Jump to content

krzys20

Forumowicze
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dopalenia.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Już naprawione w nowej aktualizacji poprawiono weryfikację kodu pocztowego dla modułu Paczkomatów - błędnie wpisany kod pocztowy przez klienta powodował blokowanie bazy danych
 2. U mnie też występuje taka sutuacja że co pewien czas jakieś zamówienie blokuje panel administracyjny ale po 5 minutach się odblokuje, ja szykuje takie zamówienie z meila. szukam zależności w tym, spisuje numery zamówień i daty po pewnym czasie zrobię sobie zestawienie i może znajdę zależność hostingodawca pisał mi że w tych zamówieniach system próbuje połączyć się z serwerem inpost i na tym się zawiesza
 3. Tylko po co dokupować jak większość to ma jak niema to przez sprawdzone rozwiązania można połączyć np. W2S połączymy większość sklepów z subiektem a baselinkierem z allegro i są to rozwiązania sprawdzone. Gdzie każdy z właścicieli dba żeby wszystko zawsze działało.
 4. Support czyli pan Jacek działa nieźle to fakt.
 5. Tutaj padła propozycja Shopgolda nowego skryptu pisanego przez właściciela oscgolda.
 6. Ja mam 2000 produktów na http://www.shopgold.pl i działa bezproblemu niewiem jak będzie więcej bo mam go odniedawna napewno na + większość niezbędnych integracji jest wbudowana.
 7. Ja ci polęcę http://www.shopgold.pl następca oscgold.
 8. Teraz oscgold zmienia się w http://www.shopgold.pl ciekawa alternatywa za niewielkie pieniądze i chyba ma wszystko co jest potrzebne w dzisiejszych czasach.
 9. Ja ci polece program http://www.baselinker.com niezłe cudo do tego filtry w programie pocztowym i do przodu.
 10. Oscomerca rozumiem a co sądzisz o modyfikowanych jak OSCgold bo ja używam i wydaje mi się że ma wszystko co w dzisjszych czasach jest potrzebne i ma atrakcyjną cenę do możliwości.
 11. Po prostu zastanawiam się czy google po pewnym czasie sam uzna że te strony nie wrócą czy powinno mu się dać jakieś info.
 12. Trochę tego pytania nie rozumiem ja po prostu usuwałem np kategorie o nazwie INNE i zamiast jej tworzywem trzy np kategria1, kategoria2, kategoria3 w kategorii INNE miałem 100 produktów i je przenosiłem do tych trzech nowo utworzonych.
 13. Ostatnio robię porządek w swoim sklepie usuwam kategorie i dodaje nowe i teraz w GWT dostałem info że ``wykryto znaczący wzrost liczby adresów, które zwracają 404`` oczywiście wszystkie te strony które zgłaszają ten błąd to są kategorie które wykasowałem. I teraz nie wiem czy zgłaszać te strony do usunięcia czy czekać, bo te strony już nigdy nie wrócą i zawsze będą zwracać 404. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy