5k18a

Forumowicze
 • Zawartość

  89
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

5k18a wygrał w dniu 14 Luty

5k18a posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Neutral

O 5k18a

 • Urodziny 13.04.1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  wrocław

Ostatnie wizyty

306 wyświetleń profilu
 1. MAMKOD1 dzięki
 2. PIO-ES02 Dzięki
 3. Ustaw przekierowanie 410 na nieistniejące adresy, to przyspieszy deindeksację. Tak czy inaczej, jeżeli nawet teraz strony pokazują teraz 404, to Google z czasem je wyrzuci. Tylko to trwa. Ja miałem włam w grudniu i niektóre adresy po sprawdzeniu przez site: jeszcze są w indeksie.
 4. W czym masz problem, że nie możesz ustawić pojedynczego przekierowania, bo nie rozumiem.
 5. Ja przeniosłem hurtem wszystkie domeny po za nazwa.pl Oczywiście wysyłałem opieczarkowane pismo tylko że faxem. Tak czy inaczej to też była przesada. W banku w którym mam konto firmowe nigdzie nie wymagają ode mnie żadnych pieczątek. Natomiast co do ich supportu to nie mam tak złego zdania, kilka razy korzystałem i byli raczej pomocni, bez względu czy kontakt był mailowy czy telefoniczny.
 6. Skoro masz porobione prawidłowe przekierowania 301, to jedynie trzeba czekać aż google wszystko załapie. A to zwykle trochę trwa. Kiedy ja zmieniałem strukturę linków, to stare były widoczne jeszcze przez 1,5 miesiąca a po wywołaniu przez site: jeszcze dłużej.
 7. Najbardziej to ja polecam Hello Dolly. A co do cen to nie orientuje się jakie teraz są na Ukrainie
 8. <IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine on RewriteCond %{HTTPS} !=on [NC] RewriteRule ^(.*)$ https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [R=301,L] </IfModule>
 9. Cholera nieładne zagranie z waszej strony. Kupiłem pakiet na indeksowanie w styczniu czas się wyczerpał i oczywiście wygasł tak jak powinien. A tu sprawdzam maila i mam wykupiony nowy pakiet od dzisiaj. W sumie tragedii nie ma bo i tak miałem kupić, ALE... czy musicie koniecznie ustawiać na paypal subskrypcję płatności?! To trochę jest zagranie poniżej pasa, dla osób które nie planują wznowienia.
 10. A czy może ktoś z potwierdzić na podstawie własnych doświadczeń, że generowanie fejkowego ruchu ma jakikolwiek wpływ na pozycję w serpach? Bo ja szczerze w to wątpię.
 11. To jest złożony temat, że ciężko będzie ci dać jakąkolwiek radę, kiedy nie ogarniasz podstaw. Przewertuj to forum. Zajmie ci to kilkanaście/dziesiąt dni żeby wyciągnąć coś, co poukłada się w sensowną całość. Jeżeli nie wiesz jak zdobywać backlinki, to zgłoś się do kogoś kto się tym zajmuje. Na forum masz sporo ogłoszeń. Nawet jakbyś sam chciał to robić, to i tak musisz wydać kasę. Co do strony. Masz niewielki serwis. Jeżeli nie rozumiesz tylu podstawowych kwestii, to myślę że łatwiej byłoby ci ogarnąć wordpressa. Na optymalizację strony składa się pierdylion czynników, począwszy od samej konfiguracji serwera, przez kod strony po sensowne rozmieszczenie kontentu, używanie odpowiednich znaczników itp... Masz dwie opcje. Pierwsza to zapłacenie firmie od SEO, która zrobi to za ciebie, wtedy będziesz miał więcej czasu na pracę nad modelami. Druga to edukacja, zajmie ci to dużo czasu, ale jest do ogarnięcia jeżeli będziesz wytrwały, bo to nie jest czarna magia.
 12. To może najprostszym rozwiązaniem będzie nowa struktura url, potem ustaw sobie przekierowanie 301 na nowe adresy.
 13. Może w twoim wypadku zainwestuj w adwords. Jak chcesz tylko frazę pdf model, to stawka będzie śmiesznie niska. Po za tym u ciebie z backlinkami jest wyjątkowo słabiutko. Zajmij się budowaniem dobrego profilu, to będziesz widoczny w wyszukiwarce. Teraz tak na szybko to widzę 5 domen z czymś takim nie wyjdziesz wysoko w wynikach bez dobrej optymalizacji strony.
 14. Kiedyś H1 był wykorzystywany przez wyszukiwarkę przy generowaniu wyników i opisów. Dopełniał rolę meta description i dawał informację o czym jest strona. Dokładnie tak to zrozumiałem.
 15. Odpowiedź brzmi nie. Ale i tak dobrą praktyką jest nie duplikowanie znacznika H1, aczkolwiek powód dla którego nie należy duplikować H1 już odszedł do lamusa.