Jump to content

Adsensiak

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Adsensiak

 1. Ktoś z Was kliknął, efekt był lepszy niż dotychczas.. Nie mam pojęcia na czym to polega, będę pisał i rozwijał dalej. Jeśli ktoś coś wymyśli jeszcze to będę wdzięczny za wszelką pomoc. Może to kwestia wejść z FB?
 2. Ostatni post na dziś, ktoś kilknął i zarobiłem oszałamiajace 0,00 zł ;]
 3. OK, dzięki. Czy masz ewentualnie inne uwagi - wygląd, rozmieszczenie reklam, whatever? To mój przedostatni post na dziś, bo jestem nowy
 4. Nie, wszystko jest zaindeksowane. Hosting poprawię - dzięki. Już nad prędkością trochę czasu spędziłem dodając cachowanie. Skąd wniosek, że robot google ma problem z wejściem na stronę?
 5. Cóż to takiego? I jak z niego wypaść? Właśnie dostałem kolejnego grosza za klika..
 6. Witam Was wszystkich serdecznie, od jakiegoś czasu z wolna rozwijamy ze znajomymi stronę www healthytips24 com Na chwilę obecną ruch mamy mizerny - ok 10-20uu na dzień, jednakże bardziej martwi mnie cena za pojedyncze kliknięcie. Za klik w dowolną reklamę z USA zarabiamy maksymalnie 0,02 PLN. Ruch pochodzi głównie z facebooka, czy to może być przyczyną? Czy zbyt niska ilość odwiedzin, ew. mała ilość linków? Bardzo prosiłbym wskazówki jaką drogą podążać i co poprawić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy