Jump to content

Yester

Forumowicze
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. OK Dzięki wielkie za odpowiedzi. Wydaję mi się, iż Majestic jest dość dokładne. A przynajmniejw moim wypadku sprawdza się. Mam jeszcze pytanie odnośnie TF i CF. Pomijając na ile te te parametry są zgodne z rzeczywitością. Wiecie może jaki będzie skutek takiej hipotetycznej sytuacji. Strona ma CF40 i TF 30. Powiedzmy, że prowadzi do niej bardzo malo ale mocnych linków. Jaki będzie skutek dodania 1 linka o paramtrach CF10 i TF 20. Nie wiem, czy dobrze rozumuję, ale mim zdaniem zostaniem podniesiony zostanie jedynie parametr TF strony? Więc po dodaniu będzie wynosił powiedzmy CF40 i TF 32??
 2. Kupię listę for (tematyka bez znaczenia) tak jak w temacie. Wsp. TF musi byc wyższy od CF Proszę o oferty na PW PS. W temacie powinno być TF zamiast TR, Jeśli można to prosiłbym administratora o zmianę.
 3. No właśnie wolałbym się dowiedziec zanim kupię. Bo teoretycznie nie potrzebuję płatnej wersji. No chyba, że dowiem się czegoś o linkach z wykresu. Wtedy zakup będzie konieczny.
 4. Czy da się sprawdzić, skąd pchodzi dany link na wykresie? Wiadomo, dla starej domyny obraz jest zamazany. Ale dla nowych na wykresie są pojedyncze punkty. Cy można je zlokalizować wykupując np. wyższy pakiet?
 5. @Daniek Po co są to kampanie szeptane aby wyglądały na naturalne. Jak mylisz, najpierw ktoś inwestuje kasę aby zachwalać jakiś produkt na forach. A później wydaje oświadczenie "To nie byli zadowoleni klienci a jedynie nasa kampania"? Nikt sie do tego nie przyzna.
 6. Akurat na forum zasada im więcej tym lepiej w 100% się sprawdza. Aby tylko nie było w nich za dużo linków do śmieciowych stron.
 7. A aj miałem zupełnie odwrotny przypadek. Po zaprzestaniu linkowania strona zaczęła się piąć w górę.
 8. Zapewne strona jest świeża. Więc nie przejmuj się i dalej rób swoje a z czasem wszystko będzie tak jak chcesz.
 9. Wiadomo, że dane te nie są nigdy 100% Ale ogólnie dają jakiś zarys strony. Może inaczej. Z jakiej strony link będzie bardziej wartosciowy przy stałym TF. 1) CF=60 TF=40 2) CF=40 TF=40 3) CF=20 TF=40 Zastanawiam się, czy największe znaczenie w tym wszystkim nie ma stosunek CF/TF Im niższy tym lepszy. Czyli linkująca strona nr3 była by wartosciowsza niż nr1...?
 10. Zastanawiam się który współczynnik jest ważniejszy. A przede wszystkim jaki link jest bardziej wartościowy. Napiszcie swoja kolejność wartości linka: 1) CF60 TF20 2) CF50 TF40 3) CF30 TF35
 11. Zgadzam się testowanie to 80% czasu potrzebnego do nauki. Ale tutaj na forum też nie jest łatwo znaleźć dobrego specjaliste. W szczególności jesli samemu nie ma się o tym zielonego pojęcia.
 12. Większość seoków ma możliwość wstawienia dodatkowego linka w opisie do podstrony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy