Jump to content

rebel

Forumowicze
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

627 profile views
 1. Szuka osób, które są tam zarejestrowane celem "współpracy" korzystnej dla obu stron (tańsze zakupy grupowe). Szczegóły ustalane indywidualnie. Kontakt na pw.
 2. Posiadam bardzo dużo artykułów na różne tematy (najwięcej chyba finansowych/kredytowych) - również z synonimami. Od dawna nie działam na pl rynku, wydałem kiedyś na te artykuły sporo $ (ponad 5k), większa część nigdy nie była użyta nigdzie nawet. Chętnie odsprzedam komuś jako całość kto działa na pl rynku, potrzebuje teksty na strony, zaplecze itd. Szczegóły tylko indywidualnie i proszę o kontakt tylko poważne osoby, firmy. Nie sprzedaję po parę tekstów, wybrane tematyki bo nie chce mi się bawić w takie coś (tylko całość). Teksty leżą a pewnie u kogoś zaczną zarabiać. Proszę o k
 3. Ponieważ wycofuję się z pozycjonowania, z Polskiego rynku więc chętnie odsprzedam w dobrej cenie oprogramowanie SEO, które wielu osobom bardzo może się przydać. Aktualnie drugą młodość na allegro przeżywają różne piramidy więc jeśli ktoś ma zamiar lub już sprzedaje ale chce powiększyć usługę o nowe możliwości to mój pakiet jest jak znalazł. Dobrze skrojona oferta w dobrej cenie może jedną aukcją spłacić całe oprogramowanie, a następnie zarabiać. Co chcę odstąpić: ZennoPoster Standard (5.0.2.0) (oprogramowanie główne - 5 wątków pracujących jednocześnie) Zenblog (główny soft Seby - zakłada np
 4. Ponieważ wycofuję się z pozycjonowania, z Polskiego rynku więc chętnie odsprzedam w dobrej cenie oprogramowanie SEO, które wielu osobom bardzo może się przydać. Aktualnie drugą młodość na allegro przeżywają różne piramidy więc jeśli ktoś ma zamiar lub już sprzedaje ale chce powiększyć usługę o nowe możliwości to mój pakiet jest jak znalazł. Dobrze skrojona oferta w dobrej cenie może jedną aukcją spłacić całe oprogramowanie, a następnie zarabiać. Co chcę odstąpić: ZennoPoster Standard (5.0.2.0) (oprogramowanie główne - 5 wątków pracujących jednocześnie) Zenblog (główny soft Seby - zakłada np
 5. Zostało mi sporo multikodów do katalogów postawionych na wp-katach. Chętnie więc: 1. odsprzedam (sporo taniej niż cena detaliczna!) 2. zamienię na coś (tylko nie na inne kody bo nie są mi potrzebne). Multikody mam z grup: wp-kat.pl/dodawarka netmisja.pl www.tamia.pl/dodawarka Dla osoby zainteresowanej całym pakietem dodatkowy, spory upust (prawie darmo wtedy daję ) Ogłoszenie nieaktualne! (jak widzi to mod to można skasować).
 6. Zostało mi trochę multikodów do katalogów postawionych na wp-katach. Chętnie więc: 1. odsprzedam (sporo taniej niż cena detaliczna!) 2. zamienię na usługę (np. pisanie tekstów, domeny z wysokim PR itp) lub jakąś ciekawą rzecz Napisz co proponujesz, a pewnie się dogadamy. Multikody mam z grup: wp-kat.pl/dodawarka netmisja.pl www.tamia.pl/dodawarka gumisstudio.com/dodawarka/ Dla osoby zainteresowanej całym pakietem dodatkowy, spory upust (prawie darmo daję ) Zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv lub emailowy na adres rebel78 małpa o2 kropka pl.
 7. Zostało mi trochę multikodów do katalogów postawionych na wp-katach. Chętnie więc: 1. odsprzedam (sporo taniej niż cena detaliczna!) 2. zamienię na usługę (np. pisanie tekstów, domeny z wysokim PR itp) lub jakąś ciekawą rzecz Napisz co proponujesz, a pewnie się dogadamy. Multikody mam z grup: wp-kat.pl/dodawarka netmisja.pl www.tamia.pl/dodawarka gumisstudio.com/dodawarka/ Dla osoby zainteresowanej całym pakietem dodatkowy, spory upust (prawie darmo daję ) Zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv lub emailowy na adres rebel78 małpa o2 kropka pl.
 8. Zostało mi trochę multikodów do katalogów postawionych na wp-katach. Chętnie więc: 1. odsprzedam (sporo taniej niż cena detaliczna!) 2. zamienię na coś (np. pisanie tekstów, domeny z wysokim PR itp). Napisz co proponujesz, a pewnie się dogadamy. Multikody mam z grup: wp-kat.pl/dodawarka netmisja.pl www.tamia.pl/dodawarka gumisstudio.com/dodawarka/ Dla osoby zainteresowanej całym pakietem dodatkowy, spory upust (prawie darmo daję ) Zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv lub emailowy na adres rebel78 małpa o2 kropka pl.
 9. Zostało mi trochę multikodów do katalogów postawionych na wp-katach. Chętnie więc: 1. odsprzedam (sporo taniej niż cena detaliczna!) 2. zamienię na coś (np. pisanie tekstów, domeny z wysokim PR itp). Napisz co proponujesz, a może się dogadamy. Multikody mam z grup: wp-kat.pl/dodawarka netmisja.pl www.tamia.pl/dodawarka gumisstudio.com/dodawarka/ Dla osoby zainteresowanej całym pakietem dodatkowy, spory upust! Zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv lub emailowy na adres rebel78 malpa o2 kropka pl.
 10. Zostało mi trochę multikodów do katalogów postawionych na wp-katach. Chętnie więc: 1. odsprzedam (sporo taniej niż cena detaliczna!) 2. zamienię na coś (np. pisanie tekstów, punkty swl, domeny z wysokim PR itp). Napisz co proponujesz, a może się dogadamy. Multikody mam z grup: wp-kat.pl/dodawarka netmisja.pl www.tamia.pl/dodawarka gumisstudio.com/dodawarka/ Dla osoby zainteresowanej całym pakietem dodatkowy, spory upust! Zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv lub emailowy na adres rebel78 malpa o2 kropka pl.
 11. Zostało mi trochę multikodów do katalogów postawionych na wp-katach. Chętnie więc: 1. odsprzedam (sporo taniej niż cena detaliczna!) 2. zamienię na coś (np. pisanie tekstów, punkty swl, domeny z wysokim PR itp). Napisz co proponujesz, a może się dogadamy. Multikody mam z grup: wp-kat.pl/dodawarka netmisja.pl www.tamia.pl/dodawarka gumisstudio.com/dodawarka/ Dla osoby zainteresowanej całym pakietem dodatkowy, spory upust! Zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv lub emailowy na adres rebel78 malpa o2 kropka pl.
 12. rebel

  ZenBLOG

  Kasowanie według mnie to nie jest najlepsza opcja - dużo lepsza by było zrobienie jakiegoś inteligentnego wysyłania mini raportu do was że dany profil ma problem. Wtedy moglibyście poprawić szablon i wkróce problem by może zniknął a usunięcie szablonu tego nie rozwiąże i nie pomoże naprawić problemu.
 13. Też macie problem, że czasem nie wszystkie wyrazy się wyświetlają i czasem ciężko wyczaić o co chodzi gdy widać tylko 2 pierwsze litery a reszta zakryta (fhd rozdziałka bo może to jakaś wskazówka będzie). Bardzo by się przydało hurtowe oznaczanie linek jako złe gdy jest ich więcej oznaczonych albo przynajmniej zmiana funkcji oznacz link jako zły tak aby działało to też dla wszystkich które są zaznaczone.
 14. Zostało mi trochę multikodów do katalogów postawionych na wp-katach. Chętnie więc: 1. odsprzedam (tanio!) 2. zamienię na coś (np. pisanie tekstów, punkty swl itp). Napisz co proponujesz, a może się dogadamy. Multikody mam z grup: wp-kat.pl/dodawarka http://netmisja.pl/dodaj-wpis/ www.tamia.pl/dodawarka gumisstudio.com/dodawarka/ Dla osoby zainteresowanej całym pakietem dodatkowy, bardzo duży upust! Zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv lub emailowy na adres rebel78 malpa o2 kropka pl.
 15. Powinna być opcja hurtowej podmiany pewnych rzeczy w całej grupie gdy już wcześniej zostało wszystko dodane (tytuł i opis + zrobić limit jedna zmiana np na tydzień)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy