Jump to content

liniwion

Forumowicze
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://komputery-sieci.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Piszecie, że ja w katalogu firm są adresy e-mail to trzeba zgłosić do Giodo. A jak, gdy są pozostałe dane: imię i nazwisko właściciela (osoby do kontaktu), telefon? Czy te dane też podlegają potrzebie zgłoszenia?
 2. No właśnie - wskaźnik TR. Tyle się ostatnio o nim mówi. Ja linkując do swoich stron zwracam uwagę na TR i Trust Flow z majesticseo, ale są osoby (również na tym forum) które do TR nie przywiązują specjalnej wagi. Mi się wydaje, że sprawdzenie TR i Trust Flow (w połączeniu z PR) pozwoli przynajmniej pobieżnie ocenić wartość serwisu, z którego chcę linkować.
 3. Nie podobają mi się tak bijące po oczach wyniki w serpach. Jedno z czego jestem zadowolony, gdy wyświetla mi sie napis "reklama" przy linkach sponsorowanych.
 4. Mam dwa serwisy, które w poprzedniej aktualizacji Page Rank - PR strony głównej zjechał do PR0, natomiast wszystkie podstrony do N/A. Nie są to katalogi. Czy na odzyskanie PR podstron może wpłynąć linkowanie zewnętrzne do tych podstron z domen o jakimś PR?
 5. Rozumem. A dlaczego, jaka przyczyna może być, że w czasie aktualizacji PR wszystkie podstrony zostają pozbawione PR i otrzymują N/A?
 6. Wszystkiego najlepszego wszystkim Paniom z forum PIO O tej porze - przy sobocie panie jeszcze w łóżkach - konsumują śniadania dostarczone na talerzyku przez panów
 7. Mam pytanie, od czego zależy Page Rank podstron? To że załóżmy strona główna ma PR3 a podstrony mają N/A lub PR0. Rozumiem, że to w jakimś stopniu może zależeć od linkowania wewnętrznego serwisu, ale czy na PR podstrony ma wpływ PR zewnętrznych stron, które do tej podstrony linkują? Czy PR podstrony jest naliczany według takiego samego algorytmu jak PR strony głównej - czyli zależy między innymi od Page Rank stron linkujących?
 8. Już mi zwolnili blokadę adresu IP - trwało to kilka godzin
 9. Dzięki za informację. Wystraszyłem się, że mnie na stałe wyrzucili z pokazywania PR
 10. Użyłem programu PaRaMeter do masowego sprawdzenia wskaźnika PR stron i podstron. Po kilku większych sprawdzeniach w pasku FF nie pojawia mi się wskazanie PR danej strony na wskaźniku. Jest zawsze dla każdej domeny N/A. Podejrzewam, że mój adres IP został zablokowany poprzez masowe sprawdzanie. Nie wiedziałem, że tak to działa. Mam pytanie, czy jeśli zablokowali mi dla wskaźnika PR adres IP, to jest to zablokowanie czasowe, na jakiś określony okres, czy stałe?
 11. Rozumiem. Muszę poszukać takich for, o jakich piszesz. Dzięki
 12. Ale jak podlinkować z for kilkadziesiąt profili z linkami do mojej strony? Nie za bardzo rozumiem. Ze stopki można linkować jeden lub dwa, z treści linkowanie do profili społecznościowych zostanie to odebrane jako spamowanie .
 13. Jeśli nie na swoim stronach podlinkowywać profile, to jakich innych miejsc?
 14. Rozumiem jednak, że po zaindeksowaniu takiego profilu w Google (po osiągnięciu zamierzonego celu) można zwyczajnie zdjąć linkowanie do takich profili i nadal będzie to profil wartościowy i widziany w Google? pytanie techniczne Do ilu profili z jednej podstrony serwisu można linkować, aby zaindeksować je przez Google? Czy może to być 10, 20 różnych profili (10-20 linków)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy