Jump to content

Chris1982

Forumowicze
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Chris1982

 1. Ciekawy temat. Sami jesteśmy zainteresowani ciągłym rozwojej naszego serwisu. A więc czy warto płacić za linki? Choćby na optymalizacja ? Z prawej strony u góry mają polecamy
 2. Czy na Yt sie zarabia trudno powiedzieć. Napewno może o dochodzie powiedzieć taki warędga. Robił to co lubi i zwróciło mu się to! Tylko pogratulować wytrwałości.
 3. Na domenie starszej łatwiej się pozycjonuje.
 4. O co chodzi z tym, że strona jest dostępna z www jaki bez? Można przykład?
 5. Na reklame serwisu idą środki finansowe cały czas. Kampania adwords jest prowadzona od dłuższego czasu. Przyjazne linki powinny zwiększyć ruch na stronie. Chyba dlatego są przyjazne!
 6. Witam. W naszym serwisie nie mamy wszędzie zrobionych linków przyjaznych. Czy faktycznie wprowadzenie ich w adresie zwiększyłoby ruch na naszej stronie? Przykłady bez linku: http://..../ogloszenia/1/1273/ogloszenia.html Przykład z linkiem przyjaznym: http://...../koszalin/ogloszenie/11520/tyton-wysokiej-jakosci-664-585-239.html Adres w podpisie
 7. Każdy chciałby mieć pieniądze za nic! Weżcie się za pracę!
 8. Ciekawe zapytanie. Myślę, że lepiej mieć jedną markę w internecie. Rozwijać dwa serwisy jednocześnie może być drogie!
 9. Ar4 dokładnie jak piszesz. Po co masz pracować na kogoś innego?
 10. Dużo pracy przed Tobą. Pozycjonowanie trwa całe życie danej domeny i jej serwisu. Coś wiemy o tym. Właściwym rozwiązaniem jest jak pisze bitec.
 11. Co on takiego zrobił, że zdobył 15 tys linków. Chyba spamował forum. By zdobyć taką ilość linków trzeba się nieźle na męczyć. Jak pisali koledzy wyżej lepiej mieć urozmaicone linki.
 12. Rozumie, że komentowanie na takich blogach jest możliwe i podpisie jest link do strony? Tak zrobiłem pod tym pierwszym adresem.
 13. Możesz podać jakieś przykładowe nazwy blogów?
 14. Dzięki za rady...wprowadzimy w życie stopniowo.
 15. Możesz jaśniej...content marketing co to jest?
 16. Oferta link house to dobre rozwiązanie?
 17. Wszystkiego nie wiem. Powiedz może jak strona ma się pod względem seo. Czy należałoby coś jeszcze zrobić w skrypcie?
 18. Ludzie wchodzą na serwis ogłoszeniowy nie po to by oglądać tylko znaleźć coś dla siebie. Wygląd serwisu to najmniejszy problem - zmienić go można bardzo szybko. Chodzi mi bardziej czy jest prosty w obsłudze i łatwy do poruszania się po nim? P.S Osobiście wole prosty serwis jak czegoś szukam niż skomplikowane skrypty. Gdy czegoś szukam też nie patrzę na wygląd serwisu tylko czy jest odwiedzany. To jest chyba najważniejsze w serwisach ogłoszeniowych.
 19. Przeczytałem temat. Wniosek z tego taki, że z bl należy uważać. Nie ma co na siłę podnosić pozycji1
 20. Czyli w naszym przypadku należy zadbać również po za kampanią adwords o zdobywanie bl?
 21. Strona jest na bieżąco moderowana. Treść ogłoszeń która wzbudza wątpliwości jest usuwana. Czyli po za tym, że boty również próbują dodawać ogłoszenia jest okey? P.S Jeśli znacie jakieś dobre forum programistyczne, gdzie możemy popytać od strony technicznej o opinie podajcie adres. Z góry dzięki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy