupie SEO więc można przyfilować.
 13. arturrajber

  Czy ludzie od adwords to mendy?:)

  @M0drzew super. Dzięki za odpowiedź. No to jednak nie będzie łatwe. Dobra to będę kombinował by zwiększyć jakość.
 14. arturrajber

  Czy ludzie od adwords to mendy?:)

  To jest forum SEO więc stosunek do tej korporacji jest jak najbardziej wskazany Znane mi są praktyki Googla, wesoło nie jest i nigdy nie było. Nie miałem na myśli, ludzi na codzień pracujących z adwords tylko tych kształtujących ich politykę czyt. Googlarzy. Jeżeli poczułeś się urażony mea culpa. Jeżeli pracujesz w Google to nie radziłbym mnie zaczepiać, bo mam sporo żali. Bardzo dziękuję za informację. Nigdzie nie doczytałem, że system opiera się na historzycznych stawkach. Nie zmienia to jednak faktu, że jeżeli nikt się nie licytuję teraz to powinni puścić to co jest. - czyli MNIE Nie jest to ruch typowo produktowo-usługowy i nie jest to typowy "fryzjer Kraków". Interesuję mnie tylko kilkanaście niszowych fraz. MIałem dobre CTR dlatego mnie wygoliło.
 15. Witam! Chciałem sobie pokombinować z przekierowaniem ruchu. Znalazłem sobie niszę na którą nikt się nie reklamuję a widziałem w niej duży potencjał. Reklama przeszła, jakość 6/7 ale nadal zielono. Kampania oczywiście nie rusza. Słaby wynik jakości albo stawki. Proponowane stawki max absurdalnie duże, przecież nikt się nie reklamuje. Czekam dzień... nie ruszyło. W końcu ustawiłem sobie kilkafraz spełniających żądanie, żeby sprawdzić czy w ogóle ruszy. Czekam Dzień ale nie ruszyło. Zostawiłem. Dziś ruszyło ale tylko dlatego, że pojawiła się konkurencja było komu się licytować i nieźle mnie wygoliło. Czy oni nie puszczają tanio reklam?