Jump to content

Seowca

Forumowicze
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Recent Profile Visitors

364 profile views
 1. Ahrefs odpowiada na kursy Moza Wcześniej z tego co patrzę kosztowało około 700$, więc może jest coś ciekawego. Nie trzeba zakładać konta. https://ahrefs.com/academy/blogging-for-business/
 2. Podepnę się pod temat. GSA + dobra lista nie bezpośrednio money site - wciąż ma sens?
 3. Przecież w WP funkcję, która coś tam zrobi na stronie można wywołać za pomocą pluginu. Wystarczy odpowiednio przygotować pliki i WP rozpozna to jako wtyczkę. Więc to nie o ilość wtyczek się rozchodzi, a o to co dodają do kodu i bazy danych. Jeśli np. funkcjonalność sherowania postów na SM dodamy przez plugin to ładowane jest tam kilka MB plików + iframe. Przerabiałem coś takiego. FCP ucierpi? Zdecydowanie.
 4. @Dawidek990 Dodaj kilka screenów - może ja czy ktoś z forum będzie w stanie nakierować. Nie rozumiem części "plik csv zawiera entery".
 5. Dzięki. Jako laik w pracy z VPS, ale z zapałem do nauczenia się - powinienem sobie poradzić, czy lepiej to oddelegować?
 6. Odkopię temat, nie znalazłem niczego w podobieństwie. Czy dobrze rozumiem, że do jednego VPS z OVH można podpiąć max 17 IP o płatności jednorazowej dla nich (8 PLN) - czyli innymi słowy 17 domen, jeśli chce się iść drogą 1 domena = 1 ip?
 7. Moim zdaniem, nie ma sztywnej reguły. Pewnie czas ten będzie również różnych porównując desktop vs mobile. W teorii na desktopie zauważam dłuższe czasy sesji. Jak się pokombinuje to można
 8. Powinno się udać dopisując kawałek funkcji: https://gist.github.com/JeroenSormani/a2bc481516e56fb7d30e
 9. Seowca

  Błąd w JS

  Ten kod odwołuje się do elementów HTML. Bez nich ciężko coś więcej powiedzieć. Ale wydaje się, że w funkcji mobileChange jest coś pomieszane.
 10. To raczej polecałbym Ci pójść w jakiś visual builder (można tworzyć kilka stron). Elementor, Divi, Beaver, Oxygen. Jest tego trochę. Elementor chyba lekko przekracza Twój budżet, ale jest chyba najtańszy.
 11. Seowca

  Witam

  Witaj, Powodzenia w zdobywaniu wiedzy.
 12. Możesz spróbować zmienić user-agent na GoogleBot.
 13. A czego chcesz iść takim rozwiązaniem? Naturalnie GA oraz ADS mierzy konwersje po ostatnim kliknięciu (Jeśli nic nie zmieniałeś w modelu atrybucji). Pytanie: Czy Tobie zależy, żeby liczyć pierwsze kliknięcie czy chcesz, żeby ADS i GA ze sobą współpracowały? Bo jeśli to drugie ustaw tu i tu ostatnie kliknięcie czyli domyślny model atrybucji.
 14. Siedzę akurat mocniej w tym temacie więc dorzucę swoje 3 grosze. Motywy z ThemeForest i innych są pisane po to, aby się sprzedawały tzn. wyglądały ładnie, miały nawrzucane kilkanaście bajerów takich jak karuzele parallax których i tak pewnie nie wykorzystasz. Ale to nie ma znaczenia. - co dla twórców ważne, żeby DEMO wyglądało świetnie - bo sprzedaje. Na potrzeby sklepu 90% funkcjonalności większość szablonów będzie Ci niepotrzebne. A wiesz co się dzieje w kodzie źródłowym z wszystkimi javascriptami, css tych bajerów? Są wciąż ładowane pomimo, że tych modułów się nie używa. Dlatego masz takie wyniki w page-speed (swoją droga GPS łatwo oszukać - posprawdzaj jeszcze w innych narzędziach do porównania jak chcesz i zwróć uwagę na FCP). Moim zdaniem najlepsze są szablony pisane od podstaw na bazie underscore.me + ACF/metabox.io do zarządzania customowymi danymi. A optymalizację w Woo też ogarniesz jak chcesz bo można nadpisywać ich templatki.
 15. Dzięki. Ale raczej takie rozwiązanie jest trudne w konfrontacji z CDN Amazona. Czy są jakieś minusy SEO użycia lokacji dla obrazków w subdomenie dla całości strony?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy