Jump to content

nook

Forumowicze
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

159 profile views
 1. z smsem to pomysł jakiś jest p.s. wspominałęm że mam capcha i pytania i odpowiedzi
 2. na razie ustawiłem Strona WWW [bo u mnie problem jest z profilami] że widoczna tylko dla użytkownika admina i moda... czyli defakto spamując mi nic nie osiągają.
 3. Witajcie mam capcha, mam dodatkowe pytania na forum, dalej rejestrują mi się fake konta spamujące linkiem. Może pora zapisywać te strony i zrobić jakiś publiczny pręgierz stron ludzi którzy płacą innym za spamowanie (jak dla mnie na równi z paserami) i niszczenie wieloletniego dobytku właścicieli for dyskusyjnych? Macie jakieś pomysły i rozwiązania ? na razie staram się do każdego takiego serwisu napisać jakie praktyki stosuje "specjalista" seo.
 4. myślę że głównie ci ogarnięci albo ci z filtrami na strony
 5. a będzie widać w już zakupionych będzie tak żeby mozna było zrezygnować? więcej filtrów mi nie potrzeba
 6. fajnie że pracujecie tylko zrozumcie że to jak pisałem że miałem 300 linków i 350 a mam 1300 czy tam więcej za to samo to gdzie tu ma mi się to opłacać? wcześniej to chyba i było to 350 z mniejszej ilości linków w ogóle dokładnie tego nie analizowałem. Jeden adres domenowy mam już na filtrze przez tą ilość linków !!! 5% fajnie że to było rozumiane jako 300 co mam / 20 czyli 15 free linków a nie 1000.
 7. jeszcze chyba nikt nie wspomniał o tym że z perspektywy kupującego coraz więcej jest serwisów typu syf ze sklonowanymi po milion razy artykułami
 8. u mnie to wygląda tak, że przed tymi niekorzystnymi zmianami, miałem ok. 200-300 linków, i 350mc, teraz mam 1400 linków i 350mc.
 9. Mam pytanie czy u Was też była pula linków nie płatnych, to znaczy okazało się że mam 1100 linków sprzedanych i z tego podobno 600 to linki darmowe. Niby w regulminie może być 5% linków bezpłatnych u mnie wyszło ponad 50%? ja sobie wyliczyłem że jakby bylo faktycznie 5% darmowych, to powinienem mieć z 800zł mc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy