Jump to content

grubybarti666

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Nie polecam leasweb.com drogo i niedobrze. Nie mają swoich name serwerów trzeba robić tricki które nie działają. Kontakt z supportem żaden.
 2. Napisałem o łączeniu konta np. z pintrestu z moją domeną czy tak samo łączy się facebooka ? Bo pomimo tego, że strona na dużo polubień to np. na Seooptimerze pisze ze nie ma żadnego.
 3. Dużo się mówi o social mediach i pozycjonowaniu a ja mam dosyć proste pytanie jak połączyć facebooka i własną domenę. Czy robi się to tak jak na. Pintrescie, Googlu itp czy wklejenie linka na stronie w facebooku to wszystko ? Pytam dla tego. że często widzę na wskaźnikach, że nikt nie pisze w mediach o mojej stronie a wiem ze jest inaczej.
 4. Dodałem stronę zarówno przez ten link jak i przez Google Webmaster Tools. https://www. google.com/webmasters/tools/?hl=pl Powoli pozycjonować oznacza, że zindeksowało mi już 20 linków. https://pl.majestic.com/reports/site-explorer?folder=&IndexDataSource=F&q=e-przelicznik.pl
 5. Stworzyłem stronę opartą o ałtorski cms. Około 2 miesięcy temu dodałem ją za pomocą google webmaster tool do przeglądarki ( przesłałem plik przez ftp google potwierdził dodanie ) Pomimo tego że powoli zaczynam ją pozycjonować itd. Kiedy wpiszę adres strony w wyszukiwarce nic mi nie wyskakuje ? Czy ktoś wie dla czego ? Strona www.e-przelicznik.pl ?
 6. Stworzyłem subdomene sklep.sztuczki.eu i teraz mam pytanie czy mam pozycjonować sklep na tą właśnie nazwę subdomeny czy na nazwę domeny jaką jest sztuczki.eu ? Wykupiłem też sztuczki.com.pl i teraz mam pytanie czy jeżeli ją przekieruje na sztuczki.eu ( i odpowiednio zrobię to samo z sklep.sztuczki.com.pl ) to czy jeśli będę pozycjonował sztuczki.com.pl to czy będzie się to odwoływało do zawartości strony sztuczki.eu i odpowiednio sklepu ?
 7. Żeby rozjaśnić napiszę co jest aktualnie. Jeden wordpres na sztuczki.eu a potem drugi wordpress na sztuczki.eu/sklep Ten sklep mam zmienić na sztuczki.sklep.eu tak ?
 8. Tworzę stronę xxx.pl gdzie będą informacje odnośnie różnych warsztatów - lalkarskie ekologiczne itp itd. Będzie też możliwość zakupienia ekologicznych zabawek poprzez sklep internetowy jak lepiej pod kątem pozycjonowania oczywiście umieścić ten sklep ? zrobić subdomenę czy też utworzyć to w podkatalogu ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy