Ksocial

Forumowicze
 • Zawartość

  482
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

29 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1877 wyświetleń profilu
 1. Pytanie o 3 wtyczki

  Ok, dzięki za pomoc
 2. Mam nadzieję, że właściwy dział Jak poprawnie należy oznaczać artykuły sponsorowane? Może na przykładzie. Portal o tematyce komiksowej, jedno z wydawnictw przysyła komiks do recenzji. Pitu litu na jego temat i na koniec artykułu taka notka: "Dziękujemy wydawnictwu *nazwa wydawnictwa* za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego. Komiks do nabycia *link do konkretnej podstrony księgarni z anchor tekstem --w sklepie internetowym wydawnictwa". Czy taka forma jest właściwa czy coś jeszcze należy dodać?
 3. Pytanie o 3 wtyczki

  Hej, Mam pytanie o 3 wtyczki. Która polecacie do: 1. Wdrożenia Breadcrumbs 2. Dodawanie ocen dla artykułów 3. Linkowanie wewnętrzne Z góry dzięki za polecajki
 4. Umowa zlecenie przy Etacie

  Jak to jest z umowami zlecenie na SEO z klientami, będąc w tym samym czasie u innego pracodawcy na etacie (umowa o prace) z zarobkiem powyżej minimalnego wynagrodzenia np. 3.5tyś netto? Czy w takim przypadku do każdego zlecenia doliczane są składki na ubezpieczenia społeczne czyt. emerytalno-rentowe i chorobowe? Czy przy etacie z wynagrodzeniem powyżej minimalnej na zleceniach wlicza się wyłącznie składkę zdrowotną?
 5. AMP for WordPress - Wtyczka

  Planuję wdrożyć AMP na swój portal komiksowy (zwykły portal, na którym publikowane są artykuły o komiksach itp). Portal postawiony na WP. Czy korzystaliście z wtyczki AMP for WordPress przy wdrażaniu AMP na WP? Jak się sprawdza w praktyce? Ewentualnie jaką wtyczkę/sposób jesteście w stanie polecić zamiast tej?
 6. Dziękuję za Twoją odpowiedź. Niestety nie jest ona odpowiedzią na zadane pytanie, ani nie wnosi nic do tematu, który pomógłby mi lub innym zainteresowanym. Ze względu, że kwestie umów są istotne przy pozycjonowaniu, które nie raz były poruszane to tak, uważam że temat można tu zamieścić.
 7. Różnych zdań się nasłuchałem, dlatego skieruję pytanie do Was. Czy bez problemu można podpisywać umowy o dzieło na SEO będąc u kogoś zatrudnionym na umowie o pracę na pełen etat? Czy przy takich okolicznościach należy od umowy o dzieło odprowadzać jakieś składki?
 8. Umowa o dzieło

  Mogłem coś źle zrozumieć, ale taki punkt opisu działań SEO wziąłem z https://www.umownie.pl/umowa_o_dzielo_ze_specjalista_do_spraw_seo_sem. Po zalogowaniu dostępny jest wzór umowy o dzieło dla SEO/SEM dokładniej sprecyzowany "opracowywanie i wdrażanie strategii pozycjonowania dla domeny [wpisz domene]"
 9. Hej. Tworzę wzór umowy o dzieło pod SEO. Brak działalności, kolega chciał, żeby mu pomógł za niewielkie wynagrodzenie, ale chcemy wszystko ladnie spiąć na umowie. Czy taka umowa jest odpowiednio sformulowana? Czy czegos na niej brakuje lub cos jest zle? Bede wdzieczny za wszelkie informacje Wzór - Umowa o dzieło.pdf
 10. Adsensne a rozliczanie

  Mam zamiar zaimplementować reklamę Adsense na tematyczny portal, który nie jest działalnością. Prowadzony jako prywatna strona hobbystyczna. Czy jeśli Adsense wygeneruje jakiś przychód to należy go normalnie rozliczać w urzędzie? Jak to jest postrzegane?
 11. Czy nadal jest sens ustawiania atrybutu nofollow linkom z wychodzącej domeny? Jakiś czas temu miało to przełożenie na link juice. Jak wygląda sytuacja na chwilę obecną?
 12. Linki na forum. Odpinać czy nie?

  Konkurencja nie śpi. Pamiętaj
 13. Przekazuję prośbę kolegi "Witam wszystkich. Szukam pracy Gdzie: Warszawa lub zdalnie Stanowisko: SEO / SEM / Social Media / Web Designer Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz Jestem elastyczny w kwestiach finansowych i umowy - wszystko do ustalenia podczas rozmowy CV: Profil na linkedin: Kontakt: Najlepiej telefonicznie lub mailowo - kyms31@gmail.com ;)"
 14. Poszukuję osoby, która specjalizuje się w pozycjonowaniu domen z końcówką .de na niemieckie google. Doświadczone i zainteresowane osoby w temacie proszę o kontakt. e-mail: wojtek@itholding.pl