Jump to content

sucharka

Forumowicze
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Female
 1. Dziękuję wszystkim za opinię i porady:)
 2. @ar4 Nie bardzo mi to pasuje. W domenie jest zawarty "-" co już powoduje jakąś tam trudność. Poza tym nazwa tej domeny nie pasuje mi ani do układu strony jako logo, ani do innych rzeczy. Wiem, że mogłaby ją pozostawić a np. pocztę zrobić na tamtej. Ale nie o to chodzi. Jeśli faktycznie część mocy przeszłaby na te nową domenę, to chyba bym mogła pójść na ten układ:)
 3. Dziękuję za odpowiedzi. Nie wiem czy dla osób fachowych te pozycje są dobre. Dla mnie jako amatorki, która robiła to sama pozycje w pierwszej "10" to sukces. A wracając jeszcze do przekierowania. To jak zrozumiałam, te przekierowania mam wykonać "na stałe" w sensie takim, iż do momentu jak domena docelowa nie osiągnie pozycji poprzedniej domeny? Czy wtedy też jeszcze na jakiś czas zostawić?
 4. Witam, Mam takie pytanie - kłopot. Otóż mam dwie domeny. Domena A jest domeną przekierowaniem. Domena B, domeną docelową. Problem cały polega na tym, iż chciałabym zamienić teraz te domeny. Aby domena B, była tylko przekierowaniem a domena A, była domeną docelową. Czy pomoże to w jakiś sposób domenie A, że domena B, miała dość dobre pozycje? I na jak długo waszym zdaniem, takie przekierowanie zostawić? Na stałe, czy jednak po jakimś czasie zostawić tylko i wyłącznie domenę A? Pozdrawiam.
 5. Zadałam je, tak jak umiałam:) Gdzieś widziałam taki tekst o tym, a pytania na tej stronie były w stylu: Czy zabezpieczyłeś swoją stronę przed... Dlatego mnie to zaciekawiło. Skoro ktoś o tym pisze, to chyba jest to w jakimś stopniu istotne. Zapewne nie wiem do końca, ale poczytałam o tym właśnie i już mniej więcej wiem. A można gdzieś przeczytać w jaki sposób się te wrażliwe dane zabezpiecza? Chodzi mi o to, gdzie konkretnie trzeba się dostać i co wykonać, by takowe zabezpieczenie zadziałało? I czy jest sens robić coś takiego w przypadku strony już zaindeksowanej? Czy tylko w przypadku now
 6. Pytanie powinno brzmieć czy to w ogólne się wykonuje i skąd masz te 4ry nonsensowne pytania Nie wiem czy są one bezsensowne, czy też z sensem? Gdybym się na tym znała, pewnie bym wiedziała i nie zadawała ich. Pochodzą one ze strony o pozycjonowaniu. Jak widać po odpowiedzi kilku osób, jednak coś wiedzą na ten temat. A zapytać zawsze warto. Bo jak mawiał klasyk, nie ma głupich pytań...
 7. Tak wiem o tym:) Tylko właśnie zastanawia mnie jak to jest, że są strony które wpisuje się jako: www.twoja.pl i tak się pokazuje w przeglądarce. Ale także można wpisać jako twoja.pl i też tak się pokaże. Ale widziałam też, że wpisując twoja.pl przekierowało na www.twoja.pl Więc zastanowiło mnie po prostu skąd się bierze to i co ma na celu. A także jak jest lepiej?
 8. A można ustawić tak by była widoczna i z www oraz bez www? Bo widziałam, że są takie strony. Pomijam już fakt, że rozumiem, iż powinno się pozycjonować albo tak albo tak. Chodzi mi tylko o to, czy można tak zrobić aby ktoś wpisując z www lub bez www i tak dostał się na daną stronę.
 9. Witam, Chodzi mi o zagadnienie przekierowań adresów stron. Wpisuję adres: www.mojastrona.pl i jest wszystko ok, pokazuje się taka właśnie strona. Ale jak wpisuje już: mojastrona.pl, to nie wyświetla się w oknie przeglądarki mojastrona.pl tylko www.mojastrona.pl Ale widziałam kilka razy jak np. inne strony, w zależności jak się wpisze adres czy z www czy bez www, wyświetlają się dokładnie tak jak zostały wpisane. Czyli nie ma przekierowania a w zależności od wpisania w okno przeglądarki, pojawia się strona z www lub bez www. Jak i też widziałam sytuację gdy jak się nie wpisało strony z www, to
 10. Drodzy Panowie...Z tego co zrozumiałam, robots powinien być aktywny, tak?
 11. Z lekka się zakołowałam... Wyszła opcja że: Robots text : missing i znaczek na czerwono, co oznaczone jest jako "źle". Jak rozumiem brak jest tego robota. I to, że go brak to jest faktycznie źle czy nie? Reasumując, trzeba zrobić by był i wyświetlało się jako "dobrze"?
 12. Być może moje pytanie jest naiwne, ale czy działanie lub nie, tego mechanizmu robots, ma wpływ w jakimś stopniu na pozycjonowanie?
 13. Jak to nieraz jeden post może tak dużo zmienić.. Już wiem chyba o co chodzi z tymi znacznikami h1, h2, h3...Po prostu nimi się oznacza, te słowa kluczowe lub zdania takowe zawierające. Które mają być najbardziej widoczne dla robotów. Dobrze myślę? A z tym robotem, to jak zrobić? Mam go uaktywnić? Jeśli tak to prosiłabym o informację gdzie tego dokonać? I dodatkowo może, po co i w jakim celu dokonuje się ewentualnych blokad? Co to ma dać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy