Jump to content

arekmozer

Forumowicze
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Nie no spoko stronka. Wśród blogów o tematyce komputerowej panuje już spora konkurencja. No i dobrze. Walka o czytelnika wymusza na blogerach przekazywanie ciekawszych treści.
 2. Słyszałem, że skuteczna jest też metoda że jest duże zdjęcie a pod nim link Sprawdźcie czy to u Was działa ?!
 3. Zacznij od promocji na forach tematycznych. Posiadasz już bloga ?
 4. Ja też polecam prestę. Może zainteresować Cię portale które sprzedają gotowe kursy. Wgrywasz pliki - oni podłączają płatnoci - pobierają prowizje, ale kumulują osoby które są kursami zainteresowane.
 5. To jest ryzyko. Pewne w tym momencie powstają kolejne tzw. startup w nadziei, że to będzie światowy hit. Nigdy nie wiadomo co wpadnie w gusta internatów. Przykładem są te gry. Te najbardziej popularne nie zawsze wiązały się z ogromną pracą i kreatywnością autorów.
 6. Pachnie nowoczesnym szablonem wp. Zgadza się ? Ogólnie podoba mi się.
 7. Nie wydaje mi się, że to promocja. Wolalbym mieć 100 polubień od osób z którymi mam kontakt niż 10 000 przypadkowych kliknięć.
 8. arekmozer

  Vimeo

  Tak, zgodzę się że filmiki są mocniejsze, ale bardziej moderują.
 9. Ja nie zanotowałem spadków większych, wręcz przeciwnie. Na niektóre frazy podskoczyłem, ale rzeczywiście większość upów to podstrony.
 10. Wydaje mi się, że wodpress ciąglę się rozbudowywuje i dołączane są nowe fukcje, które jak tak sobie by policzył czas jaki musielibyśmy przeznaczyć na wykonanie modułu to lepiej go kupić. Nie bez znaczenia jest to że google lubi wp.
 11. Zauważyłem że nawet po necie są firmy które celowo zajmują się niszczeniem innych domen. No cóż walka tak jak w polityce - brutalna o każdą +1
 12. No i dobrze. Każdy powinien mieć świadomość tego że praca twórców muzyki i oprogramowania jest normną pracą i należy się za nią normlana płaca. To jest tak samo jakby komuś kazać pracować za darmo.
 13. Ja w jednym przypadku mam sprawę połączoną czyli com pl i też bardzo szybko się zaindeksowało i nawet trwale.
 14. arekmozer

  Witam!

  Witaj i powodzenia. Jak to dobrze jest robić to co się lubi prawda ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy