Jump to content

radek

Forumowicze
 • Content Count

  1,144
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

radek last won the day on January 25 2013

radek had the most liked content!

Community Reputation

56 Excellent

About radek

 • Rank
  Nic tak SEO nie wybiela jak DISAVOW co niedziela
 • Birthday 07/06/1972

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.linksystem.org

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  z domu
 • Interests
  czy ja wiem?

Recent Profile Visitors

8,965 profile views
 1. @Seokrytyk, twój post wniósł jeszcze mniej w dyskusję (a w zasadzie nic). Moim zdaniem takich tematów właśnie brakuje i powinno się o tym rozmawiać.
 2. Linkowanie z treści daje najlepsze rezultaty - jest silne i bezpieczne. Choć wiem, że linkowanie z sidebarów w przypadku Lexy działa - bo robi to z głową. Lexy - nie boisz się linkować z katalogów? Ja zrzuciłem katalogi (wszelkie) już jakiś czas temu.
 3. Ręcznik - czyli powiadomienie ręczne o nienaturalnych linkach.
 4. Może mnie zlinczujecie ale G+ daje pozycje. Tyle że nie przez zdobywanie +1 czy podpięcie funpage - a przez sharowanie wpisów przez aktywnych userów. Jak są do tego commenty to już jest super. Nie podnosi to jednej frazy a daje power witrynie jako takiej (np. dobre przy longtail).
 5. tak @SzlafRock, to prawda. Tyle że ten nadmiar dla linków sidebar jest dosyć wąski w stosunku do reszty linków - dosyć szybko dziś za takie rzeczy wpadają ręczniki. @Lexy - a tak naprawdę bardzo fajny materiał.
 6. Powiem tylko tyle - sidebary to zło do potęgi Szkodzi obu stronom - stornie linkowanej i stronie linkującej (w nadmiarze oczywiście).
 7. @Xann jeżeli jest tak jak piszesz o krajach innych to tam SWLe nie mają racji bytu i szans na wejście
 8. Doszedłem do wniosku, że wraz z aktualizacją softu czas założyć na PiO wątek o tym narzędziu. Dużo pisało się o SC na Facebook i Google+, zatem ograniczę się do podstawowych informacji o systemie: SiteCondition to narzędzie do badania profilu linków witryny. Głównymi celami systemu są: Poznanie aktualnego profilu witryny wraz z oceną linków przychodzących do witryny Ochrona przed filtrami: Panda, Pingwin, powiadomienie ręczne Tworzenie plików disavow na podstawie wyliczonego profilu linków Monitorowanie witryny przed szkodliwym działaniem konkurencji Monitorowanie witryn konkurencyjnych Oto podstawowy sposób działania SiteCondition: Założenie konta w systemie Zakup punktów w systemie Stworzenie nowego projektu Zasilenie projektu linkami kierującymi do witryny. Aktualnie akceptowane są trzy źródła: zasilenie bezpośrednio z GWT; zasilanie plikami z MajesticSEO; zasilenie własnoręcznie przygotowanym plikiem System w tym momencie wysyła roboty indeksujące na strony linkujące i przygotowuje raport końcowy Oto podstawowe możliwości systemu: Wyliczanie jakości stron linkujących na podstawie: specyficznego skryptu SEO poszukiwania SWLów na stronie (jako jedyni) wyliczanie profilu linków wychodzących ze strony linkującej (ze szczególnym uwzględnieniem nasycenia frazami konkurencyjnymi, ilości linków wychodzących, linków rotacyjnych, sposobu linkowania: sidebar, stopka itd) poszukiwania treści zdublowanej i zsynonimizowanej poszukiwania witryny w otwartych bazach precli i katalogów oraz wiele innych System dodatkowo przeprowadza analizę strony linkowanej ze szczególnym uwzględnieniem: nasycenia frazami exact match i branding (robimy to jako jedyni na takim poziomie) - Pingwin nasycenia treści strony docelowej frazami exact match - Panda (jako jedyni) wyliczenie pełnego profilu linków ze szczególnym uwzględnieniem: jakości linków, linków ze skryptów SEO, ilości linków stałych oraz linków rotacyjnych (jako jedyni) Wszystkie dane prezentowane są w postaci analitycznej - każdy link oddzielnie wraz z wyliczonymi parametrami oraz syntetycznej: w postaci statystyk zbiorczych i wykresów. Po sporządzeniu raportu możliwe jest stworzenie i wygenerowanie pliku disavow i porównywanie profilu linków przed disavow i po disavow. Właśnie wypuściliśmy następną aktualizację systemu, szczegóły w tym miejscu: Nowa odsłona SC Zapraszamy do komentowania i pytań. Zespół SC.
 9. @Bart oni nie żartują Teraz wieszając linki bedziesz depozycjonować
 10. Może poczytali te bzdury na naszych blogach i się za głowę złapali
 11. No ale szykują coś "większego". Za długo się zbroili.
 12. http://googlepolska.blogspot.com/2014/02/nienaturalne-linki-i-wnioski-o-ponowne.html No to czekamy. Będzie się działo. Obstawiam noc ze środy na czwartek - oni jakoś tak z reguły walą.
 13. z reguły trwa to 3-4 dni, do tygodnia.
 14. Zastanów się - ktoś ma zadbany blog i tu da jego namiary - zaraz zostanie zapamowany wpisami w katalogach i linkami z SWLi Konkurencja pomoże Większość SEO blogów ma dobre linki, tak ciężko poszukać samemu? Pomijam fakt, że DOBRA witryna POWINNA mieć linki z kopii wikipedii i nieco linków spamowych Zatem to co piszesz to utopia i bez wątpienia dobry serwis nie ma samych krystalicznych linków. Piszesz, że jałowa dyskusja a dostałeś sporo informacji, których nie przyswoiłeś
 15. "Dobre" linki to linki polecające na forach z linkiem w treści ale jako url a nie "twardy" anchor. Dobre linki to linki społecznościowe. Wreszczie dobre linki to linki z faktycznych blogów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy