Jump to content

konradex

Forumowicze
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About konradex

 • Birthday 09/18/1976

Contact Methods

 • Website URL
  http://lottosyndicate.ie

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Taki mały update dla zainteresowanych tematem. Zawsze jest opcja negocjacji cenowych, więc jeżeli jesteście zadowoleni z dostawcy hostingu to proponuje napisać do nich email i zasugerować mi uczciwe rozwiązanie zarówno dla Was jak i dla nich. Z pewnością dojdziecie do porozumienia... Ja przykładowo byłem zadowolony z linuxpl.com i moja zmiana podyktowana była jedynie kwestią finansową, ale wystarczył email, uczciwe przedstawienie problemu i sprawa została załatwiona pozytywnie zarówno dla mnie jak i dla nich. Pozdrawiam.
 2. Dzięki za info. Zapytam zatem bezpośrednio u źródła, czyli w BOK odnośnie testów jak to wygląda w praktyce. Podsumowując zaś temat, chcę się przenieść z linuxpl.com (Konto W1GB), właśnie na hostinghouse.pl (pakiet Brązowy). Powodem przenosin jest cena, czyli 18,45 zamiast 49,20. Jak pisałem, nie wykorzystam w żaden sposób tego co oferują powyższe pakiety (a są one niemal identyczne), więc nie widzę potrzeby płacić extra. Wiem, że w skali roku nie są to duże koszta, ale szukam oferty typowo pod jedną stronę internetową, napisaną w HTML z CSS'em, gdzie całość strony wraz z grafikami nie przekra
 3. Jeżeli chodzi o gabaryty konta, to celuję w pakiet Brązowy, czyli najmniejszy, a i tak pewnie nie wykorzystam wszystkiego co oferowane jest w tym pakiecie. Co do testów to jak to wykonać? Zapewne trzeba kupić dany pakiet, zmienić adresy DNS w domenie i patrzyć jak będzie zachowywać się strona. Czy to właśnie masz na myśli mówiąc o testach?
 4. Przepraszam, za odkopanie trupa, ale za około 3 miesiące będę miał odnowienie hostingu. Prawdopodobnie wybiorę hostinghouse.pl Czy są tutaj osoby, które z tego hostingu korzystają? Jakie macie doświadczenia z tym dostawcą?
 5. Dzisiaj już wszystko wróciło do normy. Nie wiem co to było.
 6. Dzięki za odpowiedz. Czyli jak widzę w zapytaniu pewną frazę, to poprzez tą frazę mogę określić średnią pozycję mojej strony w wyszukiwarce? Jak już zdążyłem sprawdzić, ta średnia wartość jest bardzo średnia. To kto jeszcze wpisuje te zapytania, jak nie ludzie?
 7. Przepraszam, że odkopuje temat, ale czy nikt z Was nie zna odpowiedzi na moje pytanie? Obecnie mam 99 zapytań. Jak mam interpretować te dane? Czy to dużo, czy mało? I czy to dobrze, że się zwiększa ta ilość zapytań?
 8. A ja myślałem, że GWT podaje tylko rzeczywiste dane, acz z opóźnieniem.
 9. Ok, to już zrozumiałem, ale czy wyindeksuje je z czasem wszystkie?
 10. To prawda ale zakładając, że forum będzie, mogę rownież założyć, że liczba linków samoistnie zniknie?
 11. Czyli mam rozumieć, że mając dzisiaj 50 linków z jednego forum, za rok mogę ich nie mieć wcale?
 12. Wiem, że GWT nie pokazuje dokładnie ilości linków, ale widząc przykładowo, że zostało odnotowane 20 linków, potem 25, potem 30 a teraz 24 zastanawia mnie, dlaczego tak się dzieje. Dlaczego spada ich ilość, skoro nikt ich nie usuwał?
 13. Witam ponownie. Moje pytanie do Was jest nastepujące: Dlaczego w Narzędziach Google dla Webmaserów potrafi zmniejszyć sie liczba linków? Sytuacja jest dla mnie nieco nie jasna. Na pewnym forum umieściłem parę linków do mojej strony. Od admina strony mam zapewnienie, że nie usunął on żadnych moich wpisów, natomiast w narzędziach dla webmasterów Google zmniejsza mi się liczba linków z tego właśnie forum. Czym to jest spowodowane? Czy google usuwa "stare" linki / wpisy? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
 14. I to jest właśnie odpowiedz na którą czekałem. Jaśniej już chyba nie mogłeś ogarnąć tematu. Dzięki bardzo za wyjaśnienia. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy