Jump to content

life_is_pain

Forumowicze
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by life_is_pain

 1. Minęło tyle lat a ja mam ten sam problem, piszę bloga a tu jest zindeksowane 5 pozycji z 25. Brak indeksacji nowo dodanych treści od ponad pół roku. Wszystko znajduje się na platformie blogger...
 2. Po wpisaniu site:aders-strony mam Około 3 170 wyników, lecz witryny pod danym słowem kluczowym dalej brak, może to jakiś filtr? W narzędziach dla webmasterów nie mam żadnej informacji, jak jeszcze mogę to sprawdzić?
 3. Wstawiłem linki do strony ze swojego bloga i strony, więc czekam na rezultaty.
 4. Po wpisaniu komendy site: jest widoczne 214 linków, w google xml site map mam zaindeksowane 571 na 931 linków. Wiec pozostaje chyba tylko czekać?
 5. Problem w tym że ja czekam już parę tygodni, przeszukałem ostatnio wszystkie wyniki wyszukiwania i niestety strony nie ma.
 6. Witam chciałbym wypozycjonować stronę na dane słowo kluczowe, które jest zawarte w adresie i tytule strony, i dwukrotnie powtórzone na stronie głównej. Problem polega na tym że pod danym słowem kluczowym nie pojawia się strona w wynikach wyszukiwania google, czym to może być spowodowane ? Hasło ma 1 600 000 wyników i moja strona nie zaklasyfikowała się w żadnych wynikach. Za to na tej samej zasadzie mam wypozycjonowaną inną stronę na pozycji 2 na 1 200 000 wyników. Nie rozumiem dla czego ta metoda nie działa dla strony podanej w pierwszym przykładzie, mógł by mi to ktoś wytłumaczyć ? Co najlepsze konkurencja ma sam w samym adresie zawarte słowo kluczowe i zajmuje pozycję jeden, rozumiem że liczy się wiek witryny, ale dla czego ja nie mam szansy wypozycjonowania strony pod kontem słowa kluczowego ?
 7. Mam dwie domeny na jednym hostingu i chciałbym jedną z nich wyłączyć z indeksacji, jedna z domen przekierowuje na drugą, lecz ta druga dalej jest indeksowana przez google a takiego stanu rzeczy ja nie chce.
 8. Jak długi trwa pozycjonowanie w serpach domeny na daną frazę?
 9. Kiedyś pisanie poprawnie nie wymagało zbyt dużego wysiłku "unysłowego" . Chcę wypozycjonować zawartość na popularne frazy odnoszące się do treści, które mają dużą popularność w google trends. Proszę pisać konkrety i na temat a nie chwalić się ukończeniem podstawówki. Wszystko jest ładnie napisane, więc proszę nie czepiać się drobnostek.
 10. Dziękuje za podjęcie się wyzwania w zrozumieniu mego posta, tak dokładnie o to mi chodzi. Ująłeś to lepiej niż ja sam
 11. Frazy pod artykułem pozycjonujące na dane zapytania wykorzystywane w wyszukiwarce, czy warto zrobić coś takiego?
 12. Czy domeny typu blogspot.com są przyjazne wyszukiwarkom google.pl ponieważ przenoszę treść ze strony na bloga i jak narazie od 4 dni nie została zaideksowana. Czy problem z wyszukiwaniem może być przez domenę blogspot.com?
 13. @ SpamEinstein! trochę obraziła mnie twoja wypowiedz umiem pisać jak zindeksować artykuły?
 14. Witam wynająłem do napisania na stronę paru artykułów copywriter-a ale sam też piszę artykuły, i tak się zastanawiam jak on to robi że po skopiowaniu paru pierwszych słów artykułów do google jego artykuł naprowadza linkiem na moją stronę. a z moimi artykułami tak nie jest link do mojej strony nie pojawia się w wyszukiwarce.
 15. http://www.paranoja-panstwa-polskiego.pl/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy