Jump to content

kassendr

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dzięki wielkie problemem był noindex także @Robbierivier bezbłędnie rozwiązał zagadkę (SZACUN) Strona lipna bo dopiero co ją odpaliłem jako sklep i tekstów nie wrzuciłem jeszcze. Pod kątem optymalizacji to wiem bo nawet meta descrpition nie mam.
 2. Wielkie dzięki, tak się zastanawiam czy przypadkiem, któraś z funkcji wtyczki all in one nie aktywowała tego noindex. Miałem aktywowane no index for categories oraz no index for archives. Sprawdzę i napiszę za kilka dni.
 3. Faktycznie troszkę z nią przesadziłem i faktycznie nie ma ona większego znaczenia. Dziękuje za podpowiedź będę próbował dalej. e-kartkownia.pl
 4. Czy byłaby szansa abyś choć o kilka znaków rozwinął odpowiedź? Może jakaś rada... dla niedoświadczonego forumowicza
 5. Czy w tej sytuacji pozostaje mi napisać do google i łaskawie prosić o uniewinnienie?
 6. Witajcie, Ponad miesiąc pozycjonuje stronę na relatwynie łatwe frazy. Strona dość szybko znalazła się w top10 i tu nagle nie ma jej chyba przynajmniej pierwsze 20 stron (na 17tej znalazłem jedną z podstron). Kiedy wpisuję site:nazwa strony widzę tylko podstrony - głównej nie ma. Czy możliwe jest że dostałem filtr na ta stronę? Z góry dzięki za podpowiedź.
 7. Dzięki za podpowiedź. Dopiero zaczynam mają przygodę z SEO i każda porada jest cenna.
 8. Witam, Zapraszam zainteresowanych do dodawania wpisów do nowego bezpłatnego katalogu . Będę oczywiście wdzięczny za linka.
 9. Zapraszam do bezpłatnego katalogu stron będę wdzięczny za linka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy