5k18a

Forumowicze
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

5k18a last won the day on February 14 2017

5k18a had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

About 5k18a

 • Birthday 04/13/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  wrocław

Recent Profile Visitors

1,021 profile views
 1. Zlecę przetłumaczenie strony skalisty.pl z języka polskiego na hiszpański. Na stronie działa wtyczka WPML, pliki xliff są dotępne pod adresem: skalisty.pl/ftp/tlumaczenie.zip Proszę o przesyłanie ofert na PW. W grę wchodzi tłumaczenie na język francuski i niemiecki
 2. Zlecę tłumaczenie strony firmowej z języka polskiego na język angielski. Strona stoi na Wordpress i ma zainstalowaną wtyczkę WPML. Możliwość tłumaczenia na gotowo poprzez WPML (posiada wszystkie niezbędne dodatki), lub przesłanie czystego tłumaczenia. skalisty . pl Oferty z listą referencji i ceną netto za 1000 znaków ze spacją proszę przesyłać na adres marceliii@o2.pl lub poprzez wiadomość prywatną na forum.
 3. 5k18a

  Odnośniki bezpośrednie a SEO

  Żadnego problemu nie ma. Po to jest 301 żeby go używać. Jeżeli zmienisz strukturę url to nic nie tracisz na pozycjonowaniu jak prawidłowo zastosujesz przekierowanie. Jak maż dożo stron do przekierowania to możesz to ogarnąć z poziomu htaccess za pomocą prostej reguły, albo zainstalować wtyczkę która też może to ułatwić. A jeszcze jedno, bo sam już nie pamiętam czy w WP nie jest zaimplementowane automatyczne przekierowanie 301 w przypadku zmiany urli. Coś mi się obija o pamięć, że ja kiedy zmieniałem strukturę, to bez żadnej ingerencji miałem aktywne przekierowania.
 4. 5k18a

  Odnośniki bezpośrednie a SEO

  W sumie takie tematy zwykle krążą wokół wtyczki Yoast, która sama z automatu rozwiązuje wiele problemów. Po instalacji adresy kanoniczne są dodawane do każdej strony i wpisu, więc nie trzeba o tym pamiętać. Co do kategorii i tagów, to są różne szkoły. Ja nie traktuję tych stron jako coś na co chcę kierować ruch z wyszukiwarki. Dlatego główna strona bloga, kategorie i tagi mają atrybut "noindex, follow". W ten sposób rozwiązuje się ewentualne problemy duplikacji, a wszystkie linki które są na tych stronach są dostępne dla robota. Te rozwiązanie moim zdaniem jest dobre dla stron,które są rzadziej aktualizowane i wpisy na blogu pojawiają się raz na kilka miesięcy. Natomiast jak strona jest aktualizowana kilka razy w tygodniu nowymi wpisami, to każdy ruch wpadający na strony kategorii czy tagów jest raczej porządny.
 5. 5k18a

  disallow i noindex

  Dodaj na początku.
 6. 5k18a

  pozycjonowanie forum ips/ipb

  Wytrzeć kuRZe?
 7. 5k18a

  Od czego zacząc

  Dobra to ja podłącze się do tematu skoro już taki jest założony. Buduję altankę w ogrodzie u teściowej poleci mi ktoś jakiś dobry poradnik, żeby się nie rozsypała po roku?
 8. 5k18a

  disallow i noindex

  lepiej już w htaccess dodać taką linijkę: Header set X-Robots-Tag "noindex, nofollow"
 9. 5k18a

  pozycjonowanie czy wymóg konieczny ?

  To że domena jest EMD (jest słowem kluczowym) może ale nie musi dać ci kopa w serpach. Sam posiadam kilka takich domen i tylko jedna z nich (IDN) osiągnęła względnie wysokie pozycje bez żadnego linkowania, po 4 miesiącach jest na top 30.
 10. 5k18a

  pozycjonowanie czy wymóg konieczny ?

  Wszystko jest kwestią jaką tematykę poruszasz na blogu. Jeżeli jakąś super niszową (głaskanie jeży, dokarmianie dżdżownic itp), może jak będziesz miał szczęście to po roku, może dwóch będziesz nawet w top 10. Natomiast jeżeli piszesz o podróżach, malowaniu paznokci, wypieku świątecznych babek, to twoje szanse na zaistnienie na sensownych pozycjach bez SEO masz raczej zerowe.
 11. A nie możesz po prostu usunąć tabeli przez phpMyadmin? http://support.hostgator.com/articles/how-to-drop-tables-from-a-database-in-phpmyadmin
 12. @wojtekk co ty bredzisz? Widzisz gdzieś że powodem zmian są problemy z pozycją? Jak przeczytasz ze zrozumieniem, to w grę wchodzi modernizacja strony i zmiana silnika. Może odpocznij sobie jeszcze po piąteczku.
 13. Jeżeli nie przeniesiesz starych zaindeksowanych tekstów, to tylko na tym stracisz. Nie zapomnij o przekierowaniach 301 jeżeli zmieni się struktura URL.