Jump to content

Wyrazista

Forumowicze
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Wyrazista

 • Birthday 08/01/1980

Contact Methods

 • Website URL
  http://wyrazista.pl

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Bydgoszcz
 • Interests
  Zajmuję się tworzeniem oraz pozycjonowaniem stron internetowych.
 1. Załóżmy, że rozważamy stworzenie podstron dla fraz, dzięki którym można określić dany temat w dwojaki sposób, np. "jak stworzyć bloga" i "tworzenie bloga". Pomińmy użycie fraz kluczowych w tekście i nagłówkach i przyjmijmy, że obie frazy mają identyczne statystyki wyszukań. Jaka powinna być optymalna zawartość title i URL biorąc pod uwagę algorytm koliber? 1. Title: Jak stworzyć bloga? URL: adresstrony.pl/jak-stworzyc-bloga 2. Title: Jak stworzyć bloga? URL: adresstrony.pl/tworzenie-bloga 3. Title: Tworzenie bloga URL: adresstrony.pl/jak-stworzyć-bloga
 2. Whitepress udostępnia gdzieś listę wydawców z danej branży czy konieczna jest wcześniejsza rejestracja i utworzenie projektu?
 3. OVH jeszcze nigdy mnie nie zawiodło, a ceny też mają w porządku.
 4. Czy ktoś mógłby polecić jakąś prostą wtyczkę, która zlicza ilość wyświetleń pojedynczego wpisu i pokazuje tę informację nad/pod zajawką wpisu? Na zasadzie "1234 views".
 5. Mam podobne zdanie jak przedmówcy. Dobra infografika powinna przede wszystkim ująć graficznie dużą liczbę wartościowych informacji. Nazwę produktu i kilka głównych informacji można przemycić w stopce infografiki, ale to nie powinno być motywem przewodnim.
 6. Przy przewijaniu mapa Polski skacze na zmianę w górę i w dół. Cienie w nagłówkach ogłoszeń wyglądają odrażająco. Niebieskie nagłówki bez cieni byłyby znacznie lepszym rozwiązaniem.
 7. Faktycznie, strona trochę nie przystoi do obecnych trendów. Za pstrokato i brak responsywności. To dwa główne niedociagnięcia. Warto zastanowić się nad jasnym tłem strony. Użycie ciemnego tła wymaga nie lada umiejętności graficznych, żeby to "wyglądało".
 8. Powinieneś zarejestrować również domenę z polskim znakiem, przekierować ją na obecną domenę i wtedy w logo swobodbnie możesz użyć "ś".
 9. Możesz bez problemu zarządzać rolami na stronie (administrator, redaktor, moderator itp.).
 10. Jest mnóstwo ważniejszych spraw, którymi warto zająć się przy promowaniu nowej działalności. Z myślnikiem czy bez - obojętnie. Nie ma to większego znaczenia, jeśli nie promujesz w domenie nazwy konkretnej marki.
 11. Serial "Wataha" od HBO Polska. http://www.hbo.pl/wataha/
 12. Nie wyobrażam sobie co by się stało z piszczelem Lewego, gdyby nie ochraniacze...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy