radek

Forumowicze
 • Content Count

  1,144
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

radek last won the day on January 25 2013

radek had the most liked content!

Community Reputation

56 Excellent

About radek

 • Rank
  Nic tak SEO nie wybiela jak DISAVOW co niedziela
 • Birthday 07/06/1972

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.linksystem.org

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  z domu
 • Interests
  czy ja wiem?

Recent Profile Visitors

8,781 profile views
 1. @Seokrytyk, twój post wniósł jeszcze mniej w dyskusję (a w zasadzie nic). Moim zdaniem takich tematów właśnie brakuje i powinno się o tym rozmawiać.
 2. Linkowanie z treści daje najlepsze rezultaty - jest silne i bezpieczne. Choć wiem, że linkowanie z sidebarów w przypadku Lexy działa - bo robi to z głową. Lexy - nie boisz się linkować z katalogów? Ja zrzuciłem katalogi (wszelkie) już jakiś czas temu.
 3. Ręcznik - czyli powiadomienie ręczne o nienaturalnych linkach.
 4. Może mnie zlinczujecie ale G+ daje pozycje. Tyle że nie przez zdobywanie +1 czy podpięcie funpage - a przez sharowanie wpisów przez aktywnych userów. Jak są do tego commenty to już jest super. Nie podnosi to jednej frazy a daje power witrynie jako takiej (np. dobre przy longtail).
 5. tak @SzlafRock, to prawda. Tyle że ten nadmiar dla linków sidebar jest dosyć wąski w stosunku do reszty linków - dosyć szybko dziś za takie rzeczy wpadają ręczniki. @Lexy - a tak naprawdę bardzo fajny materiał.
 6. Powiem tylko tyle - sidebary to zło do potęgi Szkodzi obu stronom - stornie linkowanej i stronie linkującej (w nadmiarze oczywiście).
 7. radek

  Wnioski Po Zbanowaniu Stronek Z Swl

  @Xann jeżeli jest tak jak piszesz o krajach innych to tam SWLe nie mają racji bytu i szans na wejście
 8. radek

  SiteCondition.com

  Doszedłem do wniosku, że wraz z aktualizacją softu czas założyć na PiO wątek o tym narzędziu. Dużo pisało się o SC na Facebook i Google+, zatem ograniczę się do podstawowych informacji o systemie: SiteCondition to narzędzie do badania profilu linków witryny. Głównymi celami systemu są: Poznanie aktualnego profilu witryny wraz z oceną linków przychodzących do witryny Ochrona przed filtrami: Panda, Pingwin, powiadomienie ręczne Tworzenie plików disavow na podstawie wyliczonego profilu linków Monitorowanie witryny przed szkodliwym działaniem konkurencji Monitorowanie witryn konkurencyjnych Oto podstawowy sposób działania SiteCondition: Założenie konta w systemie Zakup punktów w systemie Stworzenie nowego projektu Zasilenie projektu linkami kierującymi do witryny. Aktualnie akceptowane są trzy źródła: zasilenie bezpośrednio z GWT; zasilanie plikami z MajesticSEO; zasilenie własnoręcznie przygotowanym plikiem System w tym momencie wysyła roboty indeksujące na strony linkujące i przygotowuje raport końcowy Oto podstawowe możliwości systemu: Wyliczanie jakości stron linkujących na podstawie: specyficznego skryptu SEO poszukiwania SWLów na stronie (jako jedyni) wyliczanie profilu linków wychodzących ze strony linkującej (ze szczególnym uwzględnieniem nasycenia frazami konkurencyjnymi, ilości linków wychodzących, linków rotacyjnych, sposobu linkowania: sidebar, stopka itd) poszukiwania treści zdublowanej i zsynonimizowanej poszukiwania witryny w otwartych bazach precli i katalogów oraz wiele innych System dodatkowo przeprowadza analizę strony linkowanej ze szczególnym uwzględnieniem: nasycenia frazami exact match i branding (robimy to jako jedyni na takim poziomie) - Pingwin nasycenia treści strony docelowej frazami exact match - Panda (jako jedyni) wyliczenie pełnego profilu linków ze szczególnym uwzględnieniem: jakości linków, linków ze skryptów SEO, ilości linków stałych oraz linków rotacyjnych (jako jedyni) Wszystkie dane prezentowane są w postaci analitycznej - każdy link oddzielnie wraz z wyliczonymi parametrami oraz syntetycznej: w postaci statystyk zbiorczych i wykresów. Po sporządzeniu raportu możliwe jest stworzenie i wygenerowanie pliku disavow i porównywanie profilu linków przed disavow i po disavow. Właśnie wypuściliśmy następną aktualizację systemu, szczegóły w tym miejscu: Nowa odsłona SC Zapraszamy do komentowania i pytań. Zespół SC.
 9. radek

  Znów straszą nas Goolersi

  @Bart oni nie żartują Teraz wieszając linki bedziesz depozycjonować
 10. radek

  Znów straszą nas Goolersi

  Może poczytali te bzdury na naszych blogach i się za głowę złapali
 11. radek

  Znów straszą nas Goolersi

  No ale szykują coś "większego". Za długo się zbroili.
 12. radek

  Znów straszą nas Goolersi

  http://googlepolska.blogspot.com/2014/02/nienaturalne-linki-i-wnioski-o-ponowne.html No to czekamy. Będzie się działo. Obstawiam noc ze środy na czwartek - oni jakoś tak z reguły walą.
 13. radek

  dobre linki ? - czy jest w ogóle coś takiego ?

  z reguły trwa to 3-4 dni, do tygodnia.
 14. radek

  dobre linki ? - czy jest w ogóle coś takiego ?

  Zastanów się - ktoś ma zadbany blog i tu da jego namiary - zaraz zostanie zapamowany wpisami w katalogach i linkami z SWLi Konkurencja pomoże Większość SEO blogów ma dobre linki, tak ciężko poszukać samemu? Pomijam fakt, że DOBRA witryna POWINNA mieć linki z kopii wikipedii i nieco linków spamowych Zatem to co piszesz to utopia i bez wątpienia dobry serwis nie ma samych krystalicznych linków. Piszesz, że jałowa dyskusja a dostałeś sporo informacji, których nie przyswoiłeś
 15. radek

  dobre linki ? - czy jest w ogóle coś takiego ?

  "Dobre" linki to linki polecające na forach z linkiem w treści ale jako url a nie "twardy" anchor. Dobre linki to linki społecznościowe. Wreszczie dobre linki to linki z faktycznych blogów.