Jump to content

fixie

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Niestety u mnie nadal bez zmian. Pomoże ktoś? Może być odpłatnie...
 2. Dzięki Panowie sprawdzę wszystko z naszym programistą i dam znać. Zastawia mnie czy nie można na sztywno wyciąć takich linków.W GSC poprzez 'usuń indeks URL' tego się nie załatwi? Z tego co widzę wszystkie niechciane linki mają link www.elektromarketania.pl/lizan/tutaj_reszta_adresu. Chciałem usunąć: www.elektromarketania.pl/lizan/ i mieć z głowy wszystkie pozostałe linki. Usunąłem go w GSC ale nie widzę efektów
 3. Dziury załatane, nowa mapa wgrana 20 marca. Wiem, że cierpliwość jest wskazana ale zastanawiam się czy dobrze postąpiliśmy. Co rozumiesz poprzez 'wyczyść pliki'?
 4. Cześć Mam problem z domeną elektromarketania.pl po wpisaniu w g site:elektromarketania.pl dostaje dziwne wyniki do produktów NIKE których nigdy nie mieliśmy w swojej ofercie. Wygląda to na jakiś atak lub spam. Póki co zrobiliśmy przekierowanie na główną stronę oraz poblokowałem kilka stron w GSC pytanie jak pozbyć się wszystkich niechcianych linków? Próbowałem blokować pojedynczo oraz elektromarketania.pl/lizan w GSC Indeks g>Usuń adresy URL. Prosżę podpowiedźcie mi co jeszcze mogę z tym zrobić.
 5. Dlaczego uważasz, że Presta czy Magento nie spełni oczekiwań? Spotkałem się z firmą która wdraża projekty na Prescie i stwierdzili, że nie będzie problemów z bezpieczeństwem danych, szybkością ładowania się strony ani z zaawansowaną wyszukiwarką. Mógłbyś wskazać dlaczego Twoim zdaniem oba z tych rozwiązań nie sprawdzą się?
 6. Nadal zastanawiam się nad Prestą/Magento i uwaga nowość hybris OmniChannel. Ktoś pracował z tym oprogramowaniem?
 7. Szukam profesjonalnej firmy zajmującej się wdrożeniami i tworzeniem sklepów na PrestaShop. Czy jesteście w stanie kogoś polecić?
 8. Póki skłaniam się ku PrestaShop - Task Centre - SAP Jeśli ktoś ma inne sugestie to chętnie ich wysłucham ;-)
 9. Prestashop będzie trudnym rozwiązaniem dla laika?
 10. Firma Orbis Software na stronie taskcentre pl prezentuje swoje rozwiązanie w tej kwestii.
 11. W naszym przypadku Presta chyba byłaby lepszym rozwiązaniem - z tego co czytałem jest prostsza w obsłudze i bardziej 'intuicyjna'.
 12. Witam Jest to mój pierwszy post, proszę o nieodsyłanie mnie do wyszukiwarki ani do starszych tematów. Przeczytałem sporo wątków dotyczących skryptów dla sklepów ale pomimo tego nadal nie wiem co wybrać. Do rzeczy: pracuję dla jednego z polskich producentów sprzętu sportowo-rekreacyjnego (póki co nie chcę zdradzać szczegółów). Sprzedaż odbywa się poprzez sieć 6 sklepów stacjonarnych w różnych miastach, sklepu internetowego oraz allegro (każdy sklep indywidualnie prowadzi swoje konto). Sklep internetowy został postawiony kilka lat temu, obsługujemy go za pomocą Kiwi Cms. Jako program ERP używa
 13. fixie

  Serwus

  Witajcie Jestem z Wielunia, postaram się nie pisać bezsensownych postów. Maciek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy