Jump to content

pmmoskwa

Forumowicze
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by pmmoskwa

 1. Proszę o oferty na napisanie artykułu dotyczącego rozwoju kompetencji miękkich (produktywność, negocjacje, itp) o objętości 1500 słów, w języku angielskim. Należy opracować własnymi słowami gotowy, dostarczony przeze mnie tekst o podobnej objętości. Oferty z oczekiwanym wynagrodzeniem i przewidywanym czasem potrzebnym na wykonanie proszę przesyłać na email: klataadrian53@gmail.com

 2. Czy to, że Google Analytics w przeciwieństwie do Webmaster Tools, błędnie identyfikuje ruch organiczny jako bezpośredni, jest winą po mojej stronie i jest jakiś na to sposób w konfiguracji Analytics? A może to problem samego narzędzia? Mnie to bardzo nie przeszkadza, bo w Search Console widać wszystko ładnie, ale problem mogę mieć, gdy chciałbym pochwalić się jakiejś sieci reklamowej ruchem z wyszukiwarki, a będzie wyglądało to w Analytics mizernie. 

 3. 14 godzin temu, jankos napisał:

  Jaka tematyka tej Twojej www?

   

  zdrowie, fitness, psychologia - w wersji anglojęzycznej . To tematyka mojej strony. 

   

  7 godzin temu, PanCaroWeb napisał:

  A skąd wiesz, że wszystkim wyświetla się puste miejsce w in-article?

   

  Nigdy nie da określić jaki rodzaj reklamy będzie miał najwyższy CTR... bez testów ani rusz. 

   

  Często wdrażam i optymalizuje reklamy. Czasem po testach sam łapie się za głowię ;) Ale to są plusy bo mega dochód wzrasta (liczone w setkach-tysiącach).

   

  nie jestem tego pewien, przesłanki (kliknięcia w reklamy in-article, oraz zgadzająca się "mniej więcej" liczba wyświetleń jednostek) wskazują, że raczej wszystkim się wyświetlają. 

   

 4. mam na stronie reklamy "display+text" (3jednostki) oraz in-article (2 jednostki). Ludzie najczęściej klikają w te in-article, ale na 1000 wyświetleń strony (na stronie 5 jednostek), to nie są rezultaty, którymi można się chwalić. Gdy wchodzę na swoją stronę, najczęściej w miejscu in-article wyświetlają się puste miejsca i zastanawiam się, czy to nie jest przyczyną - brak tego typu dopasowanych reklam. W przeciwieństwie do tych "display+text", które wyświetlają się zawsze, co do jednej. Czy to oznacza, że powinienem usunąć te "in-article"?

 5. Hej dziękuję Wam wszystkim za podpowiedzi :) Zostałem jednak przy całym artykule, publikowanym bez żadnego dzielenia. Miałbym jeszcze jedno pytanie: jeśli zrobię artykuł na załóżmy 700 słów a pod nim dodam drugą część, coś w stylu "People also ask" , "Q&A Section" "i wypiszę kilkanaście zwrotów/pytań jakie ludzie zadają w związku z tym tematem, ale jeszcze bez odpowiedzi, to googlowi nic nie będzie do tego? 

 6. jeśli chodzi o przyzwyczajenia, to ogólnie zaleca się, by tworzyć takie strony, które będą wymuszały od użytkowników jak najmniej kliknięć, przeklikania (niestety nie znalazłem żadnych badań na temat takich zachowań), itp, co stoi w zupełnej sprzeczności z ideą rozbijania artykułów na kilka podstron. Strony, którymi się inspiruję, mają cały art na jednej stronie. Starałem się wyszukać jakieś anglojęzyczne serwisy, ale znalazłem może jeden. Możesz podać jakieś znane Ci przykłady? W Polsce takie tipy interia mają czasami po 5 a nawet i 10 podstron z 2-3 zdaniami na jednej podstronie i chyba dobrze na tym wychodzą. 

 7. Na początek sam odpowiem sobie na postawione przez siebie pytanie. Dla mnie lepsze okazały się artykuły dzielone na 3 podstrony. Ale od początku...

   

  mam stronę z anglojęzycznymi artykułami poradnikowymi (10-15 sposobów na...itp) objętości około 1000 słów każdy. Zależy mi najbardziej na ruchu z wyszukiwań w Google. Na początku testowałem rozbijanie wpisów na 3 podstrony z 1-2 bannerami Adsense i miałem lepsze efekty niż obecnie, po powrocie do publikowania w całości na jednej stronie (3-4 banery). Zrobiłem tak bo mam inne wątpliwości. Pierwsza: O ile w Polsce rozbijanie artykułów nawet na 15 podstron to normalka takie przeklikiwanie, to chyba na świecie (zwłaszcza USA czy UK) chyba nie, bardziej przyzwyczajeni do scrollowania, prawda? Czy użytkownicy na dłuższą metę się nie zrażą? Druga: czy tak podzielony artykuł będzie miał negatywny wpływ na pozycje w wynikach wyszukiwań? Ktoś może podzielić się wnioskami z własnego doświadczenia? 

 8. Szanowny Użytkowniku Forum,

  Sprzedam domeny utrzymywane w serwisie nazwa.pl :

  - marketerpro.pl - idealna pod portal z informacjami dotyczącymi marketingu lub dla freelancera-marketera, - ważna do 01.08.2015

  - copymaker.pl - świetna dla firmy lub freelancera w dziedzinie pisania tekstów/copywritingu, - ważna do 29.10.2015

  Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną przez PW.

  Pozdrawiam,

  Przemek

 9. Chciałbym zlecić tłumaczenia z języka angielskiego na język polski transkrypcję szkoleń. Przetłumaczone teksty muszą mieć dobrą jakość (ale nie wymagam wybitnego tłumaczenia), po to, abym mógł później je zredagować we własnym zakresie.


  W tekstach nie ma specjalistycznych fraz ani jakichkolwiek branżowych wyrażeń. Są one napisane stylem konwersacyjnym, najprościej jak się da.


  Przetłumaczone teksty muszą mieć zachowany format zgodny z formatem wersji anglojęzycznej: wszystkie odstępy, akapity, oznaczenia przerw, wytłuszczenia.


  Chcę poznać Twoją wycenę za około 10 000 znaków bez spacji. Reszta będzie podobna. Mam na myśli pozostałe ponad 500 tekstów.


  Określ cenę za zlecenie 1 sztuki/5sztuk/20sztuk i wyślij ofertę na adres email.


  Pozdrawiam


  Przemysław Mosakowski


  przemyslawmosakowski86@gmail.com


 10. Szukasz świetnie napisanych tekstów, które wypromują Twój produkt, firmę lub usługę?

  Słabe treści wpływają niekorzystnie na rozwój biznesu. Niewielki ruch na stronie, kiepsko budowany PR, niska konwersja, niewielka sprzedaż – to potrafi zniszczyć każdą firmę.

  Skorzystaj z moich usług pisarskich i zlikwiduj powyższe problemy. Spraw sobie niemal natychmiast profesjonalnie opracowane teksty, dzięki którym:

  • pozyskasz więcej kontaktów e-mail (landing pages)
  • sprzedasz więcej usług i produktów (sales pages)
  • zamienisz osoby czytającą newslettery w klientów (e-mail marketing)
  • wzmocnisz wizerunek w prasie i Internecie (public relations)
  • powiększysz widownię własnego bloga (blog posts)
  • uatrakcyjnisz content z infografikami, prezentacjami i video postami

  (nie zajmuję się seocopywritingiem i tekstami synonimizowanymi)

  Od wielu lat interesuję się marketingiem. Wiem jak przekonywać słowem, potrafię korzystać z różnych stylów pisarskich, projektować chwytliwe slogany, nagłówki i tworzyć teksty sprzedażowe.

  Z moimi tekstami spełnisz swoje cele.

  Napisz do mnie lub zadzwoń i zapytaj o skuteczne teksty.

  (+48) 531 021 070 (nie odbieram? telefon wyłączony? - jestem zajęty)

  przemyslaw@przemyslawmosakowski.pl

  Przemysław Mosakowski

  Przemek Mosakowski Trainings

  05-155 Leoncin

  5311608692

 11. Tylko teraz! Marketingowe strony, które zarobią dla Ciebie mnóstwo pieniędzy.

  Pewnie chciałbyś mieć stronę internetową, posiadającą bardzo wysoki poziom konwersji, prawda?

  Bycie właścicielem serwisu www, który nie sprzedaje, jest frustrujące. Masz ciekawą i unikalną ofertę, duży ruch na stronie, a mimo to, zamówień jest jak na lekarstwo. To naprawdę irytujące.

  Utrzymując ten stan rzeczy, zwiększasz prawdopodobieństwo, że Twój biznes szybko się skończy. Zafundujesz sobie ogromną dawkę stresu, bo zabraknie Ci płynności finansowej, niezbędnej do utrzymania firmy i siebie i własnej rodziny.

  Taki scenariusz stał się faktem dla setek firm, które musiały zamknąć swoją działalność. Ale Twoja nie tylko się utrzyma, ale dynamicznie wzrośnie!

  Rozwiązaniem jest moja oferta usług marketingowych, powodujących radykalny wzrost konwersji, które przełożą się na wysokie dochody.

  Zaprojektuję dla Ciebie:

  • wysoko konwertujące strony, typu „landing pages”
  • dużo sprzedające strony sprzedażowe
  • szybko rejestrujące strony na webinary
  • łatwo uczące strony z kursami online
  • skutecznie chronione portale członkowskie
  • mądrze tworzone lejki sprzedażowe
  • dynamicznie gromadzące publiczność blogi
  • estetycznie wyglądające strony responsywne
  • silnie perswazyjne teksty internetowe

  I dodatkowo:

  • strony z podziękowaniami
  • strony „o mnie”
  • powitalne strony
  • strony typu „wkrótce uruchamiamy”
  • oraz newslettery

  Pozbądź się stron, które ściągają Twój biznes w dół, jeśli nie podejmiesz działań natychmiast. Zamień je w prawdziwie konwertujące maszyny.

  Wyobraź sobie, jak bardzo zwiększy się dochód Twojego biznesu, jeśli zdecydujesz się już teraz na moje rozwiązania marketingowe. To pozwoli Ci szybciej się rozwinąć i spełnić więcej prywatnych oraz zawodowych celów.

  Zgłoś się do mnie i zapytaj o szczegóły

  telefon: (+48) 531 021 070

  e-mail: biuro.mosakowski@.pl

  Przemysław Mosakowski

  Przemek Mosakowski Trainings

  05-155 Nowe Gniewniewice 15

  5311608692

 12. Neuronaukowcy postanowili przebadać mózgi ochotników, metodą obrazowania rezonansem magnetycznym. Na ekranach wyświetlano im zdjęcia zawierające układ graficzny Złotej Proporcji i zdjęcia o innym układzie graficznym. Gdy naukowcy prezentowali zdjęcia ze Złotą Proporcją, u ochotników aktywowały się obszary mózgu odpowiedzialne za zmysł estetyki, piękna oraz za emocje wpływające na podejmowanie szybkich decyzji.

  Ciekawostka ode mnie: Portal Twitter zbudowany jest w oparciu o Złotą Proporcję

  Jeśli chcesz w swojej pracy wykorzystywać strategie, które znajdują potwierdzenie działania w badaniach naukowych, Lista 100 Strategii Marketingowych (którą udostępniłem już 3 agencjom reklamowym) jest dla Ciebie.

  Strategie odnoszą się do różnych dziedzin marketingu, dlatego możesz wykorzystać je w copywritingu, projektowaniu stron, sprzedaży, kreowaniu wizerunku, sprzedaży bezpośredniej, obsłudze klienta. Od 3 lat uczestniczę w prestiżowych szkoleniach, konferencjach, analizuję kampanie największych marek świata (najlepsze są firmy marketingu bezpośredniego), obserwuję światowej sławy specjalistów od neuromarketingu. Lista 100 jest esencją tej pracy, pozwalając zaoszczędzić Ci masę czasu, który możesz poświęcić na docelowe działania lub na odpoczynek :)

  Kup:

  Od kogo: Przemysław Mosakowski, właściciel Unitive Coaching

  Co: Lista 100 Strategii Neuromarketingowych w spersonalizowanym pdfie.

  Za ile: trzysta dziewięćdziesiąt zł

  Jak: Dokonaj płatności na rachunek:

  • mBank: 85 1140 2004 0000 3302 7470 3462
  • Unitive Coaching
  • Nowe Gniewniewice 15
  • 05-155 Leoncin

  W TYTULE PRZELEWU: adres e-mail na który ma zostać wysłany dokument.

  Jeśli adres nie zostanie podany, kwota zostanie zwrócona w ciągu 48 godzin.

  Dokument wysyłam w ciągu 48 godzin od momentu zaksięgowania kwoty.

  Przemysław Mosakowski

  Unitive Coaching

  mobile: 531 021 070

  mail: biuro@unitivecoaching.pl

 13. Po 3 miesiącach istnienia domeny, udało mi się na konkurencyjną frazę, np. "business coaching" dotrzeć do Top 10. Część innych fraz również już wskoczyła do top 20. Przedwczoraj postanowiłem zmienić, tak dla przetestowania, pozycję "autorship" z mojego oficjalnego profilu google+ na stronę firmową w google+, tak ,aby w wynikach wyszukiwania nie pojawiał się mój profil a profil strony. Po kliku godzinach nastąpił spadek w pozycjach, do z top 10 do top 20 , a z top 20 do 30-50. Pojęcia nie miałem, że taka modyfikacja wpłynie na pozycję. Wróciłem już do poprzednich ustawień. Czy napewno ta zmiana spowodowała spadki?

 14. Właśnie wszedł do swojego biura. Wyjechał z domu wcześniej, bo wiedział, jakie przeszkody spotka na drodze. Dotarł przed 8 i zanim jeszcze przyjdzie pierwszy klient na spotkanie, zdąży przejrzeć maile. -Zerknę jeszcze na moją nową stronę - pomyślał. Otworzył okno, wpuszczając do pomieszczenia odrobinę rześkiego powietrza. W oddali narastający szum miasta - przejeżdżających obok samochodów i przechodzących ludzi. Otwierając stronę, pociągnął łyk kawy. Uruchomiła mu się estetycznie zaprojektowana witryna, pełna zdjęć kierujących wzrok na dobrze napisane teksty, opowiadające inspirujące historie. - no tak, w końcu mówili coś o storytellingu, modelach nlp i hipnotycznych wzorcach - powiedział do siebie podekscytowany i przypomniał sobie znajomego, który zachęcił go do skorzystania z ich usług, mówiąc - to oni opracowali model ponad 60 strategii tworzenia stron, analizując dziesiątki badań neuromarketingowych. Po spotkaniach czeka mnie jeszcze kilka godzin odpowiadania na maile i telefony klientów - wyszedł.

  Kto wie, może to opowieść właśnie o Twoim kliencie? Jeśli chcesz, aby ten scenariusz mógł być prawdziwy, skorzystaj z naszej oferty. Usługi copywritingu i neuromarketingu dla agencji reklamowych i seo.

  Unitive Coaching

  Przemysław Mosakowski

  Nowe Gniewniewice 15

  05-155 Leoncin

  biuro@unitivecoaching.pl

  mobile: +48 531 021 070

  unitivecoaching.pl

  NIP: 5311608692

 15. Jestem Przemysław Mosakowski i trafiłem do Was z rankingu alexa dla polskich stron. W wolnych chwilach gram w piłkę nożną, czytam książki (zaraz zabieram się za Grę Endera), i buduję własny dom. Interesuję się również neuromarketingiem. Zawodowo prowadzę firmę Unitive Coaching, czyli szkolenia, coaching i takie tam. Pojawiłem się tutaj, bo wdrożyłem usługę personal branding, gdzie prowadzone są również działania seo. Zamierzam czerpać od Was wiedzę i dzielić się swoją :)

 16. Cześć,

  Nie modyfikowałem nic na swojej stronie, nie ingerowałem w pliki na ftp i w instalatorze wordpress, a pojawił się błąd przy próbie logowania, tzn. pojawia się komunikat informujący o tym, że strona zawiera pętle przekierowań. W wp-options mam identyczne pola "url" i "home". Czy to normalne, że mam dwa pliki .htacces? Jeden to .htacces a drugi to .htacces.orig , i tylko z nimi dwoma strona funkcjonuje. Przy usunięciu jednego z nich strona nie chodzi. Czy w tym tkwi problem?

  .htacces.orig

  # BEGIN WordPress

  <IfModule mod_rewrite.c>

  RewriteEngine On

  RewriteBase /autoinstalator/wordpress/

  RewriteRule ^index\.php$ - [L]

  RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f

  RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d

  RewriteRule . /index.php [L]

  </IfModule>

  # END WordPress

  .htacces

  # BEGIN WordPress

  <IfModule mod_rewrite.c>

  RewriteEngine On

  RewriteBase /

  RewriteRule ^index\.php$ - [L]

  RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f

  RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d

  RewriteRule . /index.php [L]

  </IfModule>

  # END WordPress

  Jak ma prawidłowo brzmieć ten plik? czy może coś jeszcze ma wpływ?

 17. Dzięki za odpowiedzi, to wszystko uczy, aby uważnie wykonywać ruchy plikami :) mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. Dobre efekty mojego bloga (1-2 frazy w top 10, 2-3 frazy w top 10-20) uzyskałem poprawieniem "tittle", "meta descriptions" głównej strony, kategorii, wpisów, pisaniem artykułów wg wskazówek wtyczki yoast, wrzucaniem w wartościowe katalogi. Mimo to, w kilku innych frazach nie mam takich efektów. niektóre wogóle nie pojawiają się nawet na dalekich miejscach.

 18. Ostatnio dla kilku fraz miałem niezłe efekty w wyszukiwarce. Miałem jednak problemy ze swoim blogiem i postanowiłem usunąć plik .htacces z serwera, aby za chwilę go przywrócić. Po tym moje wyniki w google spadły we wszystkich słowach. Czy te usunięcie/przywrócenie wywołało takie skutki, czy coś innego?

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy