Jump to content

Cosmoweb

Forumowicze
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Wrzucić możesz wszystko, ale jak zarobisz do wypłaty, google Cie po prosi o udowodnienie praw autorskich do tych filmików. I jak to później zrobisz? To, że reklamy pojawiają się w różnych kompilacjach i innych rzeczach, nie oznacza, że autor wrzuconego filmiku jest partnerem YT i zarabia na reklamach.
 2. Google sam dobiera sobie opis, który chce wyświetlać w wynikach. Opis strony masz zbyt spamowy, więc pewnie go nie przyjmuje.
 3. Przecież link z zaplecza i tak Ci nic nie da, więc może być nawet po chińsku. Zamiast w zaplecza to inwestuj swój czas i pieniądze w social media.
 4. Najlepiej zarabia się na plebsie. Jak chcesz zarobić konkretne pieniądze to tylko i wyłącznie komercja. Czyli kolorowo i plastikowo. Z 5 lat doświadczenia w zarabianiu Ci wystraczy by wiedzieć jak wyciągnąć miesięcznie 100 tyś. Wartościowe rzeczy to nisza małoopłacalna, ale na pocątek by nabrać doświadczenia może być. W pierwszym przypadku trzeba zainwestować - nie masz doświadczenie nie bierz się za to. W drugim przypadku trzeba się napracować - nie masz czasu lub chęci niebierz się za to. Oczywiście trzeba mieć pomysł, ale o to nie trudno jak ma się łeb na karku...
 5. A co to za różnica jak i tak w profilach wyświetlają się jakie strony dostały plus jedynki.
 6. Na chłopski rozum 100 share będzie lepsze niż gołe plusy. Jednakże plus jedynek możesz więcej zdobyć niż udostępnień.
 7. pl to domena krajowa, więc dla tego typu strony odpowiednia byłaby globalna lub europejska.
 8. Jak masz odwiedziny zza wielkiej wody to ja bym polecał PPA. Jeżeli te 10K to dzienny wynik, to jak ruszysz głową to 100$ dziennie z PPA spokojnie wyciągniesz.
 9. Tu masz trochę informacji http://majsterkowo.pl/naprawiamy-monitor-lcd-czyli-jak-nie-dac-sie-zlapac-na-planned-obsolescence/
 10. To dotyczy tylko osób z profilami G+. Adres WP nie ma konta G+ więc się nie da. Uderz na gorum google, może jakiś pracownik Ci pomorze, albo po prostu się zweryfikuj jeszcze raz.
 11. Ja bym zaczął od portali społecznościowych i zleceniu aktywności na profilach (patrz sygne).
 12. Jak samo Google twierdzi - wyświetlają to co jest dla nich trafniejsze. Też miałem takie przypadki i we wszystkich pomógł czas. Google robi jakby focha, że było tak świetnie, a Ty to zmieniłeś. Ale później wraca do normy.
 13. Jeżeli w tym samym dniu zamieszczone artykuły to drobiazg może przesądzić o pozycji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy