matoo

Forumowicze
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

766 profile views
 1. matoo

  Pytanie do wydawców chwilówek

  Aff44 poszedł po bandzie. Wszystko miałem pod ich kody. Wywaliłem i w Bankierze zarobiłem w miesiąc więcej niż u nich przez pół roku. Żenada.
 2. matoo

  Pytanie do wydawców chwilówek

  1 lead = ok. 1,30 USD, więc możesz sobie policzyć
 3. matoo

  linki widmo

  Heh. Okazało się, że mam 2 konta w serwisie i przeglądarka zalogowała mnie do tego starego automatycznie, na którym nigdy nie było linków. Przepraszam. Nie było tematu
 4. matoo

  linki widmo

  U mnie właśnie przydarzyła się podobna sytuacja. Linki wyparowały z dnia na dzień, a punkty były ważne jeszcze 10 dni. Klikam wszystko, co się da w panelu, ale nigdzie ich nie znajduję. O co chodzi?
 5. matoo

  Pytanie do wydawców chwilówek

  Dołączam do podziękowań
 6. matoo

  Pytanie do wydawców chwilówek

  To mnie chyba orżnęli zdrowo na kasę
 7. matoo

  Pytanie do wydawców chwilówek

  A flaszkę na święta od nich nie dostałeś?
 8. matoo

  Pytanie do wydawców chwilówek

  Payday ma siedzibę na Cyprze
 9. matoo

  Pytanie do wydawców chwilówek

  Dokładnie. Tak jak się wystawia fakturę guglowi za adsensa. Możesz se ją wrzucić w kosz
 10. Powiem jak było u mnie. Kiedy wczytywałem plik txt utworzony przez Zennopostera, RWD tego nie czytał - pojawiał się błąd. Tworzyłem nowy plik txt ręcznie na pulpicie i w niego wklejałem tekst z pliku Zennopostera. Wtedy przechodziło. Wg mnie jest to kwestia jakiegoś formatowania pliku.
 11. To czemu mnie czyta taką nazwę? Nowy dokument tekstowy (3)
 12. Takie kwiatki hoduje świat, w którym rządzi pieniądz... Skoro można "sprzedać dług", to za chwilę może pojawią się ogłoszenia: "sprzedam problem".
 13. Dobra, wyjaśniło się. Wordpress, którego chciałem użyć do linkowania TS nie był świeży. Miał chyba inny układ kokpitu. Przepraszam za zamotkę. Może komuś przyda się informacja, że przechodzone blogi z wordpress.com mogą się nie nadawać do linkowania.
 14. Przecież mówię, że TS się loguje do kokpitu! Tylko zmiast umieszczać wpis zamyka wszystko i kończy pracę. Tu jest zrzut z zalogowania do kokpitu: http://prntscr.com/98rwhn
 15. win8.1 chrome najnowsza - jak zapuszczam TS pojawia sie okno logowania, wpisuje się login/hasło i wchodzi do kokpitu. Po czym następuje zamknięcie chrome, a TS podaje komunikat: http://prntscr.com/98rrs3