Jump to content

lib3rty1

Forumowicze
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. A jest gdzieś dokładna informacja jak to dobrze skonfigurować bo mam podwójne wpisy jak ustawiłem do jakiej daty nie ma dawać wpisów. Chyba, że jest jakaś inna alternatywna apka ?
 2. Dodałem apkę rss graffiti do konta fb aby importowała wpisy po rss. Apka działa od wczoraj, najnowsze wpisy zostały zaimportowane,te dodane dzisiaj, lecz te przed dodaniem apki nie. Jest jakaś możliwość zaimportowania wpisów wcześniejszych ?
 3. Aha czyli klops. To muszę kogoś takiego znaleźć. Z tego co czytałem w umowie, nie ma żadnej wzmianki o informacji, kiedy ma się pojawić na pozycjach. Nie ma też informacji o kwocie kary za rozwiązanie umowy. Więc może coś uda się jeszcze zdziałać.
 4. To mnw. po jakim czasie mogę mieć podstawy do tego, że firma się nie wywiązuje z umowy ? bądź jej działania nie dają skutku ? 3 miesiące wystarczą ? I jak sprawdzić to "wywiązywanie się z umowy" abym w razie czego miał podstawy do rozwiązania umowy ? Teraz już wiem i będę się teraz pytać.. zanim coś zrobię.
 5. Ruch też powinien się zwiększyć niż np 4, 5 odwiedzin dziennie ?
 6. Czy w takim wypadku jeżeli chciał bym zerwać umowę to muszę uiścić należność za te wszystkie miesiące do kiedy jest podpisana umowa ? K.... mać. Człowieku ogarnij się. To nie jest forum wróżkarskie. Zadzwoń do obecnej firmy i się dowiedź na temat tych zapisów a nie Nas pytasz. Żyjemy w cywilizowanym świecie, komunikacja to podstawa. Zapytaj kiedy spodziewają się efektów, co robią, jak robią. Skąd my mamy to wiedzieć. Napisałem im aby wysłali mi jakieś raporty bądź informację, to dostałem informację, żebym sobie sprawdził na ahref a potem jak powiedziałem, że nic nie widać to, że efek
 7. W umowie jest napisane, że jest to promocja strony mająca na celu zajęcie przez moją stronę top10 w wynikach wyszukiwania stanowiące odpowiedź wyszukiwarki na moje frazy. Chociaż płatność jest ryczałtowa stała 70 zł a mogłem wybrać opcję płatności za wyniki. Pierwsze litery: Take
 8. Takie małe pytanie. czy jest możliwość odzyskania kiedyś zakupionej licencji ? chodzi mi o jej numer aby go odzyskać jeżeli się go nie pamięta. Np: po adresie PP z którego się płaciło ?
 9. No i tutaj się sam załatwiłem... chyba. Umowa jest do 12.06.2014, przeoczyłem datę. Moja wina bo pobieżnie przeczytałem umowę. I jest jeszcze taki zapis: Czy w takim wypadku jeżeli chciał bym zerwać umowę to muszę uiścić należność za te wszystkie miesiące do kiedy jest podpisana umowa ?
 10. już teraz wiem, będę tak robić. Człowiek uczy się na błędach... sprawdziłem back linki przez ahrefs, i do tej pory jest tylko jeden i to chyba ten, który sam dodałem, czy może to być podstawą do zerwania umowy i zażądania zwrotu kosztów ?
 11. Wybrałem taką ofertę jako, że to były początki. Więc nie wiedziałem jakie są ceny. Zdecydowałem się na firmę, która zgodziła się na wypozycjonowanie. Co do tej konkretnej frazy to nie musi być ona konkretna jak darmowe filmy online mogą być zastępcze, które dały by podobny efekt, jako, że jest to strona skierowana na bardziej wymagającego użytkownika, jak wskazuje np fraza filmy hd
 12. w sumie środki to nie problem, bardziej interesują mnie efekty
 13. nie no fotografem marudzącym to nie jestem, a jak już to tylko robię fotki znajomym na imprezie po znacznej ilości % profil jest taki sam co proponuje np kinomaniak czy ekino
 14. Wiem, że jest wiele firm ale dużo firm albo nie odpisuje albo nie zajmuje się pozycjonowaniem pod daną treść i z danym profilem strony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy