Jump to content

robekarkus

Forumowicze
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About robekarkus

 • Birthday 05/05/1983

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.pogotowie24.com/346lusarz.html

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Leszno
 1. Witajcie. Jak zdążyłem zauważyć baardzo aktywnie rozwijane forum. Dodałem do zakładek...
 2. Generalnie to można delikatnie modyfikować tytuł strony tak, żeby nie odbiegował od głównego nurtu.
 3. No ale zawsze możesz zanblokować spam na youtube. To znaczy podczas publikacji filmów.
 4. Doskonale się sprawdza w przypadku bloga z recenzjami produktów. Wstawia się pomiędzy akapity banerek i czytelnik ma kilka produków alternatywnych do wyboru, a my przy okazji mamy parę groszy.
 5. No właśnie też mnie by interesował temat. Wiadomo że nasze subiektywne oceny na temat tego czy gra się przyjmie czy nie nie są odpowiednie, ale trzeba moim zdaniem iść na masę i tworzyć, publikować jak najwięcej w różnych klimatach.
 6. No właśnie. Ale trudno się dziwić, że każdy próbuje rozpocząć biznes w sieci jak najszybciej. Chodź nie tendy droga. Najpierw zbuduj autorytet jakiś. WIadomo trzeba najpierw włożyć aby wyjąć.
 7. Mnie osobiście podoba się szczególnie nawigacja prosta. Może powinnieneś dodać więcej filmów wideo
 8. Witaj ja też tutaj jestem nowy. Społeczność widzę bardzo aktywnie rozwija forum. Super.
 9. No wiesz pewnie i tak każdego dnia mają setki, albo tysiące maili na które jakoś muszą odpowiedzieć. Ciekawe ile osób odpowiada na te wiadomości.
 10. Już od kilku lat regularnie w dniu swoich urodzin, w ramach podziękowania za prezenty i życzenia też daje prezent. Może naciągane, ale przynajmniej nie zapomnę kiedy trzeba się udać do szpitala
 11. Dokładnie. To jeszcze jeden dowód na to, że trzeba próbować i realizować swoje pasje. Możliwe, że nie w takiej skali ale zostaniemy zauważeni.
 12. Generalnie zabawa zaczyna się od PR 3 bo stosunkowo łatwo jest pokonać pierwsze dwa Pageranki. Problem pojawia się co robić dalej, aby google indeksowała naszą stronę lepiej.
 13. Cenię wartości merytoryczne, jakie można znaleźć w blogach. Praktyczne wskazówki nieraz bardziej pomagają jak artykuły naukowe w portalach.
 14. A sprawdzałeś czy portale wogóle przyjmują subki do indeksowania. Może tylko strony główne ?!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy