Jump to content

advercik

Forumowicze
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About advercik

 • Rank
  Banned

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Ok, rzeczywiście podstrona już podskoczyła,a forum na mybb spadła pod tą frazą. Jeszcze mam pytanie jak ustawić poprawnie meta opis w mybb. Bo ustawiłem w używanym stylu w index na początek i czyta to, ale czyta też resztę, a jak mi zależy na tych frazach, to chyba lepiej by było jak by czytało tylko początek. http://wklej.org/id/1819237/ W google wygląda to tak. http://scr.hu/2xny/axga3
 2. Ok,link już w stopce i w ogłoszeniu. Czekam aż ta podstrona się wybije.
 3. Mam domena.pl na mybb i domena.pl/podstrona na wordpress. Tak robię, ale nie wiem czy meta tytuł który jest na wordpress, usunąc z mybb. Lub zostawić tylko meta opis na mybb. Jakbyście w tym przypadku postąpili?
 4. Witam posiadam stronę główną na silniku mybb. Meta tytuł i meta opis mam dostosowany pod dwie frazy. Natomiast podstronę na silniku wordpress mam dostosowaną na jedną i jest ta sama co na stronie głównej. Bardziej linkuje podstronę , a w google pod tą frazą jest wyżej ta strona główna (tej druga jest bardzo daleko). Jeśli chcę mieć podstronę wysoko pod tą frazę to muszę ze strony głównej wywalić tę frazę co mam na podstronie. Czy jest szansa, że obie się załapią?
 5. No właśnie nie wiem czy to na takiej zasadzie działa jak ja myślę. Że przez te strony/wpisy siła pozycjonowania strony głównej spada i dzieli się z tamtymi elementami?
 6. Witam mam pytanie w sprawie optymalizacji strony. Stronę na wordpress mam już 3 tygodnie, linkuje tylko stronę główną. Mam na niej 3 wpisy oraz 2 strony, w przyszłości dodam ich jeszcze kilka. Raczej się nie wybiję wpisami, tzn nie będą one wysoko w google, to czy nie lepiej wyindeksować te wpisy i strony, a zostawić tylko stronę główną. Czy jest to w moim przypadku opłacalne?
 7. Mam pewną stronę na silniku wordpress. Mam na niej kilka wpisów. Stronę reklamuje jednym linkiem, strony głównej, chciałbym aby cała moc była przekazana na stronę główną,a nie jakieś wpisy,strony. Mam już zainstalowany yoast seo, w jaki sposób mogę to ustawić i czy warto?
 8. No sklep meblowy ciotki. Ale sam też mam stronę, po co miałbym kłamać ;0 Za swoją stronę biorę się sam, bo dużo do stracenia nie mam.
 9. Ok,w takim razie spytam w ogłoszeniach. Jeszcze mam jedno pytanie, a nie chcę zakładać nowego tematu. Strona główna stoi na mybb "strona.pl" Natomiast podstrona na wp "strona.pl/download Problem polega na tym, że tej podstrony nie znalazłem jeszcze na frazie cs download Natomiast strona.pl, znalazłem (tam też jest w treści cs download, ale i tak ją mniej linkuje) Strona.pl znalazłem jeszcze pod frazą serwery cs. Czy to normalne,że tej podstrony w google nie widać, a za jakiś czas wyprzedzi główną stronę? Czy może cała moc z podstrony idzie na stronę główną i ta podstro
 10. No ciotka porozdawała ulotki powywieszała bannery, chciała jeszcze zawojować internet . Może w Olsztynie nie jest tak ciężko wybić w google. Można prosić o jakąś wycenę fraz? Żebym poznał orientacyjne ceny.
 11. Rozwiązanie było banalnie proste, wystarczyło wejść w panel admina "wygląd/personalizacja/Content i zaznaczyć Blog Index
 12. Czyli mam zedytować wpis? http://scr.hu/2xny/ml1zs Chodzi o tą funkcję? Jak ją wsadzam na początek, to tylko widać tytuł wpisu i tagi, a jak na koniec, to żadnej różnicy nie ma.
 13. Witam, mam pytanie, w jaki sposób mogę usunąć read more. Chcę, żeby moje wpisy były ukazywane w całości na stronie głównej. Styl hiero
 14. Witam, ciotka chciałaby wypozycjonować stronę z meblami. Ja się za to nie biorę, bo się kompletnie na tym nie znam. Jeszcze bana od google dostanie i dopiero będzie. Mam jej za to poszukać pozycjonera. Jakiej porady byście mi udzielili, przy wyborze pozycjonera?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy