Jump to content

michalsokolowski.pl

Nowi Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. dziękuję Wam za pomoc. Mam mniej więcej orientację czy warto płacić za pozycjonowanie na te frazy czy może ad words... I już wiem że pozycjonowanie wypada znacznie korzystniej. pozdrawiam Michał.
  2. dziękuję bardzo ! Aczkolwiek chodziło mi o lilość kliknięć.. czyli ile osób klika na linki z 1 strony google na podane frazy. Da się to sprawdzić ? dziękuję. Jak rozumiem to co napisał Pitrazzz mam pomnożyć przez x0,2 i wyjdzie mi ilość kliknięć średnio z pierwszej strony google ?
  3. witam, Jestem fotografem, nie zajmuję się pozycjonowaniem. Mam zapewne bardzo proste (dla Was) pytanie Otóż interesuje mnie, Ile wejść (kliknięć) średnio z pierwszej strony google będzie dla fraz : fotografia ślubna fotografia ślubna warszawa zdjęcia ślubne warszawa Interesuje mnie przedział, czyli "mniej więcej". Jak to sprawdzić ? Ewentualnie może ktoś miły by mi to sprrawdził ? pozdrawiam Michał.
  4. cześć, jestem Michał. Fotograf
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy