Jump to content

Michał Lip

Forumowicze
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://wirtualny-wojownik.pl
 • Skype
  lipmichal

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  World Wide Web
 • Interests
  Płynie we mnie specyficzny rodzaj krwi – gamer’a bądź geek’a komputerowego. Co to oznacza? Uwielbiam być nadzwyczaj aktywny przed PC. Po prostu kocham poruszać się w sieci, wyszukiwać interesujące mnie news’y , testować nowe programy, uczestniczyć w dyskusjach na forum i pomagać rozwiązywać problemy. Do czego zmierzam? Mogę Ci pomóc! I chcę tego z całego serca! Napisz :)
 1. Witam serdecznie, Reprezentuje witrynę internetową http://wirtualny-wojownik.pl Poszukuję stabilnego, kreatywnego copywritera posiadającego doświadczenie w tworzeniu unikalnej treści pod specyficzną tematykę : - nowoczesne technologie - systemy operacyjne (m.in Windows, Android ) - CMS'y (m.in WordPress) - Obszerne poradniki Interesuje mnie wysokiej jakości treść, unikalny styl oraz łatwość przedstawiania osobistych koncepcji. Szukam osoby która wykonuje rzetelnie swoją pracę. Szanuje swój osobisty czas, jak i mój. Nie rzuca słów na wiatr. Posiada swój własny, orginalny styl wypracowany latami. Ma ochotę na współpracę z kimś, kto doceni jego pracę włożoną w zlecony projekt. Naprawdę zależy mi na tym, aby znaleźć odpowiednią osobę i tylko z nią utrzymywać współpracę. Wytyczne -UNIKALNOŚĆ tekstów (automatycznie sprawdzana po dostarczeniu tekstów, oraz w przyszłości!!) -Poprawność stylistyczna i tematyczna (sprawdzana) -interesujący tekst znakomitej jakości. (Jeśli nie czujesz się na siłach, proszę nie marnuj swojego i mojego czasu) -Wymagane przekazanie autorskich praw majątkowych do tekstów na wszystkich polach eksploatacji - Czas na wykonanie zlecenia : Do 5 dni. Wytyczne SEO - Słowo kluczowe musi zostać zawarte w tekście w 1 akapicie - Linkowanie wewnętrzne - Gęstość słowa kluczowego - stosunek 1:1000 zns - Kilka autorskich zdjęć / screenshot'ów ( istotne ) Preferowana stała współpraca dla piszących interesujące teksty. Jakość tekstów weryfikowana po pierwszych 3 tekstach próbnych - wtedy decyzja o przedłużeniu współpracy. Oferuję - Profesjonalne podejście, kontakt 24/7h via e-mail, phone, skype. - Płatności BluePay - natychmiastowe - zaliczki uwzględnione przy dłuższym czasie współpracy. - Możliwość współpracy długoterminowej - Byłem autorem w wielu podobnych projektach, zleceniach, posiadam doświadczenie związane z copywritingiem. - Możliwość wyboru tematu, który najbardziej odpowiada lub dotyczy samego autora. - Elastyczne podejście do przedstawionych zleceń Po proszę o wycenę pojedyńczego autorskiego artykułu. Jak tylko otrzymam odpowiedź, zdecyduję, czy chcę podjąć współpracę. Po proszę o przykłady wykonanych wcześniej artykułów. Kontakt lipmichal maupa gmail.com 5368899 skype: lipmichal
 2. Michał Lip

  Witam

  Witam serdecznie, jak widać doskonale na forum, kobiety cieszą się sporym zainteresowaniem wśród branży pozycjonowania.
 3. Witam serdecznie, pamiętaj, iż wyszukiwarka stale zmienia swój algorytm, więc wszelkiego typu książki z 1990-2005 roku są już w wielu kwestiach nieaktualne. Polecam czerpać widzę z personalnego bloga Pana Matt Cutts'a
 4. Hey ! Życzę wytrwałości oraz cierpliwości.
 5. Zróżnicowany profil linków + linki (podobno bez anchorów, sam adres - tak słyszałem / tak czytałem - nie potwierdzam, lecz sprawdzam)
 6. Praktyka czyni mistrza poparta odpowiednią teorią. Doba ma 24 godziny. 5 godzin wystarczy Ci na sen. Pozostaje 19 godzin, proponuję systematyczne 10 godzin poświęcać teorii a 9 praktyce. Z czasem zwiększając godziny poświęcone praktyce ;- )
 7. Sama nazwa tematu powaliła mnie z krzesła ;- ) hehe Przykład trafny.. Najbardziej interesują mnie zleceniobiorcy, wystawiający tak odmienne ceny za wykonanie zlecenia niemożliwego do zrealizowania. Robią to świadomie? Czy po prostu starają się wyhaczyć kolejnego klienta na swoją wędkę?
 8. Postaraj się zdobywać like oraz share. Uważam jednak, iż jeśli ktoś udostępnia daną treść to jest to znacznie większy sukces niż zwykły like. Zwiększa się ranga przekazywania informacji dalej, jest to świetna możliwość pozyskania dodatkowego ruchu na stronę oraz prestiż, iż ktoś chciał przedstawić dalej przygotowaną przez nas informację
 9. Jeśli posiadasz naprawdę unikalne, ciekawe informacje ściśle związane z tematyką - Wal śmiało, bez zastanowienia. Jeśli to typowy uzupełniacz to maks "1-2" dziennie są dopuszczalne. Przynajmniej ja tak to widzę.
 10. Spam... odwieczny wróg i ciągły problem.. Dotychczas korzystałem z wtyczek Aksimet'u Dotychczas Askimet ochronił Twoją witrynę przed 3 149 komentarzami będącymi spamem. W kolejce znajdują się obecnie 293 komentarzy. Dodatkowo wtyczki Captcha, która świetnie się sprawdzała. Jednak od kilku tygodni znowu mam problem z popularnym spamem i zastanawiam się, która wtyczka mi tym razem pomoże. CMS - WordPress. Posiada ktoś sprawdzone rozwiązania?
 11. Zastanawia mnie co autor pytania miał na myśli.. To chwilowa emocjonalna myśli typu "zbuduję ogromny serwis i będę bogaty" bo takie mam delikatne odczucie.. Informacje i jeszcze raz informacje, których jest w sieci wystarczająco dużo, szczególnie za granicą. Samo się nie zrobi ;-)
 12. Oczywiście, że jest istotny i często wpływa na budowanie relacji właściciel - klient. Odpowiedni formularz i odpowiadanie na pytania w ciągu doby to podstawa. Nie rozumiem, dlaczego w Polsce BOK działają w tak niedopracowanym systemie, gdzie każdy klient traci czas oraz własne środki, aby potwierdzać swój wybór i zamiar do którego działu chce się dotrzeć. Koszmar! Kilka minut + czekanie na łaskawy odbiór (kolejne kilka minut ) - Firm podawać nie będę, uważam, że każdy wie o czym mówię.
 13. Ten temat daje mi jasno do zrozumienia jak ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć osobę, która rzetelnie wykonuje swoją ofertę zgodnie z tym co zostało ustalone w terminie oraz z "chęcią" oraz "podejściem" godnym przedłużenia współpracy. Cieszę się, że tutaj trafiłem, można sporo wniosków wyciągnąć i zrobić swoją mała prywatną black listę ; )
 14. Witam, zastanawiam się jak poprawnie wycenić domenę oraz w jakim portalu wstawić ją na sprzedaż. Czy ktoś siedzi na bieżąco w temacie? Jakie czynniki / wartości brać szczególnie pod uwagę? Widziałem płatną możliwość wyceny na aftermarket, tylko czy wycena tego rodzaju jest rzetelna a podana cena możliwa do osiągnięcia? Miał ktoś styczność?
 15. Get Things Done! Simple?

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy